אורן חזן מאיים על עמית סגל וערוץ 2: "תתנצלו או שאתבע"

לטענת ח"כ אורן חזן, מדובר בפרסום מגמתי ומשמיץ, הוא מעולם לא אירגן אירוע עם נערות ליווי ולא ברור מי האדם שדיבר עם עיוות בקולו "באופן כה שקרי" בנוגע לשימוש בסמים קשים. ערוץ 2: עומדים מאחורי הדברים

אפרת נוימן

בעקבות הכתבה שפורסמה אתמול בערוץ 2, פנה חבר הכנסת אורן חזן, באמצעות עורך דין  אברהם קרן לערוץ 2 ולכתב עמית סגל במכתב שכותרתו "פרסום מטעה, מכפיש, משמיץ ופוגעני בנוגע לח"כ אורן חזן – התראה לפני נקיטת הליכים משפטיים". לטענתו, מדובר בכתבה משמיצה, עם פרסום פוגעני ומשמיץ , מגמתי ולא אמיתי. חזן צייץ את המכתב ששלח בטוויטר.

אורן חזן מגיב לתחקיר ערוץ 2 בראיון בגלי צה"ל

תחקיר חדשות ערוץ 2 חשף פרטים חדשים לכאורה על מי שמכהן כיום כסגן יו"ר הכנסת וכחבר בוועדות הבכירות של הכנסת, בהן ועדת החוץ והביטחון וועדת הכספים. לפי התחקיר חזן ניהל את קזינו "גולד" בעיר הנופש בורגס שבבולגריה, אירגן ללקוחותיו הישראלים נערות ליווי ואף נהג להשתמש בסמים קשים.

"מלבד היות הפרסום מגמתי באופן מובהק, באופן בו כל מטרת הכתבה הנה להשמיץ ולפגוע בשמו הטוב של מרשי ובמעמדו הציבורי, יש בו השמצות רבות לא נכונות המוכיחים כי כוונתכם הייתה לפגוע ללא סיבה נראית לעין במעמדו הציבורי של מרשי ולפגוע בשמו הטוב", טוען חזן. 

לטענת חזן במכתב, הוא מעולם לא ארגן אירוע כלשהוא עם נערות ליווי ולא ברור מדוע הסתמכה הכתבה על ראיונות בבולגריה עם אנשים שמעולם לא פגש. הוא מתייחס גם לעדות בנוגע לקנייה ושימוש בסמים קשים "שהנו הדבר החמור ביותר שניתן להעלות על הדעת ולא ברור כלל מי האדם שדיבר עם עיוות בקולו באופן כה שקרי".

חזן טוען כי פרסום הכתבה מהווה לשון הרע וציטוט שלה באתרים הרבים של כלי התקשורת בישראל מגדילים את נזקיו "ובכך אתם מחטיאים, לכאורה, כלי תקשורת אחרים, על לא עוול בכפם, בפרסום לא נכון ומשמיץ". 

חזן ביום השבעת הכנסת. "אני לא משקר"צילום: אמיל סלמן

חזן דורש פרסום הודעת הבהרה והתנצלות עוד הערב  - שפרסומה והיקף פרסומה לא יפחתו מהיקף הפרסום המשמיץ - בה יובהר כי הערוץ וסגל חוזרים בהם מהאמור בכתבה "ומתנצלים באופן מפורש על טענת השימוש בסמים קשים על ידי מרשי מקום בו מדובר בפרסום לא נכון ולא מדוייק, כמו גם לעניין נערות הליווי". 

עוד נכתב כי "ראוי היה בטרם יפורסמו הדברים תיעשה בדיקה ראויה ומשמעותית בטרם הוצגו דברים בצורה כה מגמתית ובוטה כלפי מרשי, מקום בו אין כל רבב בהתנהלותו – כך מצופה מגורמי תקשורת אשר מפרסמים ידיעות הנוגעות לבני אדם". 

מערוץ 2 נמסר: "לא קיבלנו את המכתב שחזן צייץ בטוויטר. אנו עומדים מאחורי הדברים".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker