תיק מניות

רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

לרשימת הקריאה המלאה לחצו כאן

שוק המשרדים היום מהווה הזדמנות מצוינת הן לרוכשי משרדים והן לשוכרי המשרדים

למן הקמתה בשנת 2015 מתמחה איטליה ישראל בשיווק נדל"ן למגורים ונדלן למסחר ומשרדים

"אנחנו עוזרים ללקוחות שלנו לקבל החלטות בתנאים של חוסר וודאות" מסכם אהרון גצל את הפעילות של איטליה ישראל בתחום המשרדים. לרוב אנו מוצאים את עצמו נותנים פתרונות בהווה לצרכים עתידיים של הלקוחות שלנו, מחזק אותו שותפו עמיר גולדברג. בהמשך יתנו השניים דוגמאות רבות, כאשר המכנה המשותף לכולם הוא מודולאריות בתכנון העתיד של הפירמות השונות שעובדות עימם ומיקום הפעילות שלהן, וכמובן דגש על המחיר והתנאים הטובים ביותר בעת ביצוע עסקה.

למן הקמתה בשנת 2015 מתמחה איטליה ישראל בשיווק נדל"ן למגורים ונדלן למסחר ומשרדים. תחילה בצפון הארץ ובשנה האחרונה במרכז הארץ, בפרויקטים בתל אביב וברמת גן. מייסדי החברה אהרון גצל ועמיר גולדברג, בעלי וותק מצטבר של למעלה מעשור בחברות נדל"ן ציבוריות, פועלים רבות בתחום שיווק המשרדים, הן להשכרה והן למכירה. העקרון העיקרי שמניע אותנו הוא תכנון העתיד של שותפינו העסקיים ואיתור העסקאות המשתלמות ביותר. דברים אלו מקבלים משנה תוקף בשוק המשרדים של היום המאופיין בהיצע רחב.

כיום ישנו היצע רב מבעבר בכל הנוגע לשוק המשרדים באזור המרכז ורבים מהשוכרים והקונים לא יודעים לנצל זאת לטובתם. המגמות העיקריות הינן של "נדידת" פירמות רבות מבנייני המשרדים הישנים למגדלי המשרדים החדשים יותר, אך ללא ראית פני הנולד, דבר המוביל לעיתים לבעיות בעת התרחבות או פרידת שותפים. פירמה המתכננת את עתידה בצורה חכמה, תשכיל לעבור למגדל חדש, שכן תנאי השכירות בו הן לרוב טובים יותר ברמת המחיר למ"ר והן ברמת הגימור טוען גולדברג. כמו כן, במגדלים החדשים השטחים הציבוריים ידידותיים יותר לעובדים ולמבקרים. אם בעבר ראינו קיוסק שמשרת מגדל של שלושים אלף מ"ר, אזי במגדלים החדשים ישנן מסעדות, חנויות נוחות, שירותי עזר למשרדים ועוד.

המגמות העיקריות הינן של "נדידת" פירמות רבות מבנייני המשרדים הישנים למגדלי המשרדים החדשים יותר

למעשה היחודיות של איטליה ישראל היא באיתור נכס ללקוח?

ניתן לעשות רדוקציה ולומר כי אנו מאתרים ומתאימים נכס ללקוח, אך למעשה מדובר על הרבה יותר מכך. ראשית, דרך ניתוח מעמיק אנו מבינים את צורכי הפירמות השונות, אם זאת פירמת עורכי דין המבצעת פגישות רבות אל מול לקוחות, או אם זאת פירמת רואי חשבון שהלקוחות כלל אינם מגיעים אליה, או חברת הייטק שנותנת שירותים לחו"ל. לכל חברה יש צרכים אחרים בהווה וצרכים אחרים בראית פני העתיד ואנו למעשה מתאימים לה את הנכס אישית וכן את מבנה העסקה.

מה הסיבה של פירמות שונות לשימוש בשירותים שלכם?

חד משמעית חיסכון בזמן וחיסכון בכסף. על ידי תכנון נכון, איתור נכס ומציאת עסקה מתאימה הפירמות השונות חוסכות גם זמן בהווה ובעתיד המון המון משאבים ולא רק כסף. זכורה לנו דוגמה של שתי פירמות עו"ד שהתאחדו למשרד אחד וחיפשו משרד גדול מספיק כיום, אך גם כזה שבעתיד יוכלו להתרחב בתוכו. לפירמה כזו מצאנו באחד המגדלים על ציר יגאל אלון נכס בבעלות חברה וכבסיס לחוזה הכנסנו אפשרות לשכירות שטחים באותה הקומה תוך מספר שנים וללא עלות נוספת.

מייסדי החברה אהרון גצל ועמיר גולדברג

מה השלב הבא של שוק המשרדים?

השלב הבא הוא מעבר לחוזי שכירות גמישים וחללי עבודה משותפים. פירמה לא חייבת לשכור או לקנות שטח ביחס ישר ללצורכי העבודה שלה. לעיתים ישנם משרדים שיציעו חדרי ישיבות משותפים, חללי עבודה מודולאריים ועוד. זכור לי לקוח מתחום האינטרנט שרצה לשכור מאיתנו 500 מ"ר ובסוף לאחר ניתוח קפדני גילינו שגם 300 מ"ר יספיקו להם וכך נחסכו כמה מליוני על שכירות והתאמת המשרדים.

יש חשיבות עצומה לידע של חברת השיווק של הנכסים השונים, במיוחד בתחום המשרדים, שכן מדובר על פעילות עסקית מניבה. אנו מנהלים את כל נושא התכנון וכן את המו"מ מול בעלי הנכסים ויותר מכך טוען גצל. במאגר שלנו נמצאים בעלי מקצוע רבים, כדוגמת אדריכלים, קבלני ביצוע עבודות פנים ושלל נותני שירות, כך שאנו מספקים חבילה כוללת בראיה רחבה. הלקוחות זוכים לליווי למן הפגישה הראשונה, דרך חתימת החוזה ועד תכנון ועיצוב הנכס.

על ידי התמקדות באכלוס מגדלים באזור המרכז בכלל ובפרט במטרופולין תל אביב ומתחמי העסקים של רמת גן, אנו מבדלים את עצמנו כחברה המובילה בתחום. בשנה הקרובה אנו נרחיב את הפעילות גם לאזורים שאינם בליבת הפעילות שלנו, כגון ראשון לציון ואף קיבלנו הצעות מיזמים הבונים בצפון הארץ ליישם את המודל העסקי שלנו.

לסיכום, איך ניתן להשתמש בשירותים שלכם?

כל לקוח שחושב לרכוש או להשכיר משרדים, מוזמן ליצור עימנו קשר ולקבל ייעוץ ראשוני חינם. הפגישה נערכת במשרדנו או במשרדו של הלקוח, ויש כאלו המעדיפים ישירות בשטח. לאחר הפגישה וניתוח צרכי הלקוח, הוא יקבל מאיתנו כמה אופציות לפי אופי הפעילות שלו. בשלב זה, אנו מוציאים מכרז של כמה בעלי נכסים וכך למעשה הפירמה שעובדת איתנו בטוחה שהיא קיבלה את התנאים הטובים ביותר. מכאן ואילך אנו מלווים את הפירמה עד לחתימת הסכם ואף פיתוח עסקי, תכנון וניהול השטח המושכר או הנרכש.

כתבות שאולי פיספסתם

*#