תיק מניות

רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

לרשימת הקריאה המלאה לחצו כאן

תוכנה חדשה חושפת סיכונים אמיתיים במערכות המחשוב של עסקים מידע חסוי שזולג החוצה

אנשים שומרים סודות, מחשבים לא!

בעידן הממוחשב והמרושת שאנו חיים בו ,הגורם האנושי נחשב לחוליה החלשה מכיוון שאינו צפוי. על פי מחקר, אחד מיני רבים שנעשו לאחרונה בארץ ובחו"ל נמצא כי רוב הפגיעות במערכות מידע בארגונים נגרמות על ידי העובדים עצמם, אמנם כ- 70% מהארגונים חווים מתקפות סייבר ופישינג המגיעות מחוץ לארגון אבל הנזק הגדול יותר נגרם כשעובד ממורמר מעתיק מידע רגיש או עושה נזק למערכות המידע הארגוניות, גונב פרטים רגישים על לקוחות או ספקים וכדומה.

נזק עקיף נוסף הוא שהתברר שכ- 40% מיום עבודה ממוצע של עובד מול מחשב מנוצל לעבודה ושאר הזמן לא מנוצל ביעילות לצרכי עבודתו של אותו עובד. באופן זה חשפה טומגי עובדים בחברת אלקטרוניקה אשר נהגו לשוטט ברשת, לערוך קניות אונליין ולבלות בפייסבוק, כ-50% מיום העבודה, בעודם מקבלים משכורת מלאה.

לפרטים נוספים והתנסות >>

 Tomagi ISעוקבת אחר הפעילות הממוחשבת בחברה ויודעת לזהות חריגות בהתנהלות העובדים, מגלישה מאסיבית באינטרנט שאינה קשורה לעבודה (פייסבוק ואתרים אחרים), הדפסה של מסמכים רגישים, שליחה של חומרים חסויים למייל האישי או העברתם להתקן נייד וכדומה. זאת ועוד מדווחים בזמן אמת למנהל, מה שמקטין את הסיכון ומאפשר להנהלה לדעת מה באמת קורה במחשב המשמש כל עובד בחברה.

מעקב חכם על הגורם האנושי

מוצר הדגל של חברת התוכנה טומגי היא מערכת לבקרה והגנה על מידע ארגוני  דרך ניהול עובדים חכם, המערכת  עוקבת אחר הפעילות הממוחשבת שמתרחשת במאות חברות בישראל ומתריעה בפני המנהלים על חריגות וסיכונים. התוכנה משפרת את תפוקת העובדים ומייעלת את דרך העבודה הנהוגה בכל חברה, כמו גם מגנה על החברה מפני נזקים של תוכנות זדוניות ושומרת על המוניטין של החברה דרך מניעה של זליגת  מידע חסוי ורגיש למתחרים או לגופים חיצוניים אחרים.

טומגי IS  היא תוכנה למעקב שקט אחר הגורם היחיד שבלתי צפוי בכל חברה או עסק בכל תחום – הגורם האנושי. התקנת התוכנה פשוטה ומהירה ומיד  עם תום ההתקנה Tomagi IS תשמש בתור מבקרת הפנים של הארגון ותשקף למנהלים את כל מה שקורה בכל מחשב ושרת בזמן אמת. מה שמיוחד בתוכנה היא העובדה  שהיא מאפשרת לשלוט על הגורם האנושי והבלתי צפוי, דרך פיקוח ובקרה על כל מה שנעשה ע"י העובדים במחשבי החברה. כך לדוגמא חשפה תוכנת Tomagi IS מנהל מכירות של חברת נדל"ן, אשר העתיק את רשימת המשקיעים של החברה בה עבד, או שותף במשרד עורכי דין שהעתיק את רשימת הלקוחות לטובתו האישית.

לפרטים נוספים והתנסות >>

כתבות שאולי פיספסתם

*#