עו"ד מיה ליקוורניק, שותפה בכירה במשרד מיתר פורשת מהשותפות ומהעיסוק בעריכת דין

ליקוורניק שפורשת אחרי 30 שנה מכוונת, ככל הנראה, לתפקיד ניהולי במגזר הציבורי, העסקי או השלישי

יסמין גואטה
יסמין גואטה
מיה ליקוורניק
מיה ליקוורניקצילום: תומר יעקובסון
יסמין גואטה
יסמין גואטה

עו"ד מיה ליקוורניק, שותפה בכירה במשרד עו"ד מיתר, ליקוורניק, גבע, לשם, טל ושות', הודיעה היום (ב') על כוונתה לפרוש בסוף השנה הקרובה מעיסוקה בעריכת דין ומהשותפות במשרד מיתר, לאחר 22 שנים במשרד ו- 30 שנות קריירה משפטית. ליקוורניק מכוונת, ככל הנראה, לתפקיד ניהולי במגזר הציבורי, העסקי או השלישי.

"אני מסיימת קריירה ארוכה ופורייה של שותפות במשרד מיתר, אליו הצטרפתי עם חזרתי מעבודה בניו יורק ב-1994. משרד מיתר של אותן שנים היה משרד קטן ויחד עם צוות מבריק ומסור הצלחנו להוביל אותו להיות למה שהוא היום, המשרד המקצועי, הגדול והמוביל בישראל. אני מודה לשותפי ובראשם לעורכי הדין דני גבע ורלי לשם, ולכל מי שהיה לצדי במסע הארוך, המאתגר והמוצלח הזה של חיי. בסוף השנה אחגוג 60 והבנתי שאני מספיק צעירה כדי לפתוח בקריירה חדשה", מסרה ליקוורניק בהודעה ששגרה לתקשורת.

ליקוורניק הצטרפה למשרד מיתר בשנת 1994, כשותפה, לאחר שעבדה במשרד עו"ד האמריקאי Weil, Gotshal & Manges. במהלך השנים התמחתה במיזוגים ורכישות, בייעוץ לחברות טכנולוגיה ולמשקיעים בהיי-טק, בדיני ניירות ערך ובממשל תאגידי. במשרד אומרים כי ליקוורניק היתה מעמודי התווך של המשרד שמעסיק היום כ- 290 עורכי דין ובהם כ- 90 שותפים.

"החיים מתחילים בקצה אזור הנוחות" (Life begins at the end of your comfort zone) לאחר כ-30 שנה במקצוע עריכת הדין, מתוכם למעלה מ-22 שנים במיתר, החלטתי שאני צעירה מספיק לנסות לחקור אופקים ולחפש אתגרים חדשים. בסוף השנה הזו אני אפרוש משותפות מיתר. אמשיך ללוות אתכם כיועצת לפירמה", כתבה ליקוורניק  במייל ששגרה לעובדי הפירמה.

"כל מי שפה יקר לליבי - ובמיוחד שותפי. שותפות אמיתית בין קבוצה גדולה של אנשים שונים שכל המשותף להם זה 'מקצוע' איננה דבר מובן מאליו. תחושת השותפות נוצרת מתוך חברות, כבוד, אמון, אחריות הדדית, אכפתיות, פרגון, והכרה כי השלם עולה בהרבה על סך חלקיו. תחושה זו מניעה את השותפות שלנו, מייחדת אותה וחיונית לעשייה היומיומית שלנו. אני מודה מאד לכל אחד ואחת מכם על שהייתם לי לשותפים כה נפלאים... אני לא נעלמת לכם...", הוסיפה.

ממשרד עו"ד מיתר ליקוורניק גבע לשם טל ושות נמסר כי עו"ד מיה ליקוורניק הודיעה לשותפיה בחודשים האחרונים על כוונתה לפרוש מתפקידיה במשרד בסוף שנת 2016, לאור רצונה להקדיש זמן לעשייה בתחומים אחרים שאינם מתחום עריכת דין. עו"ד ליקוורניק תמשיך לשמש כיועצת חיצונית למשרד בנושאים שבתחום התמחותה.

עו"ד דני גבע, שותפה של עו"ד ליקוורניק ב- 22 השנים האחרונות, אמר היום: "מיה שותפתי וחברתי הטובה הייתה שותפה לדרך ונטלה תפקיד מרכזי בפיתוחו וצמיחתו של המשרד לאורך השנים. הקשר ההדוק בינינו היה הרמוני ופורה ואני שמח שהיה לי הכבוד לעבוד איתה שנים כה רבות ולחלוק שאיפות והצלחות. מיה היא דוגמא לעורכת דין משכמה ומעלה, מעורכי הדין המוכשרים ביותר בתחומי העשייה בהם פעלה, אשר זכתה להצלחה מקצועית והערכה רבה בארץ ובחו"ל. בשמי ובשם השותפים במשרד, עורכי הדין והעובדים אני מבקש לאחל לה הצלחה רבה בהמשך ואני בטוח שבכל דרך שבה תבחר היא תזכה לברכה בפעולתה. מיה תחסר לנו מאוד".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker