"מיטל קירשנבאום הצעירה הגיעה ממש לאחרונה כדי להביא תקציבים ממשלתיים"

למה ארגון מגדלי הבקר מעסיק את בתה של פאינה קירשנבאום? באתר האינטרנט של הארגון מוצגת תמונתה של מיטל קירשנבאום עם הסבר מעניין

יסמין גואטה
יסמין גואטה
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
יסמין גואטה
יסמין גואטה

למה ארגון מגדלי הבקר החליטו להעסיק את מיטל קירשנבאום, בתה של סגנית השר פאינה קירשנבאום? ייתכן והתשובה נמצאת באתר האינטרנט של הארגון, שם מוצגת תמונתה של קירשנבאום הבת עם הכיתוב הבא: "מיטל קירשנבאום הצעירה שהגיעה ממש לאחרונה, כדי להביא תקציבים ממשלתיים ולקדם פרויקטים ברפת בתחומים מגוונים".

יודגש כי מיטל קירשנבאום לא חשודה במעורבות בפרשת השחיתות במרכזה עומדת סגנית השר פאינה קירשנבאום, אבל לאט לאט מתבררים מימדיה החמורים של הפרשה. ביומיים האחרונים נעצרו לא מעט מקורבים לסגנית השר ואפילו בתה רנית, שחשודה בקבלת שוחד, ואמש הוארך מעצרה בשמונה ימים.

מיטל קירשנבאום בפגישה של ארגון מגדלי הבקרצילום: מתוך האתר של ארגון מגדלי הבקר

על פי החשד, קירשנבאום התנהלה באופן שיטתי בצוותא עם כפופים לה ועם עובדי ציבור אחרים בתמורה לטובות הנאה אישיות לה ולאנשים שהיא חפצה ביקרם, תוך שימוש בכספי משלם המסים. מחומר החקירה עולה חשד לעשרות מקרי שוחד הנאמדים במיליוני שקלים, המועברים בתחכום רב ובדרכים שונות ומגוונות תוך שיתוף פעולה מלא עם הגורמים המקבלים את התקציב, בין היתר, איגודי ערים, רשויות סטטוטוריות, מועצות אזוריות ועוד.

"כספי ציבור הועברו לאנשים שונים בעלי תפקידים ברשויות. הללו לא היו זכאים לקבל את הכסף והעברתו נעשתה תוך ביצוע עבירות חמורות ובכלל זה שוחד, קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות, עבירות הלבנת הון, מס ועוד", אמר אתמול אחר הצהריים בבית המשפט נציג יאח"ה.

מהתאחדות מגדלי הבקר נמסר כי "לא התבקשו ולא הועברו כל תקציבים להתאחדות ממשרדי הממשלה. ההתאחדות מנוהלת על ידי מועצה ציבורית ומתוקצבת על ידי הרפתנים ומועצת החלב. מיטל קירשנבאום פרנק מונתה בהליך מסודר ומטפלת בנושאי חינוך לטיפוח הדור הצעיר בענף הרפת ובנושאי רגולציה".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker