תיק מניות

רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

לרשימת הקריאה המלאה לחצו כאן

יש לכם רכב חברה? גלו כיצד חוסכים בביטוח הרכב השני

תכנית הביטוח "רכב שני" של הפניקס מסייעת לכל מי שמחזיק רכב פרטי לצד רכב מהעבודה. בהתאם לתכנית הייחודית, תוכלו ליהנות מביטוח רכב מוזל הכולל חבילת כיסויים מורחבת ואטרקטיבית ללא תשלום נוסף. החבילה הביטוחית המיוחדת מציעה הנחה שמגיעה עד לכ- 33% בהשוואה לאפשרות ביטוח רכב במסלול הרגיל.

יש לכם רכב ממקום העבודה (בבעלות המעסיק או רכב מליסינג המוחכר למעסיק) ורכב נוסף פרטי? תכנית הביטוח "רכב שני" של הפניקס מאפשרת לכם ליהנות מהטבה ייחודית הכוללת ביטוח מוזל על הרכב הפרטי יחד עם חבילת כיסויים מורחבת ואטרקטיבית ללא תשלום נוסף. תכנית "רכב שני" לא קושרת בין הביטוחים של שני הרכבים ולא מצריכה ששניהם יבוטחו דרך הפניקס. כך שגם אם רכב העבודה מבוטח במקום אחר, תוכלו ליהנות מההצעה הייחודית של הפניקס על הרכב הפרטי שלכם.

אשה מכניסה קניות למכונית
Shutterstock

הרעיון שעומד מאחורי תכנית הביטוח "רכב שני" הוא ההבנה שאם כמשפחה יש לכם רכב מליסינג או ממקום העבודה, סביר להניח שתעדיפו לבצע דרכו את רוב הנסיעות הפרטיות שלכם, גם כדי לשמור על קילומטראז' נמוך ברכב הפרטי וגם כדי לנצל הטבות אחרות כמו דלק חינם, שבהרבה מקרים נלוות לקבלת רכב מהעבודה. העובדה הזו מאפשרת להציע מחיר מוזל לביטוח הרכב הפרטי הנוסף, כזה שהולם את השימוש המופחת בו. בכך, עושה חברת הביטוח צעד מתחשב והוגן כלפי המבוטחים שלה ודואגת שלא ישלמו תשלומים מיותרים על מה שאינם צריכים. 

אל תשלמו על מה שלא צריך! לפרטים נוספים >>

כדי לבחון את תכנית הביטוח שמציעה הפניקס כדאי להעמיק גם בפרטים הקטנים בה. תחת ביטוח "רכב שני", מציעה הפניקס ביטוח מקיף הכולל גם כיסויים והרחבות ללא תשלום נוסף, בתעריף זול ומיוחד.

יתרונות תכנית "רכב שני" של הפניקס

בין היתר כוללת חבילת הביטוח ל"רכב שני" גבול אחריות מוגדל של 2 מיליון שקל בביטוח צד ג', כיסוי לנזקי רעידת אדמה, כיסוי לנזקי שביתות ומהומות, כיסוי לאביזרים עד 10% משווי הרכב כולל על מערכות מולטימדיה שמותקנות בו, טיפול משפטי בתביעות נגד צד ג', הגנה משפטית בגבול אחריות מוגדל של 30 אלף שקל, אובדן גמור (טוטאלוס) ייחשב כבר בנזק בשיעור של 50%, תוספת פיצוי לרכישה של רכב חדש במקרים של גניבה ואובדן גמור.

חבילת הביטוח ל"רכב שני" שמציעה הפניקס כוללת גם כיסוי מורחב למגוון דברים כמו רכב חלופי אוטומטי בגניבה החל מהיום הראשון, רכב חלופי אוטומטי במקרה של אובדן מוחלט, שירות עדיף במקרה של תאונת דרכים, שירותי דרך וגרירה הכוללים: החלפת גלגל, אספקת דלק, וכיסוי לגומיות בשמשות. מעבר לכך, כוללת תכנית הביטוח המקיף ל"רכב שני" כל מיני הטבות ייחודיות בטיפולים ברשת "מוסכים שבאחריות": השתתפות עצמית מוקטנת עד לכדי ביטולה המוחלט הטבה שבה בלבד יש כבר חיסכון כספי גדול, רכב חלופי אוטומטי לכל תקופת התיקון בשיטת "מפתח תמורת מפתח", אחריות מלאה לשלוש שנים על איכות התיקון ועוד יתרונות אחרים.

התאמה מלאה של תכנית הביטוח לרוח הרגולטור

•	תמונה של שלמה מילר, סמנכ"ל בכיר ומשנה למנהל תחום ביטוח כללי בהפניקס

ברוב המוחלט של הרכבים המצטרפים לתכנית "רכב שני", לא תידרש התקנה של מיגונים נוספים ברכב ובחברת הפניקס יסתפקו במערכת המיגון הקיימת ברכב.

בהפניקס מדגישים כי תכנית הביטוח "רכב שני" רלוונטית לכל רכב שניתן לבטח אותו במסגרת תכנית "הפניקס זהיר". כך לדוגמה, ביטוח מקיף בתכנית "רכב שני" על רכב מסוג קיה פיקאנטו אוטומטית, שנת ייצור 2015, לנהגת יחידה בגיל 50 ומעלה ללא תביעות בשלוש השנים האחרונות, יעלה (נכון לחודש יולי) רק 1,450 שקל לשנה (זאת בהנחה שגם ביטוח החובה של אותה נהגת נעשה בהפניקס)

לדברי שלמה מילר, סמנכ"ל בכיר בחברת הביטוח הפניקס ומשנה למנהל תחום ביטוח כללי, תכנית "רכב שני" היא גם נכונה יותר רגולטורית: "על פי חוזר שהוציא הפיקוח על הביטוח שבמשרד האוצר, נדרש סוכן הביטוח לתת למבוטח שלו את הביטוח התואם ביותר לצרכיו. אני חושב ששתי תכניות הביטוח הייחודיות שלנו "רכב שני" ו"הפניקס זהיר" מיישמות והולמות בצורה האופטימלית את דרישות הפיקוח על הביטוח בחוזר הזה".

כתבות שאולי פיספסתם

*#