תיק מניות

רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

לרשימת הקריאה המלאה לחצו כאן

מספר טלפון אחד לכל גורמי התמ"א

תחום ההתחדשות העירונית נמצא בצמיחה בשנים האחרונות, לצד התמורות שחלו באופי התוכניות והבצוע, גדל מספר החברות העוסקות בו. מדובר בחברות קטנות וחדשות אשר התחדשות עירונית הינה עיקר פעילותן לצד החברות הגדולות שהקימו מחלקה ייעודית לתחום

תכנית דירה עם מפתח עליה
Dreamstime

לאור ריבוי החברות, שואלים עצמם דיירים רבים, כיצד בוחרים את החברה המתאימה? דיירים  הרוצים לקדם התחדשות עירונית בבניין בו הם גרים, מבקשים להבטיח כי החברה בה יבחרו תדאג לבצוע איכותי, דירות תמורה במפרט גבוה, קצב בצוע מהיר ופגיעה מינורית באיכות חייהם עד להשלמת הפרויקט.

המהנדס דוד זהבי, מנכ"ל משותף בחברת URBAN נדל"ן המשמש כיו"ר יזמי התמ"א באזור השרון, מציין כי " חשוב לבחור בחברה מנוסה, כזו שכבר השלימה מספר פרויקטים וניתן לבדוק כיצד היא מתנהלת בפועל. כמו כן יש חשיבות גדולה לחברה שמציעה לדיירים את מכלול שרותי התכנון, העיצוב והניהול , תחת קורת גג אחת, שעוסקת בכל שלבי התמ"א מתחילתו ועד סופו one stop shop.

זהבי, המנהל את החברה במשותף עם יאיר סגל מספר כי החברה הקימה חטיבה העוסקת בהתחדשות עירונית ומעסיקה למעלה מ 40 עובדים והמערך שהוקם מרכז את כל התחום ההתחדשות העירונית "אין האוס".

URBAN נדל"ן מציעה מגוון דירות במיקומים אטרקטיביים. לפרטים נוספים>>

תחומי הפעילות של חברת URBAN נדל"ן מגוונים והיא עוסקת, בין היתר, ביזמות פרטית בתחום המגורים והמשרדים, ארגון קבוצות רוכשים, קבוצות רכישה, בניינים לשימור ועוד. ליבת הפעילות של החברה כיום הוא תחום ההתחדשות העירונית. החברה נחשבת מובילה בתחומה, מקדמת פרויקטים בתחום באזור המרכז ובשרון, ומדורגת במקום השישי, מתוך 1200 חברות שנבדקו, במדד הארצי להתחדשות העירונית של אתר מדלן ועיתון גלובס עם כ- 70 פרויקטים פעילים.

איך מתמודדים עם העבודה מול כל הדיירים? עם הדרישות השונות והדעות השונות?

"חשוב להבין שבהתחדשות עירונית יש להתחשב בדיירים, שכן בשונה מפרויקט יזמי רגיל הם השותפים שלך ולא רק לקוחות ודיירים עתידיים. מתוך חשיבה עליהם ועל ייעול דרכי העבודה,  אנחנו מרכזים את כל התחום במשרדי החברה וכל אנשי המקצוע הינם עובדי החברה בפועל.  בצורה כזאת מתאפשרת לנו היכולות להתחשב בדיירים ולתכנן את דירותיהם החדשות בצורה יותר מגוונות וגמישה.  מערך תומך כזה, קשה יותר לגבש בחברות קטנות בתחום וכן בחברות גדולות, שאינן מורגלות בעבודה מול הדיירים".

עגורן ופרוייקט בנייה
Dreamstime

כלומר בתחום ההתחדשות העירונית אין מקום לחברות גדולות מדי או קטנות מדי?

"אנחנו חברה גדולה, אך חלק מהגדילה שלנו הייתה  במקביל לצמיחתו של תחום ההתחדשות העירונית, לכן התפתחנו  בצורה אחרת מלכתחילה. החברה בנתה את עצמה בהתאמה לתחום והתפתחה יחד עם השינויים והתמורות שחלו בו.

מתוך ההבנה כי על מנת לייעל את התהליך יש לרכז את כל הגורמים המעורבים תחת גג אחד, פועלת החברה בשיטת ONE STOP SHOP כך שלרשות הלקוחות זמינים תמיד להתייעצות שוטפת, אנשי המקצוע הטובים והמנוסים ביותר בתחומם, כולם עובדי החברה בפוע"ל.

במה שיטת ה- one stop shop באה לידי ביטוי?

"אנו חברה הפועלת הן כיזם והן כקבלן ביצוע, במרבית הפרויקטים. בנוסף מועסקים כל בעלי המקצוע הרלוונטים במשרדי החברה, המהנדסים, מנהלי העבודה, המפקחים, האדריכלים וכו.  כמו כן לחברה מחלקת שינויי דיירים ומחלקת שיווק וכך היא מסוגלת לתת טיפול אישי לדיירים בזמן אמת ולבצע עבודה עיקבית מול הרשות המקומית. כל המחלקות מרוכזות מרכזות במיקום אחד,  במשרדי החברה, כולם מדברים בשפה זהה ועומדים לרשות הלקוח  בכל שאלה ועניין" 

URBAN נדל"ן מציעה מגוון פרוייקטים בתחום התחדשות העירונית. לפרטים נוספים>>

כתבות שאולי פיספסתם

*#