לשכת עורכי הדיל

לאחר עיון בגיליון החדש של "עורך הדין", שם הופיע האני מאמין של בכירי לשכת עורכי הדין, הבנתי: מההנהגה אפשר לצפות להרבה (הנחות ומבצעים)

יגאל קרט
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
יגאל קרט

שתיתי קפה בבוקר ופתחתי עיתון. קראתי כי אלפי רוכשי דירות הפסידו את כל כספם ומי שאחראי לכך ברח לחוץ לארץ. זה כנראה לא עשה להם טוב לראות מטוס גדול ממריא דרך דמעה שקופה. ליד זה היה כתוב, כי איזה עורך דין שימש כמשהו מטעם מישהו ויקבל שכר טירחה של מיליונים עבור הצלחתו להשיג דבר מה, עבור אותו אחד, על חשבון אחרים.

לקחתי עוד לגימה מהקפה.

בצהריים הגיע הדואר עם הגיליון החדש של "עורך הדין". הופיע שם האני מאמין של הנהגת עורכי הדין. קרעתי מהחוברת את ציפוי הניילון.

תשעת פלאיירים צבעונים נפלו והתפזרו על הרצפה. באחד מהם היה כתוב "הינך מוזמן/נת להשתתף בהגרלה של סט מצעים זוגי מלא". לא התעכבתי על זה למרות שסט המצעים שלי חגג לאחרונה בר מצווה. הלכתי לעמוד 9 והתחלתי לקרוא. היה כתוב שם "ככלל, הלשכה תיזום יותר ולא רק תגיב".

באותו רגע רציתי ליזום את תלישת הדף, אבל החלטתי שלא להגיב.

אחר כך אמרו שם כי "הלשכה תציב בראש דאגותיה את העומס הבלתי נסבל בבתי המשפט, המרחיק את כולנו מקיומו של הליך הוגן". התחלתי להבין שיש הרבה דאגות ושהתרחקנו מהליך הוגן, אבל שמתי לב שאני דורך על אחת הפרסומות הצבעוניות שנפלו מהחוברת, של איזו חברת ליסינג. היה כתוב שם: "רוצה מכונית? יש תוכנית!" ומישהו שלא הזדהה שמח לבשר לי על הטבות ייחודיות לחברי "מועדון טקטיקום".

זה היה יקר מאוד והשם של המועדון הפחיד אותי. אז ברחתי בחזרה לכתבה שלי.

המשכתי לקרוא ש"האכפתיות החברתית הינה מנשמת אפו של ארגון ציבורי ובוודאי של ארגון חשוב כמו שלנו". רציתי אכפתיות חברתית עכשיו, ואם לא עכשיו אז מחר. אבל שמתי לב שאני תקוע - תמיד אותו מקום, רק עם מישהו אחר.

הבלון המשיך להתנפח וההטבות הלכו וגדלו.

הבחנתי בעוד פלאייר צבעוני על הרצפה שהציע להצטרף למועדון עורכי דין של חברת אשראי וליהנות מ"שפע של הטבות, הנחות ומבצעים מיוחדים כל השנה". ראיתי שיש גם הזמנה ל"קרנבל החשמל ראש השנה 2007", עם זיכוי בסך 500 שקל לרכישת מקרר חדש 470 ליטר ומעלה.

בגב החוברת היתה פרסומת למרצדס החדשה עם מסך מובנה 5 אינץ', כפתור שליטה מרכזי על מערכת המולטימדיה ועוד מגוון חידושים. המכונית בתצלום עשתה את דרכה לצד אגם בין הרי האלפים ואני עשיתי את דרכי בחזרה למרכז החוברת.

היו שם מגוון אטרקציות לכיף של קיץ, שיעור התנסות חינם ברשת מכוני הפילאטיס הגדולה והמקצועית בישראל ו-10% הנחה נוספת על קולקציית הקיץ של רשת אופנת נשים, בפריסה ארצית.

הבחירות להנהגת עורכי הדין היו אמנם מאחורי, אבל המבצעים היו עוד לפני. נזכרתי בדיבורים על אכפתיות חברתית והערכתי כי בשבוע הבא יהיה אותו יום.

סיימתי לשתות את הקפה שלי ולא יכולתי לעשות שום דבר בנדון.

הכותב הוא עורך דין

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

על סדר היום