תיק מניות

רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

לרשימת הקריאה המלאה לחצו כאן

בנק הפועלים נבחר ל"בנק הטוב ביותר בישראל" על-ידי המגזין היוקרתי Global Finance

בנק הפועלים נבחר ל"בנק הטוב ביותר בישראל" על ידי המגזין היוקרתי Global Finance. זו השנה הרביעית ברציפות שהמגזין מעניק את התואר הזה לבנק הפועלים.

סיון פרג'

ההכרזה על בחירת בנק הפועלים נעשתה במסגרת בחירת המגזין בבנקים הטובים ביותר ב-29 מדינות מפותחות ברחבי העולם, לאחר בחינה מקיפה שכללה שורה של התייעצויות עם בכירים במערכות הבנקאות והפיננסים ואנליסטים.

הבחירה נעשתה על סמך שילוב של קריטריונים אובייקטיביים – כגון גידול בהיקף הנכסים, נתוני רווחיות, פיתוח פעילויות חדשות וחדשנות במוצרים – וניתוח שהתבסס על עמדותיהם אנליסטים ומומחים אחרים בתעשייה הפיננסית.

 

בנוסף לניתוח של הבכירים והמומחים הוסיפו לשיקולים גם תוצאות של סקר שערך Global Finance בקרב קוראיו, במטרה לחזק את תהליך בחירת הבנקים הטובים ביותר.

עורכי המגזין ציינו, כי המאפיין המשותף לבנקים שנבחרו השנה, בתוכם בנק הפועלים, היה התמקדות במענה לצרכים הייחודיים של לקוחותיהם, והציגו תוצאות מרשימות תוך כדי הנחת תשתית להצלחה בעתיד. 

מנכ"ל בנק הפועלים, ציון קינן, אמר: "זכייתו של בנק הפועלים, זו השנה הרביעית ברציפות בתואר "בנק השנה בישראל" מטעם המגזין הנחשב Global Finance היא עדות נוספת להכרה הבינלאומית במצוינות ובהישגים המרשימים של הבנק המוביל בישראל. הכרה זו הושגה בזכות העובדים והמנהלים המקצועיים והמסורים שלנו, ובזכות האסטרטגיה הרב-שנתית שאנו מיישמים, המתבססת על התמקדות בלקוחותינו ומחויבות לספק להם שירותי בנקאות מקצועיים, מתקדמים וחדשניים, תוך טיפוח קשר קרוב ואנושי עימם".  

כתבות שאולי פיספסתם

*#