הזדמנות נדירה לירושלמים: הנחה של 300 אלף שקל לדירה בפרוייקט "מוזיאון רזידנס"

החל מסוף פברואר ניתן יהיה באופן חד פעמי לרכוש דירה בפרויקט "מוזיאון רזידנס" שבשכונת ניות, בהנחה של 300 אלף שקל. הפרוייקט מכוון בעיקר לירושלמים משפרי דיור, המעוניינים לעבור לשכונת יוקרה שקטה, ירוקה וציורית

תוכן מקודם בחסות האחים ישראל
תוכן מקודם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
תוכן מקודם בחסות האחים ישראל
תוכן מקודם

משנכנס אדר מרבים בשמחה והשנה יש לנו גם אדר א' וגם אדר ב', ככה שהשמחה כפולה ומכופלת ונחגגת בפרוייקט "מוזיאון רזידנס" של "האחים ישראל ופיני כהן", בשכונת ניות שבירושלים. סיבה נוספת למסיבת הנדל"ן הירושלמית היא גם בזכות חגיגות 50 שנות עשייה לחברת "אחים ישראל", היוזמת והמבצעת את הפרוייקט.

חלון ההזדמנויות ייפתח ב-28.2.16 ובמהלכו יוצעו למכירה עשר דירות בהנחה של כ-300 אלף שקלים, מתוך דירות בנות חמישה חדרים שבפרוייקט. ההנחה תקפה לעשר דירות בלבד, בשיטת כל הקודם זוכה. מדובר בהזדמנות חד פעמית ובלתי חוזרת.

"מוזיאון רזידנס" הוא פרוייקט של דירות יוקרה מבית "האחים ישראל ופיני כהן". הפרויקט נבנה על עתודת הקרקע הגדולה היחידה באזור, בסמוך למוזיאון ישראל והוא שוכן על אדמות מדינה. בפרויקט כ-140 דירות, המחולקות בין 15 בניינים בני ארבע קומות בלבד, כאשר בכל בניין בין שש לעשר דירות.

התמונות להמחשה בלבד

"אחים ישראל" היא אחת מחברות הבנייה הפרטיות הגדולות והמובילות בישראל. היא מתמחה בייזום, תכנון והקמה של מאות פרויקטים מורכבים ומרשימים, בארץ ובעולם, ובהם בנייני מגורים, מבני ציבור, מבני מסחר ותעשייה וגם שכונות שלמות. בין השאר בנתה החברה את פרוייקט היוקרה "טלביה רזידנס". החברה ידועה בסטנדרטים הגבוהים בהם היא עובדת, באיכות חומרי הגלם, בשיטות הבנייה המתקדמות ובשירות המקצועי והמיומן. היא מפגינה לאורך שנים איתנות פיננסית, לשביעות רצונם של עשרות אלפי לקוחותיה בארץ ובעולם ואיכלסה למעלה מ-37 אלף דירות. כל אלה הפכו אותה לאחת הגדולות והמובילות בענף הנדל"ן בישראל

מה מבדל את פרוייקט "מוזיאון רזידנס" משכונות מגורים אחרות בעיר?

מדובר בפרויקט יוקרתי, השוכן באחד המתחמים הטובים והאיכותיים ביותר שבעיר – שכונת ניות, שמצד אחד קרובה מאוד לכניסה לעיר, מוקפת בעורקי תחבורה ראשיים, נמצאת בלב המרכז התרבותי של ירושלים, בסמוך למוזיאון ישראל, לכנסת, לבית המשפט העליון ולמבני תרבות ואומנות, ומצד שני בנויה כך שהיא נותנת תחושה של מגורים באזור כפרי ושקט, שמוקף בפארקים ובירק, עם נוף ירושלמי הררי טיפוסי.

לקבלת פרטים נוספים אודות הפרויקט לחצו>>>

מי קהל היעד שאליו מכוון הפרוייקט ומה מחכה לו שם?

מדובר באוכלוסיה בוגרת, בני 45+, אנשים ממעמד סוציו-אקונומי גבוה, כאלה שמצד אחד חשובה להם נוחות ואיכות חיים ומגורים בשכונה פסטוראלית, שלא לומר ציורית, ומצד שני לא מעוניינים לעזוב את ירושלים. בעיקרון, רוכשים רבים בפרויקט מוכרים את ביתם הקודם, על מנת שיוכלו לרכוש דירה במקום.

מה רמת המחירים בפרוייקט והאם יהיו מחירים מיוחדים במהלך חלון ההזדמנויות שנפתח ב-28.2.16 ?

הפרוייקט מכיל דירות בנות שלושה עד שישה חדרים. מחירי הדירות בנות שלושה חדרים, הכוללות שתי מרפסות שמש (בשטח פלדלת של 98 מ"ר), מתחילים  ב 3,400,000 והמחיר עולה ככל שמספר החדרים גדל. במהלכו של קמפיין המכירות המיוחד תינתן הנחה של 300 אלף על מחירי המחירון של הדירות בנות חמש החדרים בפרוייקט.

כמה דירות כבר נמכרו בפרוייקט "מוזיאון רזידנס", כמה נשארו למכירה ומה תכניות הבניה העתידיות בפרוייקט?

הפרוייקט מחולק לשלבים. השלב הראשון, בן 30 דירות, כבר נבנה ומתוכן נותרו למכירה שלוש דירות. כל שלושת הדירות שנותרו הן דירות גן בנות חמישה חדרים והשלב כולו צפוי לאיכלוס באוגוסט 2016. שאר השלבים בפרוייקט ייבנו בהמשך.

צילום מתוך הדירה לדוגמאצילום: משה גיטליס

מי האדריכל של הפרוייקט ומה תפיסת העולם שהוא מביא איתו ל"מוזיאון רזידנס"?

אדריכל הפרויקט הוא אמציה אהרונסון, שתכנן את פרוייקט "מוזיאון רזידנס" על פני שטח של 22 דונם. הפרוייקט תוכנן כיהלום מלוטש, שכונה בלב שכונת ניות, פרוייקט יוקרתי הבנוי בנייני אבן צהובה, משרה אווירה של ירושלים של פעם, בניינים נמוכים בני ארבע קומות לכל היותר, באופן שונה מאופנת המגדלים הפושה בירושלים. 15 הבניינים שבפרוייקט הם בני עשר דירות לכל היותר והם יוצרים אווירה אינטימית ושקטה, שנותנת תחושה של מגורים מחוץ לעיר. הפרוייקט כולו בנוי כיצירת אומנות, שמהדהדת מול הסביבה התרבותית ובה מוזיאון ישראל, הכנסת, מרכז עפרון למחול, בית המשפט העליון – כולם מבנים מעוצבים ויוקרתיים, שנבנו בידי מיטב האדריכלים וחלקם מהווים נכסי צאן ברזל של עיר הבירה.

מה חתך האוכלוסייה שמתעניין בפרוייקט, מי הם אלה שכבר רכשו בו דירות ועד כמה הוא עתיד להיות מאוכלס?

שכונת ניות היתה מאז היווסדה מקום פלורליסטי, שידע להכיל גוונים רבים של אוכלוסייה הישראלית, לפיכך אין הגבלה על זהות הרוכשים והיא פונה לכל עם ישראל. יחד עם זאת, המסר העיקרי מכוון לתושבי ירושלים הוותיקים והשורשיים, שימצאו בפרוייקט הזמנות גם לשפר את מגוריהם וגם לחיות בסביבה נעימה ומכילה, שתושביה מכבדים את המוטו של "חייה ותן לחיות". כזה היה אופיה של שכונת ניות מאז ומתמיד והפרויקט רק תומך בדרך זו וממשיך אותה. המסר הזה אכן מחלחל ועובר ועד כה הרוכשים בפרוייקט הם ירושלמים. אין בהם תושבי חוץ, שנוהגים לקנות דירות להשקעה ומשאירים אותן ריקות, כפי שקורה בפרוייקטים יוקרתיים וחדשים אחרים בעיר. פרוייקט "מוזיאון רזידנס" רחוק מלהזכיר מתחם רפאים, בו הדירות אינן מאוכלסות. להיפך, על פי חתך האוכלוסיה - גם של הרוכשים החדשים וגם של אלה המתעניינים – מדובר במתחם שיהיה מאוכלס וחי, בדומה לשכונות היוקרה הוותיקות והמוכרות של ירושלים.

איך ישפיע הפרוייקט על אוכלוסיית משפרי הדיור שבעיר, המעוניינת לעבור אליו?

חלק גדול מאוד מהרוכשים הם אכן ירושלמים, שבכוונתם לשפר את מקום המגורים ואת איכותו. עיקר הרוכשים הם מעל גיל 45, אנשים באמצע החיים, מבוססים מאוד, שלרוב מוכרים את דירתם הקודמת, שהיא בדרך כלל קטנה יותר, במטרה לעבור לדירה גדולה ואיכותית, באזור יוקרתי.

התמונות להמחשה בלבד

 מאיזה שכונות בעיקר מצפים בפרויקט לקלוט דיירים חדשים?

"מכיוון שהפרוייקט מיועד בעיקר לירושלמים המעוניינים לשפר את מקום מגוריהם ומבקשים להמשיך ולגור בעיר הבירה, הפרוייקט מכוון לתושבי שכונות כמו בית הכרם, רמת בית הכרם, רסקו, רמת שרת ורמת דניה – שכונות ירושלמיות מבוססות, בהן גרים ירושלמים ותיקים ושורשיים, כאלה שמחפשים לשפר את מקום מגוריהם ואינם מעוניינים להגר מהעיר.

לקבלת פרטים נוספים אודות הפרויקט לחצו>>>