השכונה החדשה בהרצליה שמציעה אלטרנטיבה מושלמת לחיים בתל אביב

שכונת צמרות גליל ים שנבנית בהרצליה בסמיכות לקיבוץ גליל ים ונושקת לתל אביב מצפון, מציעה אלטרנטיבה מושלמת לחיים בתל אביב תוך שילוב של אורבניות עשירה יחד עם פסטורליות קיבוצית. מחירי הדירות בשלב המכירה המוקדמת מכילים פוטנציאל והזדמנות להשבחה מהירה. רוני טננבאום: "הרבה אנשים חיכו הרבה זמן למיקום הזה".

תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
תוכן שיווקי

שכונת צמרות גליל ים שנבנית בימים אלו בהרצליה מציעה בשורה חדשה של איכות בתחום הנדל"ן למגורים במרכז הארץ. השכונה החדשה שממוקמת סמוך לקיבוץ גליל ים תכלול 660 דירות ב-21 בניינים ותאפשר לדיירים ליהנות משילוב נדיר של אורבניות מלאה יחד עם פסטורליות קיבוצית. מצד אחד מיקום מעולה הנושק לתל אביב מצפון המאפשר ליהנות מכל מה שמציעות תל-אביב והרצליה ומצד שני סמיכות לקיבוץ גליל ים בלב השדות והשקט.

צמרות גליל ים של קבוצת יצחקי - הדמיית בנייניםצילום: יופוינט

בשלב זה, שלב המכירה המוקדמת, נמכרות הדירות בשכונה במחירים סבירים, החל מ-2.59 מיליון שקל לדירת ארבעה חדרים, מה שהופך את הפרויקט לאטרקטיבי הן לזוגות צעירים ולמשפרי-דיור מאזור תל אביב והשרון והן למשקיעים שמחפשים הזדמנות להשקעה באזור החם של הנדל"ן במרכז הארץ.

לפרטים נוספים אודות האלטרנטיבה המושלמת לחיים בתל אביב>>

השלב הראשון של הפרויקט כולל 214 דירות בשישה בניינים שצפויות להימסר לרוכשים בסוף 2018. רוב דירות השלב הראשון כבר נמכרו והמלאי הנותר כולל 60 דירות בלבד. השלב השני של הפרויקט צפוי להיפתח בקרוב והוא יכלול 446 דירות שייבנו ב-15 בניינים ויימסרו לרוכשים בתוך כחמש שנים. כדי לחבר את השכונה לסביבה הפסטורלית של הקיבוץ, הבניינים יתנשאו לגובה סולידי של 8-9 קומות בלבד

רוני טננבאום סמנכלית בקבוצת יצחקי צילום: ינאי אלפסי

מבחינת תמהיל הדירות, השכונה תכלול מגוון רחב מאוד של דירות, 58 טיפוסים שונים, שנבנות בסטנדרטי בנייה גבוהים הן מבחינת האדריכלות והן מבחינת המפרט, זאת לצד שבילי אופניים, פארק, גנים, בתי ספר ושירותים נוספים שיוקמו ברחבי השכונה ומסביב לה. כל הדירות בשכונה כוללות גם שתי חניות תת-קרקעיות ומחסן תת-קרקעי. מחירי הדירות נגזרים ממבנה הדירה ומהקומה שלה ונכון לשלב המכירה המוקדמת הם משקפים מחיר של כ-24 אלף שקל למ"ר. כך למשל, דירת 4 חדרים בקומה ראשונה בשטח של 109 מ"ר ומרפסת של 12 מ"ר נמכרת ב-2.59 מיליון שקל. דירת 4 חדרים בקומה נמוכה בשטח של 107 מ"ר ומרפסת של 23.5 מ"ר נמכרת באזור של 2.8 מיליון שקל.

דירת 4 חדרים בקומה שמינית שנחשבת בפרויקט לקומת מיני פנטהאוזים בשטח של 102 מ"ר ומרפסת של 15 מ"ר נמכרת ב-2.9 מיליון שקל. דירות 5 חדרים נמכרות החל מ-2.98 מיליון שקל ועד כ- 3.5 מיליון שקל, זאת בהתאם לסוג הדירה. מרבית המיני פנטהאוזים של השלב הראשון של הפרויקט נמכרו ומחירי המיני פנטהאוזים שנשארו נעים בטווח של 3.3 – 3.6 מיליון שקל.

השכונה החדשה נבנית על ידי קבוצת יצחקי שכבר פעלה בעבר בהרצליה בהצלחה כשבנתה את השכונה הידועה "צמרות הרצליה". בקבוצת יצחקי מציינים כי מבחינה תחבורתית השכונה צפויה ליהנות מאוד מכביש 531 שיושלם בסוף 2017 ובנסיעות בין עירוניות יאפשר לתושבי השכונה להתחבר ישירות אליו תוך עקיפת הצורך לנסוע בתוך הרצליה. היציאה לכבישים בין עירונים תעשה דרך כביש פנימי שייסלל בתוך השכונה. מעבר לכך, נהנית השכונה מגישה נוחה לכיוון צפון דרך כביש 2, גישה לכביש 6 כמו גם לנתיבי איילון. בנוסף, ראוי להזכיר את תחנת הרכבת בהרצליה שממוקמת ליד קניון שבעת הכוכבים הסמוך לשכונה החדשה.

שכונת צמרות גליל ים בהרצליה - קבוצת יצחקי צילום: ויופוינט

"היום, לקנות דירה בתוך תל אביב בשביל להגיע למרכז תל אביב או לקנות דירה אצלנו בצמרות גליל ים זה היינו הך מבחינת האפשרויות וזמני הנסיעה. לעומת זאת, מבחינת המחיר, כשאנחנו מדברים על 24 אלף שקל למטר מרובע ברור לגמרי שזה זול, אומרת רוני טננבאום, סמנכ"לית השיווק בקבוצת יצחקי.

המחיר יעלה ?

טננבאום: "המחיר שאנחנו מוכרים בו כעת הוא מחיר פריסייל. אני מאמינה שפנינו עוד קדימה לעליית מחירים. בנדל"ן הסיסמא היא מיקום ולא סתם הרבה אנשים חיכו זמן רב למיקום הזה שנושק לתל אביב מהצד הצפוני שלה ונהנה מהמון יתרונות משלימים כמו השקט שהוא מציע וכשנכנסים למקום מבינים את השקט שאני מדברת עליו. מדובר כאן באלטרנטיבה טובה לכל אותם תל אביבים שלא יכולים היום לקנות דירה בתל אביב ומחפשים שכונה נעימה לרדת בה אחה"צ לפארק עם הילדים, קרבה לתל אביב ושאר מוקדי בילוי".

לדברי טננבאום מעבר למיקום המעולה ולפסטורליות יש כאן גם אופי: "הבשורה כאן היא שכונה חדשה שנבנית מאפס שתהיה זהה בנראות שלה מבחינת הבניינים. כשבונים שכונה זה אחרת מלבנות בניין. זה מביא אתו משהו אחר. יש כאן אופי של שכונה וזהות עם זהות קהילתית ולא עוד פרויקט יחיד שקם. נמסור את כל 6 הבניינים של השלב הראשון יחד. כל זה בהמשך יכול להשפיע גם על המחיר".

מעבר לקרבה הכללית של השכונה החדשה לתל אביב, להרצליה פיתוח ולחופי הים בה, כדאי לציין כמה מקומות ומוסדות שנמצאים בסמוך לה: המרכז הבינתחומי, בית חיל האוויר, מרכז האומנויות של הרצליה, בית הספר להנדסאים, התיכון החדש, קניון שבעת הכוכבים ופארק הרצליה שצפוי להתרחב ב- 200 דונם נוספים.

לפרטים נוספים אודות האלטרנטיבה המושלמת לחיים בתל אביב>>

כתבות מומלצות

בתביעה נכתב כי הראיון כולו "התנהל בצורה שאינה מכבדת או רצינית״ כלפיה

המועמדת התחברה לראיון עבודה בזום - וקיבלה מהמראיין מייל שהדהים אותה

ריי דליו

מייסד קרן הגידור הגדולה בתבל: מזומן הוא זבל - ממשלות יחסלו את ביטקוין

ישראל פישר

יוקרה זה רע? כך נראים החיים במגדל חדש בתל אביב

מפגינים נגד יוקר המחיה מול בית הנשיא בסרי לנקה

קו השבר שעלול לקחת את הכלכלה העולמית למקום אחר, אפל יותר

כתבות שאולי פספסתם

בת ים

שתי דירות במחיר אחת: האם זהו עתיד תחום הפינוי-בינוי?

אפליקציית קלארנה. החברה נמצאת במגעים לגיוס סבב חדש לפי שווי שנמוך בכ-30% מהשווי שקיבלה לפני שנה בלבד

"היערכו לגרוע מכל": נבואות החורבן בהיי-טק מתחילות להגשים את עצמן