תיק מניות

רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

לרשימת הקריאה המלאה לחצו כאן

טריגו נדל"ן ממשיכה להגדיל את נכסיה

קבוצת עזריאלי, בניהולה של דנה עזריאלי, הודיעה לאחרונה על ההסכם שחתמה עם קבוצת "טריגו נדל"ן" - עסקת ענק במונחים של שוק הנדל"ן. על פי ההסכם שנחתם, מניות של חברת פי גלילות, כמו גם קרקע במתחם שנמצאת בבעלותה, יעברו לידי טריגו נדל"ן בתמורה ל-130 מיליון שקל

השטח המדובר, בבעלות של חברת פי גלילות, משתרע על כ- 164 דונם במתחם ברמת השרון. על פי התכנון של ועדות התכנון, המתחם עתיד להיות מופשר בעשור הקרוב ויקומו בו כ-12 אלף יחידות דיור.

במסגרת ההסכם, קבוצת עזריאלי מכרה את חלקה בחברת פי גלילות שמחזיקה בשטח זה, מדובר במניות בשיעור של כ-13.2% ובכ-6.4 דונם מקרקעין במתחם. העסקה נחתמה מול קבוצת טריגו נדל"ן שנמצאת בבעלות היזמים טל פרץ, גל פאר ורון נובוטני, אשר פועלים במתחם פי גלילות מספר שנים ומחזיקים בעשרות דונמים בשטח.

טריגו נדל"ן – השטח בגלילות

מקבוצת טריגו נדל"ן השקעות נמסר כי "מתחם גלילות מהווה את אחת העתודות הגדולות המצויות באזור תל-אביב ורמת השרון. לאור המחסור בעתודות קרקע באזורים אלו, אנו פועלים כבר כיום לרכוש קרקעות לטובת בנייה עתידית. הערכתנו כי אזור זה ייסחר בערכים של האזורים הסמוכים, שם עלות עתודת קרקע זמינה אינה פוחתת משני מיליון שקל".

לאחר ששיווקה מספר פרויקטים מצליחים ברחבי הארץ, נראה כי הרכישה האחרונה משקפת את כוונות החברה, אשר מבצעת עוד קפיצת מדרגה ומגדילה את ערכה ונכסיה בצורה משמעותית. קבוצת טריגו נדל"ן שואפת להוביל את פיתוח מתחם פי גלילות ולתפוס מקום משמעותי בקרב חברות הנדל"ן הפועלות במדינה.

טריגו נדל"ן איתור, רכישה והשבחה של קרקעות

קבוצת טריגו נדל"ן מתמחה בעשור האחרון באיתור, ייזום והשבחת קרקעות אטרקטיביות בשלבי תכנון מתקדמים, ברחבי הארץ. לאחר בדיקה מעמיקה של העסקה, רוכשת החברה חטיבות קרקע בעלות פוטנציאל במטרה להכפיל ולשלש את ערכן. קבוצת טריגו נדל"ן מתמחה בזיהוי מגמות בשוק, זיהוי הפוטנציאל והשקעות חכמות.

הקבוצה צברה לאורך השנים ניסיון רב בניהול והובלת פרויקטים, תוך שהיא מבססת ושומרת על מוניטין חזק המושתת על יסודות כלכליים ומקצועיים כאחד. קבוצת טריגו נדל"ן מונה מאות השקעות נדל"ן חכמות שנעשו על ידה. בין הפרויקטים שניהלה החברה ניתן למצוא את רובע גלילות, חוף התכלת הרצליה, "הדר בשרון" בהוד השרון, "הצפון החדש" בצפון תל אביב ומתחם השרון ב"שביל התפוזים" הוד השרון.

הקרקע אינה זמינה

כתבות שאולי פיספסתם

*#