97 עורכי דין רוצים לנהל את הגוש הגדול בצפון תל אביב

בתחילת 2008 הודיעו שלושת מנהלי הגוש - עורכי הדין אייבי נאמן, יובל לוי וברוך גרוס - על פרישה מניהול הגוש לאחר 33 שנה ■ שכר הטרחה לאחר הפשרת הקרקע לבנייה הוא 8% מזכויות הבנייה ■ בין המבקשים להיות מנהלי הגוש, עורכי דין שייצגו בעלי זכויות לאורך השנים כמו עמי בן יעקב, דורון כוכבי ואלי שחור

עמית בן-ארויה
עמית בן-ארויה
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

<< 97 עורכי דין הגישו באחרונה לבית משפט השלום בתל אביב בקשה להתמנות למנהלי הגוש הגדול, שממוקם בסביבות שדה דב בצפון תל אביב.

בתחילת 2008 הודיעו שלושת מנהלי הגוש - עורכי הדין אייבי נאמן, יובל לוי וברוך גרוס - על פרישה מניהול הגוש לאחר 33 שנה. שכר הטרחה לאחר הפשרת הקרקע לבנייה הוא 8% מזכויות הבנייה. בשנות ה-90 הופשר הצד המזרחי של הגוש ושלושת המנהלים ועו"ד משה שוב שלא התפטר מהתפקיד ושניים שמתו קיבלו את שכרם, שלפי הערכות שונות, הגיע לכ-100 מיליון שקל.

בנוגע לחלק המערבי הוחלט כי המנהלים היוצאים יקבלו שכר טרחה של 3.25% מזכויות הבנייה מתוך 8%, והיתרה תועבר למנהלים החדשים. אם ירצו המנהלים היוצאים לממש כעת את הקרקע יקבלו כ-20-30 מיליון שקל. לא ברור כמה שנים עוד יהיה צריך לעבוד על הפשרת החלק המערבי בדגש על סילוק שדה דב.

בין המבקשים להיות מנהלי הגוש, עורכי דין שייצגו בעלי זכויות לאורך השנים כמו עמי בן יעקב, דורון כוכבי ואלי שחור. כמו כן, הגישו בקשות שופט השלום בדימוס דניאל ארנסט ועורכי הדין דב ויסגלס, יהודה רווה, שאול ברגרזון, יצחק חג'ג' ואילן שרקון. מועמדים אחרים הם מהמשרדים מ.פירון, כהן-וילצ'ק-קמחי, גורניצקי ומ. זליגמן.

עורכי הדין צירפו לבקשות ששלחו קורות חיים, כשאחת הדרישות היא ניסיון משפטי בתחום הנדל"ן.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker