הושגה פשרה בין אורי מנשה, בעל השליטה לשעבר בקרגל, לבין יו"ר פראט האוסטרלית

על פי ההערכות תשלם חברת פראט למנשה במסגרת הפשרה 2-3 מ' ד'; מנשה תבע את ריצ'רד פראט בשנת 1999 בטענה כי האחרון התנער מעסקה לרכישת השליטה בקרגל תמורת כ-41 מיליון דולר

אמיר הלמר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אמיר הלמר

פשרה בתביעה המשפטית שהתנהלה ב-4 השנים האחרונות בין אורי מנשה, בעל השליטה לשעבר בקרגל, לבין ריצ'רד פראט, יו"ר חברת פראט האוסטרלית. הצדדים ביקשו לשמור על פרטי הפשרה חסויים, אך על פי ההערכות תשלם חברת פראט למנשה במסגרת הפשרה 2-3 מיליון דולר. מנשה מכר לאחרונה את אחזקותיו בקרגל לסי.איי תעשיות קרטון תמורת כ-63 מיליון שקל.

מנשה תבע את פראט בשנת 1999 בטענה כי האחרון התנער מעסקה לרכישת השליטה בקרגל תמורת כ-41 מיליון דולר - כפול משווי השוק של החברה באותם ימים.

מנשה טען כי לאחר שסיכמו על העסקה ולאחר שמסר על קיומה לבורסה, הכחישה חברת פראט את קיומה של העסקה בעיתונות כדי ללחוץ עליו לבצע בה שינויים ולהוריד את מחירה. מנשה, באמצעות עוה"ד יוסי שגב ושמוליק קסוטו, העמיד בזמנו את התביעה על 10 מיליון דולר, כאשר האגרה ששילם מנשה בגין הגשתה עמדה על 250 אלף דולר.

פראט, באמצעות עוה"ד רם כספי וגד טיכו, דחה את טענות מנשה כי העסקה אכן הושלמה בין הצדדים. הצדדים הגיעו היום בביהמ"ש לפשרה שמסיימת את התביעה.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker