כפר סבא צפון (טריגו נדל"ן) – הדבר הבא בשרון

לאחרונה, פורסמה לציבור הרחב תכנית המתאר העירונית של העיר כפר סבא, המבשרת כי מבחינה דמוגרפית, העיר עתידה לגדול משמעותית ולהמשיך את מגמת הצמיחה מהשנים האחרונות, בה נקבע גידול של כ- 4%. השינויים התחבורתיים, צפויים להפוך את העיר למטרופולין מרכזי באזור השרון והעיר תהפוך למעשה לבירת האזור האטרקטיבית.

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

18.8.2015

עוד עולה מתכנית המתאר העירונית, כי השקעות נדל"ן בכפר סבא שנחשבו מאז ומתמיד למשתלמות, יהיו אף יותר רווחיות בקרוב הודות לפיתוחים הצפויים. בקבוצת טריגו השקעות ממליצים ללקוחותיהם למהר ולרכוש קרקעות בכפר סבא, במסגרת פרויקט כפר סבא צפון, אשר ממוקם על עתודת הקרקע האחרונה שנותרה לבניה בעיר.

כפר סבא - העיר הירוקה

כפר סבא צועדת לעבר הפיכתה המלאה לעיר ירוקה וקהילתית, העושה שימוש גם בבנייה ירוקה. הודות לבנייה זו מפחיתה העיר את צריכתה בחשמל, וכך מקלה כלכלית על תושביה, מטיבה עם הסביבה ומובילה איכות חיים, מהטובות בישראל. כמו כן, על פי תכנית המתאר העירונית, העיר מתעתדת להיות עיר ידע ועיר אזורית ומטרופולינית, אשר תהווה את הבירה של איזור השרון.

גל פאר, מבעלי קבוצת טריגו השקעות, מסביר כי הנדל"ן בישראל מאפשר למשקיעים להרוויח תשואה נאה עבור ההון הראשוני שהושקע. "במיוחד נכון הדבר כאשר מדובר בעיר כמו כפר סבא שהנכסים בה צפויים לעלות", מסביר פאר. "איזור כפר סבא צפון הוא הדבר הבא מבחינת השקעות הנדל"ן בשרון".

גידול האוכלוסייה והשפעותיו על הנדל"ן

למעשה, על פי התכנית העירונית, העיר כפר סבא תגדיל את מספר תושביה מ-100 אלף תושבים בשנת 2015 ל-150 אלף תושבים עד שנת 2035 - גידול של 50 אלף תושבים.

התושבים החדשים יתגוררו בין היתר בעתודת הקרקע האחרונה בעיר, שנותרה לבניה במסגרת פרויקט כפר סבא צפון. בקבוצת טריגו נדל"ן מסבירים, כי אלו רק חלק מהסיבות מדוע קרקע חקלאית בכפר סבא יכולה להיות השקעת נדל"ן מצוינת, ומדגישים כי צפוי שיעשה בה שימוש כבר בשנים הקרובות.

נוסף לכל אלו, מתפתחת העיר כפר סבא גם בתחומי החינוך והתשתיות: יתווסף קומפלקס שיכלול 3 בתי ספר על יסודיים, כאשר אחד מהן יהיה בית ספר מורחב, יבוצעו שינויים שיקצרו את מרחקי השירות מהעיר ואליה ויוקמו מחרוזות של מוקדים ושערים. תשתיות התחבורה ישופרו משמעותית גם הן, בעיקר בעקבות שיפוץ כביש 531, חיבורו אל נתיבי איילון, כביש 2, כביש 4 וכביש 6.