בכיר בהסתדרות מואשם בביצוע מעשים מגונים בקטינה בת 8

הבכיר נעצר לפני כחודש ובאחרונה הגישה נגדו הפרקליטות כתב אישום ■ הוא מכחיש את המעשים המיוחסים לו וטוען כי הקטינה בדתה אותם

יסמין גואטה
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
יסמין גואטה

בכיר בהסתדרות מואשם בביצוע מעשים מגונים בקטינה. הבכיר נעצר לפני כחודש ובאחרונה הגישה נגדו הפרקליטות כתב אישום לבית המשפט המחוזי בתל אביב. על פי כתב האישום, הוא ביצע בקטינה מעשים מגונים ברף הגבוה של העבירה בעת שהיתה בת 8-9 ועד 12.5 בהזדמנויות רבות.

הבכיר נעצר ב-6 בפברואר ומאז הוא שוהה במעצר. עם הגשת כתב האישום ב-15 בפברואר, ביקשה הפרקליטות גם להורות על מעצרו עד תום ההליכים. בבקשת המעצר נכתב לגבי חומרת המעשים כי "פסע עמד בינם לבין עבירות האינוס" וכי הם בוצעו בפרק זמן ארוך. חומרת המעשים מעידה לפי הפרקליטות על "חוסר יכולתו של הנאשם לרסן את דחפיו המיניים". הבכיר הכחיש בחקירתו את המעשים המיוחסים לו וטען כי הקטינה בדתה אותם.

הפרקליטות טוענת כי בידיה ראיות לכאורה להוכחת אשמתו של הבכיר ובין היתר שתי חקירות שנערכו לקטינה בידי חוקרת ילדים שמסגרתן היא פירטה את המעשים שביצע בה העובד במשך השנים. חוקרת הילדים קבעה כי הדברים שאמרה הקטינה הם מהימנים. בנוסף, נחקרו גם חבריה של הקטינה, שלהם היא סיפרה על מעשיו של העובד. בידי הפרקליטות יש גם הודעה של המורה למדעים של הקטינה, שתיארה את היום בו הבחינה בקטינה פורצת בבכי ואת הקושי לספר מדוע בכתה. לדברי המורה, לאחר שחברותיה של הקטינה סיפרו לה על המעשים, היא שוחחה עם הקטינה.

בנוסף, גבתה המשטרה עדויות גם מיועצת בית הספר, מחנכת הכיתה ומסגנית המנהלת בבית ספרה של הקטינה, שנחשפו לנושא ושוחחו עמה. מההודעות הללו עלה כי כחודש לפני שחשפה הקטינה את המעשים שבוצעו בה לכאורה, היא הועברה לכיתה בה היא לומדת הרצאה בנושא פגיעות מיניות, והודגשה בפני התלמידים החשיבות שבשיתוף ובדיווח על אודות פגיעות שכאלה.

סנגורו של החשוד, עו"ד שרון נהרי, מסר בתגובה: "מרשי מכחיש. נגיב בבית המשפט".

מההסתדרות נמסר בתגובה: "ההסתדרות רואה בחומרה רבה את האישומים המיוחסים לעובד. ההסתדרות תפנה לרשות השיפוט בבקשה להשעות את העובד מכל פעילות בארגון".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker