"והוא גם שמן": רני רהב נעלב - ותובע את גבי גזית וישראל גודוביץ במיליון שקל

רהב טוען כי השניים "ניצלו את הבמה שניתנה להם, בכדי לנהל נגדו מסע פוגעני מאין כמוהו. במטרה להטיל דופי במקצועיותו, תוך שהם כוללים ביטויים זדוניים ומרושעים"

יסמין גואטה
נתי טוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
יסמין גואטה
נתי טוקר

אף ששמו לא הוזכר בשידור, די היה ליחצ"ן רני רהב לשמוע שמדברים ברדיו על "יחצ"ן שמן" כדי להגיש תביעה. אתמול (ג) הוא הגיש לבית המשפט השלום בתל אביב תביעת לשון הרע בסך מיליון שקל נגד שדרן הרדיו גבי גזית והאדריכל ישראל גודוביץ.

רהב טוען באמצעות עו"ד שי אליאס כי השניים "ניצלו את הבמה שניתנה להם, בכדי לנהל נגדו מסע פוגעני מאין כמוהו. במטרה להטיל דופי במקצועיותו, תוך שהם כוללים ביטויים זדוניים ומרושעים, עובדות לא נכונות, הטחת האשמות חסרת בסיס ושחר והכל על מנת להעליב, לפגוע ולהזיק לו וזאת לכאורה במסווה של דיון רציני".

במרכז התביעה עומדת תוכנית הרדיו "גבי גזית ללא הפסקה" מה-25 ביוני האחרון בה דנו גזית וגודוביץ בפרויקט של חברת גינדי השקעות בעיר חדרה בו קרסה המרפסת. במהלך השיחה כאשר גזית וגודוביץ ניסו להסביר את התנהלותו של מנור גינדי נאמרו הדברים הבאים:

גזית: "אני אגיד לך למה הוא עושה את זה, יש לו יחצ"ן גרוע מוכר טיפש וגרוע והוא נותן לו עצות גרועות"

גודוביץ: "והוא גם שמן"

גזית: "אני לא שמעתי מה אמרת עכשיו"

גודוביץ: "הוא שמן ורוטט, שומניו רוטטים"

גזית: "אם מישהו אחר שמע זה לא אחריותי, אני לא יודע למי אתה מתכוון"

גודוביץ: אבל זה אחריותי ואני מוכן להתמודד איתו

על פי התביעה, השניים חטאו להגינות, לאמת ולמאזינים כאשר במהלך הדיון, כאשר החלו לבקר את התנהלותו של מנור גינדי מבעלי החברה הם הציגו את רהב כיחצ"ן של החברה, וככזה כאשם הבלעדי בהתנהלותה מול דיירי הבניין. לדבריו, הדיון הפך במהרה "לתחרות" בין גזית וגודוביץ מי יעלוב בצורה קשה יותר ברהב, בשמו הטוב, בכבודו ובמשלח ידו וזאת בהתבסס על ההנחה השקרית שהוא היחצן של גינדי השקעות.

לטענת רהב: "העובדות שהציגו גזית וגודוביץ לא נכונות כלל ועיקר, ואין בהן כל אמת". לפי רהב, הוא ייצג את גינדי אך ורק בנוגע לשבוע האופנה בתל אביב, אך לא שימש כיחצ"ן של גינדי בכל הנוגע לפרויקט בחדרה שעליו דובר בריאיון. רהב מוסיף גם כי זו לא הפעם הראשונה בה גזית מוציא את דיבתו רעה. עובדה זו מלמדת לדבריו על "דפוס פסול והתנהגות לא מקובלת אותה מתבקש בית המשפט להוקיע מן השורש".

אלא שבסביבת גזית וגודוביץ' מזכירים כי הם כלל לא אמרו בשידור את שמו של רהב, ויותר מכך – הוא כלל לא היחצ"ן של גינדי. "לא ברור למה רהב רץ להגיש תביעה מצחיקה כל כך", אומר בסביבתו של גזית. גזית עצמו וגודוביץ' ביקשו שלא להגיב. מהרדיו נמסר כי יגיבו לתביעה בבית המשפט.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker