עו"ד אתי חסיד: אם דברי "ידיעות אחרונות" על בר רפאלי לא יוכחשו - פנינו מועדים לתביעה

עורכת הדין, שחתומה על מכתב הדרישה, מציינת כי לרפאלי "חשוב מאד שגם בארץ יגידו עליה דברים טובים"

נורית רוט
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

עו"ד אתי חסיד ממשרד דרור ארד-אילון, שחתומה על מכתב הדרישה, אמרה כי "המכתב נשלח לידיעות אחרונות אתמול, בניסיון לאפשר להם להתנצל ולהצטער ולהכחיש את הדברים שיוחסו לבר רפאלי. אם הדברים לא יוכחשו - פנינו מועדים לתביעה"

לדברי חסיד, "הדרישות המופיעות במכתב לא מוגזמות, הן מקובלות והן עולות בקנה אחד עם מה שכתוב במכתב", ולא נועדו 'לנפח' את התביעה על מנת להתפשר בסופו של דבר על הרבה פחות מזה.

חסיד מוסיפה כי "בוודאי שכל טענותינו מבוססות עובדתית. צריך להבין שהמכתב, על אף שהוא מרחיב, לא מציג את כל הידוע לנו, וידוע לנו יותר"

מה הנזקים שנגרמו לרפאלי? בסך הכל עשו לה פה יחסי ציבור ענקיים?

חסיד: "אני לא חושבת שאלה יחסי ציבור, זה לינץ' ציבורי, אלה יחסי ציבור מאוד גרועים, מנציחים אותה כבוגדת, כעוכרת ישראל. ברור שנגרמו לה נזקים מאוד חריפים וקשים. שמה הטוב מאוד חשוב לה".

מה אכפת לה מה חושבים עליה פה, היא עושה חיל בלוס אנג’לס, איך זה יכול להזיק לה?

"היא כנראה תמשיך לעשות שם חיל, אבל חשוב לה מאד שגם בארץ יגידו עליה דברים טובים. אדם שאומרים עליו שהוא בוגד במדינתו, שהשתמט מצה"ל, אלה דברים שיצרו זעם ציבורי גדול מאין כמוהו, צריך רק לראות את הטוקבקים שנכתבו בעקבות הכתבה כדי להבין כמה הציבור הישראלי זועם על הדברים. הנזק נגרם גם לעסקים שלה בארץ, בוודאי. אלה נזקים שקשה לאמוד עדיין".

עד מתי תחכו עד שתגישו תביעה?

"אני עוד לא יודעת, נשקול בהתאם לנסיבות".

תגובת "ידיעות אחרונות": ל"ידיעות אחרונות" אין עניין להתנצח עם בר רפאלי ומשפחתה, ואנחנו מכבדים אותה ואת עיסוקה ומאחלים לה הצלחה. כמקובל בראיונות מסוג זה, השיחה עם בר רפאלי הוקלטה, וכל מה שפורסם בכתבה נאמר בראיון, מילה במילה.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker