תיק מניות

רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

לרשימת הקריאה המלאה לחצו כאן

דירה בדימונה בפחות מ-900,000 ש"ח לסטודנטים, אקדמאים צעירים ובני משפחותיהם

לכתבה

במסגרת שיתוף פעולה בין מגדלי רג'ואן לבית האקדמי של התאחדות הסטודנטים יוצעו כ-40 דירות בהנחות והטבות מיוחדות בשווי 85,000 ש"ח. את הדירה יוכלו לרכוש עם הון עצמי ייחודי של החל מ-99,000 ש"ח בלבד

לקראת פתיחת שלב ג' של פרויקט מגדלי רג'ואן יוצאת חברת מגדלי רג'ואן במבצע בשיתוף הבית האקדמי של התאחדות הסטודנטים על כל סוגי הדירות בפרויקט עבור סטודנטים, אקדמאים צעירים ובני משפחותיהם. ההטבה הנה עבור 40 דירות בשלב ג' של הפרויקט, המתחיל להיבנות בקרוב והתקבלו היתרים בגינו מדובר בהנחה של 60,000 ממחיר הדירה ובנוסף מערכת מיזוג מיני מרכזי בשווי של 25,000. הרוכשים זכאים במסגרת ההטבה לתנאי תשלום מועדפים - 25% במעמד חתימת החוזה והיתר בסמוך לכניסה לדירה. ובנוסף תנאי מימון מיוחדים שמאפשרים למתעניינים לרכוש דירה בפרויקט בהון עצמי של החל מ- 99,000 . מספר דירות מוגבל של 4 חדרים ימכרו ב 874,000, על בסיס כל הקודם זוכה.

המיקום של פרויקט מגדלי רג'ואן בסמוך לרכבת המהירה לתל אביב ובאר שבע וליד מוקדי בילוי וקניות מסייע כאמור ליצירת גרעין קהילתי עבור אקדמאים ובני משפחותיהם בדימונה.

פרויקט "מגדלי רג'ואן", הנבנה בדימונה, מאכלס בקיץ הקרוב את שלב ב' בפרויקט שימנה כ- 80 דירות בשני בניינים, לאחר ששלב א', 80 דירות, אוכלס בהצלחה בקיץ האחרון. בימים אלה תחל בנייתם של שני בניינים נוספים בשלב ג' בפרויקט.

הבניינים הראשונים המהווים את שלב א', כוללים 40 דירות כל אחד ומתנשאים לגובה 11 קומות. בסך הכול ימנה הפרויקט 504 יח"ד ב 13 בניינים. הפרויקט נבנה בלב האזור המפותח של דימונה, צמוד לטיילת ירוקה ושטחי ספורט ובסמוך למרכזי הקניות, תחנת הרכבת  והיציאה מהעיר.

דירה בתנאים חסרי תקדים לסטודנטים ולאקדמאים. לפרטים נוספים>>

בין הראשונים לאכלס את הפרויקט החדש, משפרי דיור ומצמצמי דיור מדימונה שמכרו בית פרטי כדי לעבור למגורים במפלס אחד במגדל, כן משפחות מבאר שבע שהגיעו לדימונה כתושבים חוזרים או בשל מחירי הנדל"ן הגבוהים בבירת הנגב ומשקיעים.

אילן רג'ואן, יזם הפרויקט: "לדימונה יתרונות רבים נוספים המהווים מוקד משיכה לתושבים מבחוץ. הטבות המס המוענקות לתושבי העיר הופכים מקלים משמעותית על יוקר המחייה ומסייעים בהחזרי המשכנתא, כמו גם יום הלימודים הארוך שמעניקה הרשות לילדי הגנים ובתי הספר. דימונה תושפע משמעותית בשנים הקרובות גם מאכלוסה של עיר הבה"דים, מעבר בסיסי צה"ל לנגב, ותכנית להקמת פארק הסייבר בבאר שבע ועוד.

הפרויקט שהחל להתאכלס בימים אלה נותן פתרונות למגורים איכותיים במחירים נמוכים יותר ממרכז באר שבע ומציע נוסף במסגרת סטנדרט הבניה הגבוה, דירות גדולות במיוחד בגימור ואבזור גבוה. לחברה היה חשוב לתת לרוכשי הדירות בפרויקט את המקסימום האפשרי בהתאם למחיר הדירות וזאת ללא תוספת מחיר, מתוך שאיפה להביא לדימונה את הסטנדרטים הגבוהים של אזור המרכז".

פרויקט מגדלי רג'ואן נבנה בלב האזור המפותח של דימונה, צמוד לטיילת ירוקה ושטחי ספורט ובסמוך למרכזי הקניות, תחנת הרכבת והיציאה מהעיר. הפרויקט כולל דירות 4, 5 ו-6 חדרים וכן דירות גן ופנטהאוזים ענקיים בסטנדרט גבוה ומפרט יוקרתי המאפיין פרויקטים בשכונות היוקרה של מרכז הארץ: לובי קומתי מעוצב, 2 מעליות מהירות, מיזוג אוויר, אינטרקום טלוויזיה וחניות עם מנגנון חשמלי. שלב א' של הפרויקט כבר אוכלס ובימים אלה משווק השלב השני בפרויקט.

דירה בתנאים חסרי תקדים לסטודנטים ולאקדמאים. לפרטים נוספים>>

בחזרה למדור נדל"ן מתחת למיליון ש"ח>>