המיליארדר מילצ'ן לח"כ דודי אמסלם: התנצל שכינית אותי "איש בזוי" - או שאתבע

בראיונות בכלי התקשורת תקף ח"כ אמסלם את התנהלותו של מילצ'ן בפרשת המתנות לראש הממשלה ■ "הפצת דברי בלע מעין אלה פוגעת פגיעה קשה בשמו הטוב של מילצ'ן, ומסבה לו נזקים קשים ובלתי הפיכים"

יסמין גואטה
יסמין גואטה
שתפו בפייסבוק
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
ח"כ דודי אמסלם בכנסת, בחודש מארס
ח"כ דודי אמסלם בכנסת, בחודש מארסצילום: אמיל סלמן

המיליארדר ארנון מילצ'ן דורש מח"כ דודי אמסלם (ליכוד) כי יתנצל על התבטאויותיו בעניין חקירתו במשטרה, ומתריע כי אם בתוך 48 שעות אמסלם לא יחזור בו מהדברים שאמר, הוא ינקוט נגדו בהליכים משפטיים. "הנך נדרש לחזור בך תוך 48 שעות מהתבטאויותיך נגד מילצ'ן, להתנצל בפומבי עליהן ולחדול לאלתר מלהשמיע דברי בלע שקריים נוספים בעניינו של מילצ'ן", כתב לח"כ אמסלם עו"ד בעז בן צור, המייצג את מילצ'ן, במכתב התראה ששיגר אליו. "ככל שלא תיענה לדרישה זו, ינקוט מילצ'ן באמצעים משפטיים, ובכלל זה יפנה לערכאות המוסמכות ויתבע ממך את מלוא נזקיו. את פירות הזכייה יתרום מילצ'ן - כנוהגו - למטרה ראויה", הוסיף בן צור.

אתמול (א') התייחס אמסלם לפרשת טובות ההנאה, שבמסגרתה מילצ'ן העניק על פי החשד לראש הממשלה בנימין נתניהו מתנות בשווי מאות אלפי שקלים. בראיון לרדיו 103FM אמר אמסלם: "כל כמה ימים אנחנו מקבלים עוד ידיעה. פעם זה התחיל עם סיגרים. חיכינו שבוע ונכנסו השמפניות... ועכשיו יש לנו גם תכשיט... יש פה שיטה שכל הרעיון הוא בעצם להבאיש את נתניהו בעיני הציבור".

ארנון מילצ'ן
ארנון מילצ'ןצילום: אי־פי

בהמשך התייחס אמסלם לעדותו של מילצ'ן בפרשה, ואמר: "למה שמילצ'ן בכלל ילשין... למה שתלך למשטרה ותספר על זה. אם זה לא ממנו והוא לא אמר דברים כאלה, אז לא אמרתי כלום, אבל אני ניזון ממה שכתוב ב'הארץ'... אם זה נכון שמילצ'ן סיפר את זה אז הוא איש בזוי... הוא רוצה להשפיל את נתניהו".

על פי מכתבו של מילצ'ן, במהלך הראיונות טען אמסלם כי מילצ'ן פנה מיוזמתו למשטרת ישראל ביחס לפרשה 1000, במטרה להביא לסיום כהונתו של ראש הממשלה. "ובכן, מר מילצ'ן כלל אינו מכיר אותך, ואתה אינך מכיר את העובדות. למרות זאת פעלת כפי שפעלת", כתב בן צור לאמסלם.

לפי בן צור, האמירות של אמסלם הן השמצות פרועות, שלוחות רסן ומשוללות יסוד וכוזבות, העולות כדי לשון הרע. לדבריו, "הפצת דברי בלע מעין אלה, בוודאי בשים לב לעובדה כי מתנהלת חקירה משטרתית בימים אלה בנוגע לאותה פרשה, פוגעת פגיעה קשה בשמו הטוב של מילצ'ן, ומסבה לו נזקים קשים ובלתי הפיכים".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker