השופט דוד רוזן על חקירתה של שולה זקן בביהמ"ש: "אין לזה קשר לאולמרט"

השופט שגזר 6 שנות מאסר על ראש הממשלה לשעבר, אהוד אולמרט, אמר היום בכנס לשכת עורכי הדין באילת: "אני שופט שדי אוהב לזכות ואיפה שיכולתי זיכיתי"

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

שופט בית המשפט המחוזי בתל אביב, דוד רוזן, שגזר 6 שנות מאסר על ראש הממשלה לשעבר, אהוד אולמרט, התייחס היום בפעם הראשונה לחקירתה של שולה זקן ולמשפט הולילנד.

רוזן אמר במסגרת פאנל בכנס לשכת עורכי הדין באילת: "כל מה שהיה שם מבחינת לוח הזמנים הוא שלאחר שהצדדים טענו, היא הופיעה וביקשה לשכנע לקבל את הסדר הטיעון. אם יש לי שאלות אני לא אשאל? ברור שכן. אין לזה קשר לאולמרט. מר אולמרט משפטו הסתיים. ברור לגמרי שהסתיים בגזר הדין. כל מה שנאמר נאמר בקשר אליה. לא אליו. לגבי השלכות ציבוריות זה לא קשור אלי. אני לא אחראי. אני אחראי לקבל פסק דין. אם מגיעה נאשמת ומבקשת שאקבל הסדר טיעון אז התפקיד שלי הוא לשאול אותה. אם לא אשאל איך אני אדע?"

לגבי הביקורת הציבורית שנשמעה כלפיו אמר רוזן: "אני לא לוקח את זה אישית. מותר לבקר. כתבתי את פסק הדין ואני עומד מאחוריו. אני שומע גם דברים שלא נוחים לי ומקבל את זה. כתבתי ואני שלם לחלוטין. כל שופט והרגישות שלו. אני שופט שדי אוהב לזכות ואיפה שיכולתי זיכיתי. אני שלם עם כל מה שכתבתי. חלק מהביקורות לא נוח לי לשמוע ואני מתייחס להם בכבוד. 99% מהאנשים שקוראים את הביקורת לא מכירים את העובדות".

השופט דוד זמיר ועו"ד יעקב נאמן, היום בכנס לשכת עורכי הדין באילתצילום: יוסי זמיר

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker