לאחר הוצאת צו מעצר נגדה: ענבל אור התייצבה בבית המשפט

אור התייצבה לדיון הבוקר, בסיומו הורה השופט על פגישה בינה לבין המנהל המיוחד, בה תמסור מידע בנוגע לנכסיה

יסמין גואטה
יסמין גואטה
ענבל אור, היום בבית המשפט
ענבל אור, היום בבית המשפטצילום: עופר וקנין

אחרי שלא נותרה לה ברירה, התייצבה הבוקר (ה') ענבל אור באולמו של נשיא בית המשפט המחוזי בתל אביב לדיון בבקשות לביזיון בית המשפט שהגיש נגדה המנהל המיוחד, עו"ד איתן ארז. אור הגיעה מלווה בעורכת דין חדשה - עו"ד עזאם רשא. בסיום הדיון הורה אורנשטיין על פגישה שתתקיים ב-9 באפריל בין אור והמנהל המיוחד במשרדי הכנ"ר, בה תמסור לארז מידע בנוגע לנכסים שלה. אורנשטיין גם הורה לארז לדווח לו על תוצאות הפגישה.

בתחילת השבוע הורה אורנשטיין לעצור את אור ולהביאה לבית המשפט תוך 24 שעות ממעצרה. צו ההבאה הוצא לאחר שהבוקר היה אמור להתקיים דיון ב-4 בקשות לבזיון בית משפט שהגיש המנהל המיוחד, עו"ד ארז, אולם אור שוב לא התייצבה לדיון. מדובר בדיון שנדחה מהשבוע שעבר, לאחר שגם אז לא התייצבה, ושלחה אישור מרופא שהיא חולה. בבקשה טען ארז: "ענבל אור ירדה למחתרת, וגם בהליכים משפטיים אחרים שמתנהלים נגדה לא מצליחים לבצע לה מסירות. החייבת לא מצייתת לשום צו של בית המשפט".

אור נאלצה להתייצב היום בבית המשפט לאחר שאורנשטיין דחה את בקשתה לדחות את הדיון בעקבות מחלה, ולאחר שכונס הנכסים העלה טענות בנוגע לאותנטיות של אישורי המחלה שצירפה. במרכז הדיון היום עמדו טענותיו של עו"ד ארז כי אור לא משתפת עמו פעולה וכי היא לא מספקת לו מסמכים ומידע.

באחרונה כתבה אור בעמוד הפייסבוק שלה: "ערב טוב חברים יקרים שלי, החלטתי ... להתחיל מחדש לשכוח הכל לחשוב על מחר ולזרוק את אתמול 'לחשוב על הטוב ולא על הרע' לחשוב על מה שיהיה ו... לא על מה שהיה!!!" בהמשך, העלתה אור פוסט נוסף שבו כתבה: "שבוע טוב חברים שלי התגעגעתי ... בקרוב אחזור אליכם ובגדול".

לאחר מכן, הודיעה אור בפייסבוק כי "פתחה את מכללת הנדל"ן הראשונה מסוגה בישראל, המשקפת את בית הספר האמיתי של החיים מעולם הנדל"ן...  איך לעשות את המיליון הראשון ללא הון עצמי בכלל ועוד הרבה מנסיוני בעולם הנדל"ן". אור הודיעה אז כי עלות הקורס אשר יכלול כתשעה מפגשים צפויה להיות כ-8,500 שקל.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker