עורך הדין של ענבל אור על החלטת אורנשטיין: "איני בן ערובה"

נשיא המחוזי, איתן אורנשטיין, דחה השבוע את בקשתו של עו"ד זעירא - וכעת גם המנהל המיוחד, עו"ד איתן ארז, מבקש להתנות את שחרורו ■ זעירא: "זו כפייה"

יסמין גואטה
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ענבל אור בבית המשפטצילום: עופר וקנין
יסמין גואטה

אחרי שנשיא בית המשפט המחוזי, השופט איתן אורנשטיין, לא איפשר לו להתפטר מייצוגה של ענבל אור, הגיש היום עו"ד אוריאל זעירא תגובה תקיפה לבית המשפט: "אינני בן ערובה ואני לא אחראי לכך שהגב' אור תתייצב לחקירה, תפנה דירה במועד או תמלא כל מטלה אחרת", כתב.

לדבריו, בהתאם לכללי לשכת עורכי הדין, די במתן הודעה מוסכמת מצד הלקוח ועורך דינו, כפי שנעשה במקרה זה, כדי לשחרר את עורך הדין מייצוג. זעירא גם הזכיר לאורנשטיין כי בהתאם לפסיקת בית המשפט העליון, אין לכפות שירות אישי כמו ייצוג, ואי שחרור מייצוג מהווה כפייה של שירות אישי.

אתמול הודיע זעירא על הפסקת ייצוגה של ענבל אור. אלא שהפעם, בניגוד לפעמים הקודמות בהן התפטרו עורכי דינה של אור, החליט אורנשטיין לעכב את ההתפטרות, תוך קביעה שזעירא ימשיך בייצוגה של אור עד שתתקבל החלטה אחרת.

המנהל המיוחד שמונה לנכסיה של אור, עו"ד איתן ארז, ביקש להתנות את שחרורו של זעירא בכך שימסור כתובת מגורים עדכנית של אור - מאחר שזו אמורה לפנות את דירתה בגבעתיים בעוד מספר ימים וכבר עברה לדירה החדשה. ארז גם ביקש לוודא עם זעירא כי אור מודעת לזימונה לחקירה במשרדו ב-23 באוגוסט.

אורנשטיין פסק כי זעירא ואור יצטרכו להגיב לעמדה של ארז, ושב וקבע כי בשלב זה ועד להחלטה אחרת זעירא ימשיך בייצוג. היום הבהיר ארז כי בתגובתו הוא לא התנגד לשחרורו של זעירא מייצוג, ואין לו כל עמדה בסוגיה.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker