רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

לרשימת הקריאה המלאה לחצו כאן

ריסוס והדברה למוסדות וארגונים

אם גם אתם אמונים על בית ספר, בית מדרש או מוסד ממשלת, חשיבות הריסוס וההדברה עולה לאין שיעור מזו של בית פרטי. המערכה הראשונה של החורף נגמרה, רצועות זיפות בבניינים רבים התפוררו, רצועות הגנה של כיורים נגד חדירת מכרסמים נוקבו באמצעות חלחול מים, ומיותר לציין שאם הסניף את המשרד הממשלתי נמצא במבנה צמוד קרקע ויש שלוליות מסביב – זה עלול למשוך דבורים, צרעות ויתושים הפעילים גם ביום יום, ולא רק בלילה. לכן, אם אתה אחראי תחזוקה במשרד שלך – אל תחשוב פעמיים: פנה במהרה למנכ"ל המשרד הממונה עלייך ובקש אישור להזמין הדברה וריסוס. כמה שיותר מהר, יותר בטוח.

ריסוס בבתי ספר

המדביר יבדוק את מטבח חדר המורים, יעברו בין הכיתות ויוודאו שהכיורים במצב תקין ללא חשש לחדירת מכרסמים. הם יסקרו את כל המוקדים בהם יש חשש לרטיבות והצטברות מזיקים: תאי השירותים, חדרי האחות, מלתחות מקלט הספורט וכד'. נמצא מפגע של מזיקים? אותרו נחשים בחצר? המפגע יוסר, ויוצבו רעלים מתאימים באזור. השאיפה היא כפולה:

תמונה של מדביר

להשתמש בכמה שיותר הדברה ירוקה וכמה שפחות הדברת חומרים לבטיחות הילדים וסגל המורים.

מומלץ לאחראי לתאם עם המדביר בחופשה ולא בשעה שהילדים נמצאים כדי למנוע פינוי שעלול לגרום לשיבוש במהלכה של שנת הלימודים.

ריסוס בלשכות צמודות קרקע

נכון, מי שנמצא בהרצליה, חיפה או תל אביב לא ייתקל בזה כמעט, אבל ביישובי ספר לעתים לשכות הביטוח הלאומי, ההוצאה לפועל וכד' נמצאות על הקרקע, ממש כמו כל בית פרטי, וזה לא משנה את העובדה שלעתים נוצר שם עומס. גם אם הוא מופחת ממה שקורה בעיר, הוא עלול להיות מסוכן אם יש נחש בין ההמונים או שמישהו התיישב וגילה שיש לידו עכבר או תיקן. עדיף לנצל את החופשות לבדיקת השטח על ידי מרסס ומדביר. באזורים בהם המשרדים צמודי קרקע, וחשופים לנזקי מכרסמים או נחשים, אין מקום רק בטיפול באמצעות הדברה אורגנית ידידותית לסביבה, אלא הפתרון הוא שירות לכידת חולדות ונחשים בצורה מקצועית, זהו השירות שיכול לתת מענה בצורה מהירה ואולטימאטיבית.

תמונה של מדביר

ריסוס במקום עבודה פרטי

אם אתה הוא בעל העסק, וכל הפעילות שלכם מתבצעת ממושב, בית פרטי או סביבה שנראית כחשודה לחדירת מזיקים (למשל שכירת מבנה משומש שיש רטיבות על חלק מקירותיו) כמובן שמומלץ לזמן למקום העבודה הדברה או ריסוס, ובמובן מסוים זה יהיה חשוב לכם פי כמה מאשר שבסניף הביטוח הלאומי או הבנק שלכם הדבר ייושם. כאן, מדובר בעסק שלכם, ואם עובד נעקץ או נפגע ממזיק האחריות הביטוחית והמשפטית לאותו עובד תהיה אצלכם ורק אצלכם. לכן, מומלץ מראש לא להיכנס למכשול שלא ניתן להיחלץ ממנו, ולמנוע את תרחיש האימים באמצעות הזמנת מדביר ומרסס שיבחנו את האתר.

בחירת שירותי ההדברה

רוב בעלי העסקים והמשרדים מעדיפים לבחור בשירותי הדברה ירוקה, הדברה ידידותית לסביבה. מדובר בהדברה זולה יחסית, יעילה, ולא מזהמת את הסביבה. עם זאת, הפופולאריות שלה אינה גדולה בקרב בעלי עסקים, המעדיפים דווקא את ההדברה הקונבנציונאלית, עם ריסוס כימי מאסיבי.

המאמר באדיבות המדביר המהיר שירותי הדברה.

כתבות שאולי פיספסתם

*#