יסמין גואטה
יסמין גואטה

מנכ"ל לשכת עורכי הדין לשעבר, גיל סלומון, ינהל מחלקה חדשה של משברים ורגולציה במשרד עורכי הדין דורון טיקוצקי קנטור גוטמן צדרבוים &SRFF.

גיל סלומוןצילום: יוסי זמיר

סלומון התפטר מתפקידו כמנכ"ל הלשכה ביולי האחרון אחרי שנתיים בתפקיד. השנתיים האלו היו סוערות ואופיינו בקרבות פוליטיים קשים בין ראש לשכת עורכי הדין לשעבר, דורון ברזילי לראש הלשכה הנבחר, אפי נוה, שכיהן אז כראש ועד מחוז תל אביב והמרכז של הלשכה. הקרבות הללו הביאו לשיתוק הלשכה וכללו השמצות קשות, תביעות הדדיות ומריבות פוליטיות שהגיעו לשיאן בחודשים שלפני הבחירות בלשכה.

סלומון אמנם מונה על ידי ברזילי אולם במהלך כהונתו הוא נמנע מכניסה לעימותים פוליטיים עם מחנה נוה והיה מקובל גם עליהם. הוא נחשב לגורם מקצועי ומוערך ובמהלך כהונתו הוא היה הגורם המרכזי בלשכה שזומן לדיונים בכנסת ובמשרד המשפטים. עם בחירתו של נוה לתפקיד יו"ר הלשכה הודיע סלומון על התפטרותו כשברקע כוונתנו של נוה למנות מנכ"ל חדש במינוי פוליטי.

סלומון שימש בעבר כיועץ תקשורת לשני שרי משפטים: דניאל פרידמן ויעקב נאמן והיה בעל חברה לייעוץ תקשורתי. בין היתר הוא ייצג את ארגון הפרקליטים, וליווה הליכי חקיקה  בלשכת עורכי הדין, בהם ניהול מו"מ וחתימה על הסכם עבודה קיבוצי לעובדי הלשכה מול ההסתדרות הכללית, יוזמה ומעורבות בשינוי שיטת מבחני הסמכה של הלשכה ומעורבות בהליכי חקיקה מול משרד המשפטים.

עו"ד גיל סלומון אמר: "אני חש גאווה ואתגר עם התפקיד החדש בפירמה הנמצאת בשלבי צמיחה וזינוק כלפי מעלה. בתפקידים שהייתי מעורב בהם עד כה הייתי מעורב במצבים  משבריים שונים ומורכבים. אני כאן להביא לפירמה את הידע, הניסיון והיכולת שלי לנהל  משברים מגוונים ולקדם הליכי רגולציה לצד המומחים בצוות של הפירמה".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker