פרשת רונאל פישר: ראש אגף התנועה במשטרה מסר עדות במח"ש

במח"ש מדגישים כי אין מדובר בחקירה באזהרה ובשלב זה לא עולה חשד לביצוע עבירה פלילית

יסמין גואטה
יסמין גואטה

פרשת רונאל פישר ממשיכה להסתעף: ראש אגף התנועה במשטרה, ניצב ירון בארי ואשתו מסרו היום עדות במשרדי היחידה לחקירות שוטרים. השניים זומנו להעיד לאחר בעקבות מידע שמסרה עדת המדינה, מזכירתו של פישר. במח"ש מדגישים כי אין מדובר בחקירה באזהרה ובשלב זה לא עולה חשד לביצוע עבירה פלילית.

העדות של בארי מצטרפת לעדות שסיפק בפרשה ראש אגף החקירות במשטרה, ניצב מני יצחקי. במח"ש הבהירו כי גם כנגד יצחקי לא מתנהלת כל חקירה והוא אינו חשוד במעורבות בפרשה. "ניצב יצחקי מסר בעבר עדות פתוחה במח"ש בעניין נקודתי מסוים, ולא נפל כל פגם בהתנהלותו". נכתב בהודעת ההבהרה של משרד המשפטים.

מימין לשמאל: מפכ"ל המשטרה יוחנן דנינו, ניצב ירון בארי ויצחק אהרונוביץצילום: אמיל סלמן

בהודעה הזו נכתב עוד כי בימים האחרונים, מאז הוגש כתב האישום נגד ערן מלכה, רונאל פישר, רות דוד ואח', דווח על "התפתחויות" כביכול בפרשה. "בחלק מהפרסומים יש משום פגיעה לא מוצדקת בשמם הטוב של בעלי תפקידים בכירים במשטרה וברשויות אחרות. נבקש להבהיר, כי בין חלק ממשי מפרסומים אלה ובין המציאות כפי שהיא משתקפת בחדרי החקירות – אין ולא כלום". הודגש בהודעה.

במח"ש חוששים כי הפצת המידע הלא מוסמך נעשית על ידי גורמים מעוניינים שונים "לרבות גורמים החשודים בפלילים, המבקשים לרכוב על גל ההתעניינות הציבורית על מנת לקדם את ענייניהם או את ענייני מקורביהם, תוך פגיעה באותם בכירים. בנסיבות אלה, ראוי לנקוט משנה זהירות בטרם מתן משקל של ממש לאמור בפרסומים אלה".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker