יסמין גואטה
יסמין גואטה

כמידי שנה, התכנסו הבוקר בכירי השותפים במשרדי עורכי הדין המובילים בישראל להצגת הדירוג המסורתי של פירמות עורכי הדין שעורכת קבוצת דן אנד ברדסטריט. לאחר שלוש שנים רצופות במקום השני חוזר השנה לראש הדירוג משרד עורכי הדין הוותיק הרצוג פוקס נאמן עם 265 עורכי דין. במקום השני- משרד עורכי הדין מיתר ליקוורניק גבע לשם טל ושות' עם 250 עורכי דין. את השלישיה המובילה סוגר משרד עורכי הדין גולדפרב זליגמן ושות' עם 210 עורכי דין.

מגמת המיזוגים בענף עריכת הדין נותנת אותותיה גם השנה, כאשר אל המקום ה-15 נכנס המשרד הממוזג תדמור ושות' פרופ' יובל לוי ושות'  עם 85 עורכי דין. משרד חדש שנכנס ל-20 המשרדים הגדולים הוא משרד זיסמן אהרוני גייר ושות' שנועל את הרשימה עם 68 עורכי דין.

לחצו לדירוג המלא

אפרת שגב, מנהלת מחלקת Dun's 100 בקבוצת דן אנד ברדסטריט התייחסה לדירוג וציינה: "המשרדים הגדולים המשיכו להיות מעורבים השנה כמעט בכל מהלך משמעותי במשק הישראלי  - ליווי עסקאות M&A עם חברות גלובליות, הנפקות ענק של חברות ישראליות בחו"ל, טיפול בנושאי רגולציה מהותיים ועוד. המורכבות המשפטית, ההולכת וגוברת, הובילה למגמה אותה אנו מזהים בשנים האחרונות, לפיה המשרדים הגדולים מפתחים תחומי התמחות נוספים, על מנת לאפשר שירות מקצועי וכולל ללקוחותיהם. מגמה זאת מתבטאת הן בגידול המתמיד במספר עורכי הדין במשרדים הגדולים והן בכניסה שלהם לתחומים מקצועיים, שהיו עד לאחרונה נחלתם של משרדי הבוטיק בלבד כמו: צווארון לבן, מיסוי ודיני עבודה".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker