תיק מניות

רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

לרשימת הקריאה המלאה לחצו כאן

עם הפנים לים

חברת פפושדו המתמחה ביזום וביצוע של פרויקטי נדל"ן איכותיים בחרה את אחד המיקומים האסטרטגיים בנתניה, המצטרף לשורה ארוכה של בחירות נדל"ניות מדויקות, בפריסה ארצית

מגדל המגורים "פפושדו טאוור"
יח"צ

כשמדברים על נדל"ן איכותי תשומת הלב מופנית לבחינת מיקום, סטנדרט הבניה והמפרט הטכני. שלושת הפרמטרים הללו מגדירים היטב את ה- DNA של חברת פפושדו בבעלות היזם והמהנדס אביעד פפושדו, המתמחה ביזמות והקמה של פרויקטים איכותיים במיוחד, במיקומים אסטרטגיים ברחבי הארץ. 'פפושדו טאוור' היא אחת הדוגמאות האחרונות המצליחה להמחיש באופן מדויק ולהביא לידי ביטוי את אותם מאפייני DNA האחראיים על המוניטין העולמי בתחומי הנדל"ן והמלונאות, שבנתה משפחת פפושדו לאורך השנים.

אותו DNA מורכב למעשה משלושה מרכיבים מרכזיים. התכנון, ניצול הניסיון והידע הרב הקיים בחברה על מנת לתכנן מוצר שאיכות הדייר, המשתמש, הינה לנגד עיני החברה.

המרכיב השני הינו המפרט הטכני, שהינו המשלים לתכנון. חברת פפושדו גאה ברמת המפרט הגבוהה שהיא מעניקה ללקוחותיה. לבסוף העובדה שחברת פפושדו מבצעת בעצמה את הפרויקטים שהיא יוזמת. חברת פפושדו אינה מפקחת על קבלן שיבצע עבורה את הפרויקט. היא מבצעת אותו בעצמה ומקפידה הקפד היטב לוודא את איכות המוצר בכל תהליך היצור.

הכנסו לקבלת פרטים נוספים אודות פרוייקט "פפושדו טאוור">>

מגדל המגורים הוא מגדל מטיפוס T שיתנוסס לגובה של 27 קומות. מבחינת המפרט והסטנדרט מדובר במגדל יוקרה לכל דבר ומהווה בכך את המשך המגמה שמאפיינת את הבניה על קו החוף של נתניה בעשור האחרון. מיקומו של המגדל בקצה המערבי של שכונת גלי הים, שכונה קטנה המאופיינת מתמהיל של בתים צמודי קרקע ומושכת אליה תשומת לב נדל"נית הולכת וגדלה, מייצר הזדמנות נדל"נית וחוויית מגורים בסטנדרטים אחרים. שכונת גלי הים מעט עורפית יותר מאזור המגדלים המוכרים של נ.ת. 600, שכונת המגדלים על חוף ימה של נתניה, אך מיקומו של המגדל בקצה המערבי של השכונה מחבר אותו תפיסתית וכמעט פיזית לרצועה יוקרתית זו. מעבר לאלו, הפרט הנקודתי החשוב ביותר בהקשר של המגרש עליו ממוקם המגדל, היא העובדה שלמרות שאינו בקו הראשון או השני לחוף הוא נהנה מקו ישיר לים וזאת בזכות השטחים שבין המגדל לים הכוללים שמורת טבע, אנדרטה ושטח שמיועד לשמש קאנטרי קלאב לכן, ניתן לקבוע בוודאות גבוהה שכמעט מכל דירה במגדל, אפילו בקומות הראשונות יהיה נוף ים לאורך שנים. 

מרפסת בפרוייקט "פפושדו טאוור"
יח"צ

תפיסת העולם היזמית של פפושדו, מציבה את חוויית המשתמש במרכז. שוקי שרון יו"ר החברה מסביר שהחברה בחרה לקדם חוויית מגורים איכותית ומתקדמת במחירים אטרקטיביים השומרים על פרופורציות. לתפיסתו סביבת המגורים חייבת להיות נוחה להתנהלות והחשיבה על הדייר חייבת ללוות את כל השיקולים. העובדה למשל, שלמרגלות 'פפושדו טוואר' מתוכנן לקום קאנטרי קלאב היא חלק משיקולים שנלקחו בחשבון בעת בחירת המיקום. חייבים לזכור שבסוף דיירים עומדים להיכנס לדירה והם יחיו וינהלו בה את שגרת יומם- הם ישבו בסלון וירצו לראות את הים, הם ירדו במעלית למטה ויבקשו להגיע בקלות לחוף או לקאנטרי.

שרון מוסיף שהחשיבה מעמיקה ומגיעה לרזולוציות הגבוהות ביותר והוא נותן לדוגמא את החשיבה שערכו בנוגע לפתרון פינוי האשפה בפרויקט 'ויה מארה' (פרויקט נוסף של החברה, אף הוא בנתניה). הפתרון שהציעו בפרויקט 'ויה מארה' היו טוחני אשפה, שיפתרו את כל העיסוק עם פינוי האשפה הרטובה, האחראי על הריחות הלא נעימים. זוהי דוגמא שנראית מינורית על פניה, אך זה בדיוק ההבדל שיחוש בו הדייר. אלו בדיוק המקומות בהם הדייר חש האם טיפלו בו כהלכה מתוך מתן תשומת לב לצרכים שלו או שעשו משהו כדי לצאת ידי חובה.

פפושדו היא חברה יזמית ומבצעת, המעסיקה מומחים בתחומם בכל שלבי הבניה. שרון מחדד ומוסיף כי העובדה שהם היזמים והמבצעים, מאפשרת להם שליטה מלאה על הפרויקט והבטחה שכל הפינות הקטנות ביותר נותרות סגורות ומטופלות. היכולת לייצר סטנדרטיזציה כל כך גבוהה בשלבי התכנון והבניה מאפשרת למערכת השיווק של החברה לעבוד באופן איכותי מול הלקוח. מאוד חשוב מבחינת שרון, לייצר התאמה בין הסיפור של הפרויקט ובין המציאות בשטח. רק כך לדעתו הדייר יחוש בטחון אמיתי במוצר המוגמר.

חברת פפושדו, מתמחה ביזמות ובניה של פרויקטים נדל"ניים בתחומי הנדל"ן, המלונאות והפיננסים וממשיכה בכך את ה-DNA של משפחת פפושדו, בעלת המוניטין העולמי. 'פפושדו טאואר' הוא פרויקט היוקרה השני שהחברה בונה בנתניה אחרי מגדל 'ויה מארה'. בנקודת הזמן הזאת מבצעת החברה שני פרויקטים נוספים ויוזמת כעת , פרויקט פינוי בינוי לאומי  בנצרת עילית (כ-1400יח"ד), בניית 400 יח"ד בנשר על שטח של 40 דונם, שני פרוייקטי פינוי בינוי בבת ים ופתח תקווה ונוספים.

הכנסו לקבלת פרטים נוספים אודות פרוייקט "פפושדו טאוור">>

כתבות שאולי פיספסתם

*#