7 ימים בשבוע, 2 משמרות ביום: כך גילגלה ה"מאדאם" עינת הראל מיליוני שקלים בבית הבושת

לפי הנטען בכתב האישום, בין השנים 2013-2006 הפעילה הראל, וניהלה בבנייני מגורים שונים, בשלוש דירות שהושכרו למטרות מגורים, בתי עסק בהם הוענקו שירותי מין בתשלום

אפרת נוימן

כתב אישום שהוגש השבוע בבית המשפט המחוזי בתל אביב נגד עינת הראל, ואחרים חושף פעילות על פני שנים בתל אביב של הפעלת בתי בושת בהן נתנו נשים שירותי מין תמורת סכומים של 350-200 שקל לשעה, כשכמחצית מהסכום הועבר להראל בנוסף לתשלומים נוספים שניתנו לה על ידי הנשים. 

לפי הנטען בכתב האישום, בין השנים 2013-2006 הפעילה הראל, בת ה-51, וניהלה בבנייני מגורים שונים, בשלוש דירות שהושכרו למטרות מגורים, בתי עסק בהם הוענקו שירותי מין בתשלום. 

כולם יודעים על הדירות "הדיסקרטיות" ושותקים (תמונת אילוסטרציה)צילום: רויטרס

לפי הנטען, באחת מהדירות, ברחוב בן יהודה בתל אביב, היתה פעילות במשך שבעה ימים בשבוע, בשתי משמרות יומיות כשבכל משמרת נתנו שירותי מין בין 8-2 נשים. כל אשה נתנה שירותי מין לבין 20-2 לקוחות בכל משמרת וגבתה מכל לקוח בין 200-270 שקל עבור 40-30 דקות. מתוך סכום זה, הועבר להראל בין 135-100 שקל.  בנוסף לכך, כל אשה העבירה להראל ליום כ-30 שקל עבור כביסה, תה וקפה. 

לפי הנטען בכתב האישום, לאחר שבדירה זו הפסיק העסק לפעול, ב-2012 עברה הפעילות לדירה ברחוב וולפסון בה נתנו שירותי מין בין 6-2 נשים כשכל אחת קיבלה במשמרת 2-12 לקוחות בתשלום של 350-200 שקל מלקוח עבור כחצי שעה. כל אשה העבירה להראל 135-100 שקל בנוסף לתשלום עבור כביסה, תה וקפה. 

נאשמות אחרות בכתב האישום מואשמות בכף שסייעו להראל בניהול המקום ואף תדרכו חלק מהעובדות לשקר למשטרה ולומר בין היתר כי אינן יודעות מי בעל הבית. 

לפי כתב האישום, בינואר 2013 הופסקה הפעילות בדירה בוולפסון והפעילות עבר לדירה ברחוב הירקון אשר בה נתנו בכל משמרת שירותי מין בין 4-2 נשים, כל אשה קיבלה בין 18-3 לקוחות במשמרת וגבתה מכל לקוח כ-280 שקל עבור חצי שעה. מתוך סכום הגביה של לקוח הועברו להראל 145 שקל. 

לפי כתב האישום, הראל שכרה באמצעות אחרים את שלוש הדירות, שיפצה את הדירות ורכשה  מוצרים שונים לצורך הפעלתן כבית עסק למתן שירותי מין. בנוסף,  היא העסיקה ופיטרה  נשים שונות שעבדו בבתי העסק, קנסה נשים אחרות, קיבלה תלונות מלקוחות, וקבעה את  משמרות העבודה בהן עבדו הנשים שהועסקו על ידה. לפי הנטען, הראל גם פרסמה את שירותי המין שניתנו בדירות בדרכים שונות כולל כרטיסי ביקור שהונחו על רכבים חונים. 

הראל מואשמת בעבירות של סרסרות למעשה זנות, החזקת מקום לשם זנות, פרסום שירותי זנות ומטרד לציבור. אישום נוסף הוא הלבנת הון כשלפי הנטען היא הפיקה בין השנים 2013-2006 הכנסה של 47.5 מיליון שקל. את הכסף היא הלבינה באמצעות הפקדה במזומן בחשבונות בנק שונים  וברכישת דירה.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker