תיק מניות

רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

לרשימת הקריאה המלאה לחצו כאן

עכשיו זה בדוק: בנק ירושלים הכי משתלם בניירות ערך, גם מול הבנקים וגם מול בתי ההשקעות

הבנקים פרסמו בפברואר לראשונה את גובה העמלות שנגבות מלקוחות פרטיים בעבור ניהול תיקי ניירות ערך, אז עשינו סקר שוק קטן. התוצאה: העמלות בבנק ירושלים הן המשתלמות ביותר בישראל, גם בהשוואה לעמלות הבנקים וגם בהשוואה לבתי ההשקעות. ולמה? בזכות שיטת בנקאות חדשנית ויעילה, שהופכת למשתלמת מאוד עבור לקוחות הבנק.

עד להיום, מדיניות העמלות של הבנקים הייתה עמומה ולא פורסמה באופן רשמי באתרי הבנק או בתעריפונים מסודרים. לקוחות שידעו לדרוש הנחה, דרשו וקיבלו ואלו שלא – שילמו עמלות גבוהות ללא כל דרך יעילה להשוות מחירים. למען הגברת התחרות בענף והעברת כוח אל הלקוח, המפקח על הבנקים, דודו זקן, הנחה את הבנקים לפרסם באתרי האינטרנט שלהם את תעריפי העמלות שנגבות מלקוחות בעבור ניהול תיקי ניירות ערך. לאחר הפרסום, ביצענו ניתוח של העמלות כפי שפורסמו.

ניתוח עמלות הבנקים, מעלה שבנק ירושלים מציע את שעור העמלות המשתלם ביותר על ניירות ערך ישראלים וזרים, בהבדל משמעותי:

בנק ירושלים מתחרה בהצלחה גם מול בתי ההשקעות והברוקרים
בתי ההשקעות הפרטיים טרם נדרשו לחשוף את העמלות, אך סקר שנערך לאחרונה מראה שעל אף שמדובר בשוק תחרותי, ללא פיקוח או תיאום, בנק ירושלים מציע את שעור עמלות המשתלם ביותר בקנייה ומכירת ניירות ערך זרים:  

אחריות של בנק, שירות של בית השקעות

בנק ירושלים הוא בנק הנותן שירותי ניירות ערך ברמה גבוהה וזמינות גבוהה לצד שירותי מחקר וניתוח מתקדמים. למעשה, כל המידע שמגיע ללקוחות הדסק המוסדי שלנו מגיע גם ללקוחות הפרטיים, שיכולים לבחור את המסלול שמתאים להם מבין שני מסלולי השירות:

מסחר עצמאי: ביצוע מסחר עצמאי באמצעות מערכת מסחר מתקדמת IB   בניירות ערך, מט"ח ואופציות בארץ ובחו"ל.
מסחר מיועץ : שירות יעוץ בניירות ערך, על ידי יועץ אישי בכיר, ללא עלות ייעוץ.

כתבות שאולי פיספסתם

*#