עו"ד תובע כ-813 א' ש' מגרושתו של דני דנקנר: "נקלעתי לסכסוך יצרי"

עו"ד יגאל כהן טוען כי נענה לבקשתה של שושנה ויזן להתערב בסכסוך מול הגרוש שלה ■ כעת, הוא דורש ממנה דמי טרחה אך לדבריה לא היה מדובר בייצוג

יסמין גואטה
יסמין גואטה
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
יסמין גואטה
יסמין גואטה

"נקלעתי לסכסוך יצרי וטעון בין דני דנקנר וגרושתו, שושנה ויזן, ולבקשתה של ויזן ייצגתי אותה מול דנקנר - אך היא לא שילמה לי את שכר הטרחה", טען עו"ד יגאל כהן בתביעה בכ-813 אלף שקל שהגיש היום לבית המשפט השלום בתל אביב. עו"ד כהן טוען כי ייצג את כהן במספר עסקות, בין היתר במו"מ שנערך בין בני הזוג לרכישת המניות בחברת מיא ריו.

בתביעה שהוגשה באמצעות עו"ד ארי אליעז, מתאר כהן את היכרותו עם ויזן שהחלה לדבריו בפברואר 2011, בעת שניהל עמה מו"מ בשם לקוח אחר שלו שרצה לרכוש את מניותיה במיא ריו.

לדברי כהן, "ההסכם לא יצא אל הפועל כיוון שהתברר לו כי ויזן העלימה מעיניו ומעיני לקוחו את העובדה הבסיסית לפיה חלק מהמניות שהתיימרה למכור היו שייכות לדנקנר והוחזקו על ידה בנאמנות עבורו. ובאשר ליתר המניות, גם לגביהן הוקנתה לדנקנר זכות הסירוב הראשונה לרכישתן".

בעקבות זאת טוען כהן, שנקלע לתוך סכסוך יצרי וטעון בין ויזן לדנקנר, ולבקשתה של ויזן הסכים להתערב בסכסוך ולייצגה אל מול הגרוש שלה. על פי התביעה, "ייצוג זה נשא פירות והביא להסדרת מערכת היחסים העכורה שבין הצדדים, ובסופו של יום נחתם ביניהם הסכם שהביא להסדרת מכלול טענותיהם ההדדיות של הצדדים כולם, תוך שהדבר מביא לפיוס בינה לבין דנקנר".

כהן טוען, כי הוא ייצג את ויזן במספר עסקות נוספות למכר מניותיה אך עסקות אלו לא יצאו לפועל בעקבות הפעלת זכות הסירוב הראשונה על ידי דנקנר. בעקבות זאת, לדבריו, ביקשה ממנו כהן לייצג אותה בעסקה כוללת למכר מניותיה בחברה לדנקנר.

כהן טוען כי השקיע מאמצים רבים ושעות עבודה לא מועטות על מנת להביא את הצדדים לידי סיכום סופי וחתימה, אך לדבריו "ויזן חזרה בה מהסכמתה לחתום על אותו הסכם וכך השאירה את כל המעורבים נדהמים אודות התנהלותה זו, תוך שהיא מתרצת את החלטתה בצורך לשהות זמן נוספת על מנת לשקול את צעדיה ולהחליט על המשך הדרך".

כהן מבקש מבית המשפט להורות לוויזן לשלם לו כ-813 אלף שקל שלא שלמה לו כשכר טרחה. לדבריו, הוא פנה אליה פנה פעמים אחדות לשם קבלת שכרו אך היא השיבה לו באחרונה כי הוא לא ייצג אותה ועל כן לא מגיע לו שכר.

עו"ד שלמה כרוב מסר בשם וזין בתגובה: "טרם קיבלנו את כתב התביעה ולכן לא נוכל להתייחס לדברים".

באחרונה, הגישה ויזן לבית המשפט את הסכם הגירושין שנערך בין בני הזוג בשנת 2006. על פי ההסכם שהוגש במסגרת תביעה שהגיש מינהל מקרקעי ישראל נגד דנקנר וגרושתו, בתום 11 שנות נישואים שילם דני דנקנר לגרושתו 500 אלף דולר, השאיר ברשותה מחצית מהזכויות בווילה המרווחת בעתלית, רכב מסוג שברולט סברבן, מזונות אישה חודשיים בסך 1,750 דולר והתחייב להפריש 10% מכל בונוס שיקבל לשלושת ילדיהם המשותפים. בנוסף, התחייב דנקנר לשלם מזונות לשלושת ילדיו בסך של כ-15 אלף שקל בחודש.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

על סדר היום