עורכי דין בתחום הפירוקים תומכים באלשיך אך חוששים מחנפנות

יזמו מכתב תמיכה בשופטת בית המשפט המחוזי בתל אביב בעקבות מה שהם מכנים "הפרסומים המשתלחים נגדה בתקשורת"

הילה רז
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

עורכי דין בתחום הפירוקים יזמו מכתב תמיכה בשופטת בית המשפט המחוזי בתל אביב, ורדה אלשיך, בעקבות מה שהם מכנים "הפרסומים המשתלחים נגדה בתקשורת". בשבוע שעבר שיגר יו"ר ועד מחוז תל אביב של לשכת עורכי הדין, עו"ד אפי נוה, מכתב תלונה נגד אלשיך לשר המשפטים, יעקב נאמן, נשיאת בית המשפט העליון, דורית ביניש ונציב התלונות על השופטים, השופט בדימוס אליעזר גולדברג. זאת בשל תלונה של עו"ד על כך שהיא הוסיפה לפרוטוקול תוספות לאחר שנמסר לו בתום הדיון.

עורכי דין שמתמחים בתחום הפירוקים והכינוסים, תחום המומחיות של אלשיך, חשו כי לשופטת נגרם עוול מהפרסומים ולכן התאגדו בניסיון לגבש מכתב תמיכה בשופטת. בין יוזמי המכתב עו"ד ארז חבר ממשרד עמית,פולק מטלון. עורכי הדין שעמדו מאחורי היוזמה ציינו כי היא לא באה לתקוף את לשכת עורכי הדין אלא להדגיש את פועלה ותרומתה של אלשיך כשופטת.

ורדה אלשיךצילום: תומר אפלבאום

טיוטה של המכתב נשלחה לעשרות משרדים ואולם רוב רובם של עורכי הדין לא הסכימו לחתום על המכתב ולכן הוא נותר בגדר יוזמה ולא נוסח ונחתם. עורכי דין עמם שוחחנו ציינו כי הם חשו לא בנוח ונרתעו מלחתום עליו. "יש תחושה של חנפנות מצד המארגנים" אמר ל-TheMarker אחד מעורכי הדין שנחשף ליוזמה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker