תיק מניות

רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

לרשימת הקריאה המלאה לחצו כאן

העתיד של עיבוד הנתונים: הזנת נתונים קריטיים במהירות וללא טעויות

כלקוח, האם אתה מרוצה כשאתה מקבל שירות טוב ומהיר בבנק? כמובן שכן. תוך מספר דקות מטופלת ערימה של מסמכים שונים - והכל מוכן. ואתה חושב שככה הדברים נעשים בטבעיות - בטוחני שגם החברה שלך עושה כל שביכולתה כדי לספק ללקוחותיה את השירות האיכותי ביותר. אבל הבה ונבחן מקרוב את הצד האדמיניסטרטיבי של החברה

עובדים רבים נדרשים לטפל בכמות עצומה של מסמכים מודפסים. את המסמכים הללו יש לעבד, לסרוק ולשמור, ואת המידע שבהם יש להזין למערכת ה-ERP של החברה.

קל להבין כמה מאמץ נדרש מהפקידים כדי לטפל בהזנה של שמות שונים, פרטי אנשי קשר, מספרי חשבון, סכומים וערכים נוספים שקשורים במסמך. מדובר בעבודה מייגעת ותובענית, אשר מעייפת את העיניים ודורשת תשומת לב רבה. משום כך, בני אדם נוטים לעשות טעויות. אך מנגד, לא ייתכן שתהיינה טעויות - הנתונים קריטיים והם חייבים להיות נכונים ומדויקים. משום כך על העובדים לעשות את עבודתם לאט. הם צריכים בדוק ולחזור ולבדוק את הנתונים המוזנים, מה שמוסיף ללחץ הקיים ממילא וגורם לעייפות חריגה.

15 דק

כיצד ניתן להימנע מכך? כיצד תוכל לשפר את יעילות העובדים האדמיניסרטיביים?

ישנו פתרון פשוט לכך: ניתן לסרוק או לצלם את המסמכים, וליצור מחדש את הטקסט בעזרת טכנולוגיה לזיהוי אופטי של תווים (OCR). תוכנות OCR אמינות מאפשרות להמיר מסמכים מצולמים, סרוקים או בתבנית PDF למסמכים בתבנית MS Office, בקלות ותוך שמירה על רמת דיוק גבוהה. הטכנולוגיה מונעת את הצורך בהזנה חוזרת של הטקסט. התוכנה מציעה דרך נוחה לאימות המידע המצולם, ובכך לצמצם למינימום את הסיכוי לטעויות. תוכנה מעין זו מתאימה גם ליצירת עותקי מסמכים אותם ניתן לגנוז בצורה אלקטרונית ולבצע בהם חיפוש, כאשר המידע המבוקש מאותר תוך שניות.

לרוע המזל, קיים פער של שנים בהטמעת OCR בשוק הישראלי לעומת מדינות מערביות אחרות. זאת משום שהאפקטיביות בשפה העברית, בדומה למספר שפות נוספות, נמוכה ופחות איכותית לעומת אנגלית וצרפתית.

אך פער זה בתכנות IT משרדי נסגר סוף סוף הודות לתוכנת ה-OCR הפופולרית FineReader 12 של ABBYY.

תוכנת FineReader הוכיחה את עצמה כאמינה וכידידותית למשתמש. בנוסף לפונקציונליות הרגילה של OCR, התוכנה מציעה תכונות רבות כגון התקנה אוטומטית דרך הרשת וכן מנהל תזמון משימות. כמו כן, התוכנה תוכל להמיר את כל אוסף הספרים שלך לתבניות פופולריות של ספרים אלקטרוניים.

fine reader

הפופולריות ההולכת וגוברת של תוכנות OCR כגון FineReader קשורה במידה רבה ליתרונות הכספיים שהן מציעות. הבה ונבחן את המספרים מקרוב.

חברה ישראלית ממוצעת המעסיקה 50 עובדים משקיעה 480 (!) שעות בשנה על הקלדה חוזרת של טקסט ממסמכים מודפסים, סרוקים או מצולמים. מבחינה כספית, מדובר בסכום של 28,000 ש"ח לפחות.

לדוגמה, העלות הכוללת של רישיונות ABBYY FineReader להם חברה בגודל זה זקוקה הינה כ-9,400 ש"ח. המשמעות היא שההשקעה בתוכנה תחזיר את עצמה תוך 4 חודשים. בשנה אחת, התשואה על ההשקעה (ROI) ברכישה מעין זו תגיע לכמעט 200 אחוזים.

formula

כך טכנולוגיות OCR מקלות משמעותית על עובדי המשרד שלך. מדובר גם בהשקעה חכמה שתוכיח את עצמה במהירות ותחסוך לחברה שלך כסף.

הורד בחינם את גרסת הניסיון של ABBYY FineReader מהכתובת www.il.abbyy.com והבטח שמירה על היעילות ועל המוטיבציה של העובדים האדמיניסטרטיביים שלך, וכן טיפול מהיר ויעיל בניירת.

כתבות שאולי פיספסתם

*#