"גניבת נכסים": אחיו ואחיינו של יצחק תשובה נתבעים ב–86 מיליון שקל

אברהם תשובה, אחיו של יצחק, ובנו רמי, נתבעים על ידי גדעון שאער, שותפו של רמי ■ בתביעה הנגזרת, שממתינה לאישור בית המשפט, נטען כי הם רוקנו את החברה מרוב מיזמי ההתחדשות עירונית — והעבירו אותם לחברה אחרת בבעלותם

עדי כהן
עדי כהן

גדעון שאער, שותפו העסקי של רמי תשובה — אחיינו של המיליארדר יצחק תשובה — תובע אותו ואת אביו אברהם תשובה, על סך 86.4 מיליון שקל בגין "גניבת נכסים". בכתב התביעה נטען כי "בעורמה ובתחבולה, הנתבעים עירבבו את נכסי החברה עם נכסי תשובה התחדשות ו/או חברות אחרות שבבעלותם ובשליטתם".

שאער ותשובה שותפים בחברת "תשובה סיטי בע"מ" יחד עם שי שמחי, שאף הוא בין הנתבעים. בתביעה, שהוגשה לבית המשפט המחוזי חיפה באמצעות עו"ד רפאל יולזרי ועוה"ד חן אילוז ויונתן גרינשטיין ממשרד גדעון־פישר ושות', נטען בין השאר כי רמי תשובה ושי שמחי ניצלו את סמכויותיהם כבעלי מניות בחברה, כדי לרוקן אותה מחלק מנכסיה ולהעבירם לחברה אחרת — "תשובה התחדשות עירונית", בבעלותו של אברהם תשובה ובניהולו של רמי בנו. התביעה הוגשה על ידי חברת גל עם נכסים בע"מ, שבבעלות שאער — איש עסקים, שעיקר פעילותו בדרום אפריקה. גל עם נכסים מחזיקה בכשליש ממניות חברת תשובה סיטי.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker