חברת צומת ספרים מעוניינת לרכוש את אופיס דיפו

המנהל המיוחד של החברה בבית המשפט: "נמצא גורם שהביע נכונות לרכוש את הפעילות. לשם כך הוא זקוק לשבעה ימי הפעלה, הגורם הזה מעוניין להיכנס לחברה ללמוד אותה ולהפעיל את החברה תחת הניהול של הנאמנים"

יסמין גואטה
יסמין גואטה
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים7
יסמין גואטה
יסמין גואטה

חברת צומת ספרים מתעניינת ברכישתה של כך הודיעו היום המנהלים המיוחדים, עו"ד ישראל בכר ועו"ד דוד פורר בדיון שהתקיים בבית המשפט המחוזי בלוד. לדיון שמתקיים באולמה של השופטת עירית וינברג-נטוביץ הגיעו עשרות רבות של עובדים מודאגים, אבי מלכה עצמו לא הגיע לדיון. מאז יום שישי האחרון חנויות הרשת סגורות.

"נמצא גורם שהביע נכונות לרכוש את הפעילות. לשם כך הוא זקוק לשבעה ימי הפעלה, הגורם הזה מעוניין להיכנס לחברה ללמוד אותה ולהפעיל את החברה תחת הניהול של הנאמנים וקופת הפירוק במשך שבעה ימים בהם יסייע מניסיוני ומהיכרותו את הענף ולאחר שבעה הוא יודיע אם הוא רוצה לרכוש אותה", אמר עו"ד בכר.

הוא הוסיף כי צומת ספרים ביקשה בלעדיות אבל סוכם כי היא תוותר על בלעדיות ותקבל יתרון על פני האחרים. בכר הוסיף כי מלבד צומת ספרים, ישנם גורמים נוספים שהביעו עניין רב.

גם איש העסקים שמואל מנדזיצקי מבעלי חברת מחסני חשמל לשעבר, שהגיש בשבוע שעבר לתפיסת נכסים של אלפא פלטינום ועמי סגל, מעוניין לרכוש את אופיס דיפו. עורך דינו אמר היום בבית המשפט: "ההצעה שלנו היא מירבית, אנו מוכנים לעבוד ללא שכר ולהקטין את תקופת ההקפאה לשלושה חודשים. ההצעה שלנו היא מיטבית כי היא כבר נחלה הצלחה אדירה בעבר. גם את רשת מחסני חשמל לקחנו באותה מתכונת והבאנו אותה להבראה. בסופו של יום היא סיימה עם 20 סניפים ונמכרה בסכומים אדירים".

צילום: עופר וקנין

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker