רני רהב אירח בביתו בסביון ארוחת פרידה משופטת בית המשפט המחוזי

כך דיווח היום אתר וואלה ■ השופטת, בלהה גילאור, מכהנת כיום כיו"ר הוועדה לבדיקת מינויים בחברות הממשלתיות ■ מקורב לרני רהב: "הוא לא טיפל בשום משרד עורכי דין או קייס משפטי שהיה קשור לגילאור. היא ישבה בחיפה, מה לו ולחיפה?"

TheMarker Online

היחצ"ן רני רהב אירח בביתו שבסביון ארוחת פרידה משופטת בית המשפט המחוזי בחיפה, בילהה גילאור - כך דיווח היום אתר וואלה. לפי הדיווח, באירוע שנערך בשעת צהריים, השתתפו בין השאר דליה רבין וראש העיר חיפה, יונה יהב.

רני רהב במשרדו
רני רהב במשרדוצילום: אייל טואג

מקורב לרני רהב אמר בתגובה כי "האירוע נערך לפני שנתים וכי מדובר בארוחה בת 24 אנשים שאחת מהן הייתה דליה רבין. אנחנו מכירים את המשפחה 30 שנה, ונמצאים באירועים משותפים. כמו כן, בעלה הוא קונסול כבוד של תאילנד ומשם ההיכרות של רהב שהוא קונסול הכבוד של איי סיישל.

"רני רהב לא טיפל בשום משרד עורכי דין או קייס משפטי שהיה קשור לבלהה גילאור. היא ישבה בחיפה, מה לו ולחיפה? היא לא השופטת הראשונה בדימוס או לא בדימוס שהייתה אצלו בבית. זה שהיא שופטת לא אומר שהיא לא יכולה להיות חברה שלו. מעבר לכך, זה לא היה אירוע פרידה רשמי".

גילאור פרשה מתפקידה לפני כשנה ומונתה באחרונה ליו"ר הוועדה לבדיקת מינויים בחברות הממשלתיות. לפי הדיווח, עד כה הספיקה גילאור לדון במינויים במועצת הרשות השנייה, מועצת תאגיד השירות הציבורי, נמל חיפה וחברת חשמל. בשלב מסויים, הוחלט כי גילאור לא תאשר מינויים בנמל חיפה מחשש לניגוד עניינים מאחר שמשרד עורכי הדין החיפאי סלומון ליפשיץ ושות', הקשור לבעלה, עו"ד יוסי גילאור, מייצג את הנמל.

בלהה גילאור
בלהה גילאורצילום: אבישג שאר ישוב

ב-2010 קבע נציב התלונות על השופטים לשעבר, השופט בדימוס אליעזר גולדברג, כי בזמן שכיהנה כנשיאת בית המשפט המחוזי בחיפה, התערבה גילאור בהחלטה מי השופט שידון בתיקים שמייצג משרד עורכי הדין של בעלה.

לפני כחודשיים נחשפה ב-TheMarker רשימה סודית של רני רהב, שבה נכללים 400 האנשים החשובים בישראל, בהם שופטי עליון,  פוליטיקאים, אנשי עסקים, פרסומאים, עיתונאים, אמנים ובדרנים. גילאור ובעלה הופיעו ברשימה.

גילאור סירבה להגיב.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker