תיק מניות

רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

לרשימת הקריאה המלאה לחצו כאן

בנק הפועלים מציע קו יעודי ללקוחות מעל גיל 75

הקו יאפשר מענה תוך עשר שניות לאחר הקלדת מספר חשבון ותעודת זהות. מדובר בחלק מתפיסה אסטרטגית המציעה שירות ייחודי לאוכלוסייה המבוגרת

בישראל לבדה חיים כ- 900 אלף מבוגרים בני למעלה מ- 65, בערך כל אזרחי תשיעי, ולמעלה ממחציתם אנשים פעילים ועסוקים. בישראל, כמו במדינות אחרות בעולם, מספר המבוגרים צפוי לצמוח בהתמדה בעשורים הקרובים. למבוגרים יש יותר כסף וגם יותר זמן פנויים, שילוב שבעולם הצרכני מהווה את הגביע הקדוש והנחשק. למרות זאת, מעט מאוד משווקים מתייחסים לפלח אוכלוסייה זה בהצעה של שירותים ומוצרים ייחודיים.

אנשים מבוגרים בפגישה
Dreamstime.com

בנק הפועלים זיהה את הפוטנציאל ופונה מבחינה שיווקית אליהם, בין השאר בעזרת  שורה של שירותים ומוצרים ועתה הוא משיק קו יעודי לאוכלוסיה המבוגרת ב"פועלים בטלפון" הפונה ללקוחות מעל גיל 75 שמתקשרים למוקד הטלפוני של בנק הפועלים. מתוך הבנה כי חלק מציבור המבוגרים מתקשה לבחור נתיב לשיחה עם בנקאי באמצעות המענה הממוחשב הוחלט לייצר תעדוף בנתיב קצר ופשוט במיוחד עבור אוכלוסייה זו. מעתה לקוחות אלו יזכו לשירות מועדף - קבלת מענה מהבנקאי הטלפוני במינימום הקשות ובמינימום זמן המתנה: הלקוח מקיש בכניסה מספר תעודת זהות וקוד סודי ( על מנת לשמור על פרטיותו), שומע את היתרה בחשבון, ואז בלחיצה על כוכבית 1 עובר ישירות לבנקאי -תוך 10 שניות.  לקוחות אשר יבחרו להמשיך ולקבל שירות במענה הממוחשב יוכלו לעשות זאת. 

השקת הקו הייעודי היא חלק מהבטחת הבנק להעניק שירות אישי, אנושי וטכנולוגי ומצטרפת לשורה של שירותים בנקאיים ייחודיים עבור אוכלוסיית המבוגרים כגון  סיוע טלפוני בתיאום פגישות עם בנקאי בסניף ללקוחות מעל גיל 75 - באמצעות המוקד הטלפוני 

סיוע בביצוע פעולות באמצעות דיילים המשולבים במרבית סניפי הבנק, במטרה לסייע לאוכלוסיית המבוגרים בביצוע פעולות והכוונת לקוחות לקבלת שירות,  הנגשת שירותי מזומנים – פעילות חדשה, במסגרתה יונגשו שירותי מזומנים על ידי הבאתם למקומות בהם יש נוכחות גדולה של לקוחות מבוגרים.   

כתבות שאולי פיספסתם

*#