משרד עוה"ד ארדינסט, בן נתן, טולידאנו ושות' ממזג אליו את משרד עוה"ד קליר-בנימיני

לאחר המיזוג, ימנה המשרד כ-110 עורכי דין, מתוכם כ-30 שותפים ■ זהו המיזוג השלישי שביצע משרד ארדינסט בתוך שנה - לאחר הצטרפותם של עו"ד דוני טולידאנו ועו"ד ג'וני פינקלשטיין עם חלק מהצוותים שלהם

יסמין גואטה
יסמין גואטה
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אלון בנימיני, גיורא ארדינסט, דוני טולידאנו, רענן קליר, רמי בן נתן בקבלת הפנים לשותפים החדשים
אלון בנימיני, גיורא ארדינסט, דוני טולידאנו, רענן קליר, רמי בן נתן בקבלת הפנים לשותפים החדשיםצילום: ישראל הדרי

משרד עוה"ד ארדינסט, בן נתן, טולידאנו ושות' ממשיך במגמת המיזוגים ומקים מחלקה חדשה של חדלות פירעון. ל-TheMarker נודע כי המשרד ימזג לתוכו את משרד עוה"ד קליר-בנימיני המתמחה בחדלות פירעון והסדרי חוב. לאחר המיזוג, ימנה המשרד כ-110 עורכי דין, מתוכם כ-30 שותפים.

המיזוג כולל את שני מייסדי משרד קליר בנימיני, עו"ד רענן קליר ועו"ד אלון בנימיני, את עו"ד הגר גורי, שותפה במשרד וכן ארבעה עורכי דין שכירים. המשרד הוא אחד הבולטים בתחום חדלות הפירעון והסדרי אג"ח, והיה מעורב בחלק גדול מההסדרים שנעשו בישראל, בין היתר ההסדרים בדלק נדל"ן בשליטת יצחק תשובה, ובאלביט הדמיה בשליטת מוטי זיסר. קליר בנימיני מייצג בשנים האחרונות את איש העסקים מוטי בן משה וחברות בבעלותו.

באחרונה הוביל קליר-בנימיני, יחד עם משרד ארדינסט, בן נתן, טולידאנו ושות', את העסקה במסגרתה רכש בן משה את קבוצת הרבוע הכחול, אגב הסדר נושים. ארדינסט וקליר עבדו יחד בתיק הבוררות שהתנהל בין אלשטיין לבן משה.

העבודות המשותפות של המשרדים יצרו את הבסיס למיזוג. "הכרתי את אלון ורענן במהלך עבודתנו המשותפת בתיק רכישת קבוצת הרבוע הכחול ע"י מוטי בן משה" אומר עו"ד דוני טולידאנו. "התוודעתי למקצוענותם הבלתי מתפשרת ולסגולותיהם המיוחדות כעורכי דין וכבני אדם, ואני שמח מאוד שהם יהיו מעתה חלק מהנבחרת שלנו".

זהו המיזוג השלישי שביצע משרד ארדינסט בתוך שנה. בינואר 2016 המשרד צירף אליו את עו"ד דוני טולידאנו, שהיה ראש מחלקת מיזוגים ורכישות במשרד עוה"ד צלרמאיר, פילוסוף, רוזובסקי, צפריר, טולידאנו ושות', שהתפרק מאז. טולידאנו נטש את המשרד שלו יחד עם רוב עובדי המחלקה שלו וחלק מהלקוחות, שמו גם הוסף לשם הפירמה והוא הפך לראש מחלקת מיזוגים ורכישות של המשרד. יומיים לאחר מכן, אירעה נטישה פתאומית נוספת, הפעם ממשרד תדמור-לוי: עו"ד ג'וני פינקלשטיין, ראש מחלקת מימון פרויקטים במשרד תדמור, לוי ושות', וחלק מהצוות שלו, הודיעו כי הם נוטשים את המשרד, ומצטרפים גם הם לארדינסט-בן נתן.

"השנה החולפת הוכיחה את הצלחת שני המיזוגים האחרונים שהתבטאה בעלייה משמעותית בפעילות המשרד בתחומי המיזוגים והרכישות ובתחום מימון הפרויקטים", אומר עו"ד גיורא ארדינסט. לדבריו, המהלך הנוכחי מרחיב את פעילות המשרד לענפי משפט משיקים. "אנו מברכים על הצטרפותם של השותפים ועורכי הדין החדשים ובטוחים בהצלחתם", אמר.

עו"ד רענן קליר מסר: "אנחנו שמחים להצטרף למשרד ארדינסט, בן נתן, טולידאנו ושות', לאחר שבמשך למעלה משנתיים ביצעו המשרדים עבודה משותפת בנושאים מורכבים. במהלך תקופה זו נוצרו בינינו קשרים מצוינים ולמדנו שאנחנו חולקים ערכים משותפים. המיזוג בין המשרדים יאפשר לנו להרחיב ולחזק את הפעילות בתחום הסדרי החוב וחדלות פירעון, וכן להעניק שירות משפטי מקיף ומקצועי לקבוצת הרבוע הכחול וללקוחות נוספים".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker