רימקס אדוונס קריית מלאכי: "פינוי-בינוי - הפתרון לביקוש הגובר לנדל"ן בקריית מלאכי"

לוזי מעטוף העומד בראש רימקס אדוונס קריית מלאכי, משווק תוכנית ענק של התחדשות עירונית, מלווה רוכשים ומוכרים עם צוותים יעודיים ונהנה מהיתרונות של רשת רימקס יחד עם ההיכרות של השוק המקומי

אבי יופה
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
לוזי מעטוף - רימקס אדוונס קריית מלאכי
לוזי מעטוף - רימקס אדוונס קריית מלאכיצילום: עזריאל יצחקי
אבי יופה
תוכן שיווקי

לוזי מעטוף, איש נדל"ן מקריית מלאכי, ניהל בעשור האחרון משרד תיווך מצליח בעיר. גם מגפת הקורונה שפרצה סייעה לו בפעילות המקצועית והובילה להתרחבות משרדו לאחר זיווג מוצלח במיוחד עם חברת רימקס הבינלאומית.

היום לוזי הוא הזכיין של רימקס אדוונס שמונה למעלה מ-10 סוכני נדל"ן הפעילים בקריית מלאכי והסביבה, ודואגים להגשים את חלומותיהם של הלקוחות שמחפשים את הבית החדש שלהם.

לוזי עצמו הוא איש של אנשים, עם המון אנרגיה ואוהב לראות אחרים מאושרים ומסופקים בכניסה לבית חלומותיהם. גם היום הוא ממשיך להגשים חלומות בעבודה היומיומית שלו, בעזרת סוכנים חדשים שהוא מכשיר להיות מקצוענים בתחומם. "המשרד שלנו מתמחה בהשקעות נדל"ן ובנדל"ן למגורים", הוא מסביר. "אנחנו מחזיקים במספר נכסים גבוה בעיר. ב-16 החודשים האחרונים משרדנו אחראי באופן ישיר ליותר מ-200 עסקאות. ויש לנו כמובן, במספר הוא הסוכנים הפעילים והיצרניים, הרבה בזכות היושר שלנו והשיטות הייחודיות והחדשניות לשיווק".

דגש על נכסים להשקעה בעיר

משרדו של לוזי שם דגש על טיפול ומקסום נכסים שנקנו להשקעה בעיר, דירות למשפרי דיור, טיפול מקצועי בבתי יוקרה ובמשקים, בקריית מלאכי ובמושבים במועצה האזורית באר טוביה עם סוכנים שמתמחים בנדל"ן בנישות אלו. כמו כן, ברימקס קריית מלאכי מחזיקים במלאי של דירות יד שנייה ומתעסקים בשיווק פרויקטים. "לאחרונה הכנסנו סוכן מקצועי שמטפל בכל הנכסים שקשורים לתעשייה ומסחר", מספר לוזי ומציין כי חברת רימקס אדוונס מקדמת בעיר בימים אלו תוכנית פינוי בינוי בדרכה ליישום בכל שכונת חב"ד. בפרויקט זה המשרד פועל בשיתוף פעולה עם חברת הבנייה משהב. "התוכנית מתחילה ברחוב הבעל שם טוב ויש כמה שלבים שמתקדמים מהר בחלק א'. יש חלקים נוספים שייקח להם יותר זמן", מספר לוזי. "כשאנחנו יצאנו עם ההחתמות, לבדנו, יצרו איתנו קשר היזמים של משהב והציעו שנאחד כוחות: אנחנו בשטח והם היזמים והבונים. היום השותפות הזו רצה קדימה. אנחנו בעיצומן של ההחתמות ומאמין שבקרוב מאוד נפקיד את התב"ע של שלב ב’. חלק א' בתוכנית כבר הופקד והכול צפוי להתממש בתוך ארבע שנים".

זה הכיוון שאליו הולך שוק הנדל"ן בעיר, פינוי-בינוי?
"יש רוח חזקה של פינוי-בינוי בקריית מלאכי בשנים האחרונות. ללא ספק המון יזמים ומשקיעים לוטשים עיניים על העיר הקטנה שלנו שמחזיקה ביתרון מבחינת לוקיישן ועם אוכלוסייה חמה וקהילתית. כמשרד מוביל באזור בהרבה תחומים, ראינו לנכון להקפיץ את קריית מלאכי לפרונט של עולם הנדל"ן עם התחדשות עירונית ולאחד כוחות, במיוחד כשהחזון של החברה היזמית והמשרד שלנו זהה, וללא ספק יקדם את הפרויקט לרווחת הדיירים בהקדם האפשרי".

"עם הצלחה לא מתווכחים". לוזי מעטוףצילום: עזריאל יצחקי

לוזי מוסיף כי המטרה שלו ושל צוות המשרד הייתה ועודנה, להביא את האזרח לבית החדש לו הוא מייחל, כשבקריית מלאכי החלום יכול להתממש ברוב המקרים יחד עם פינוי-בינוי. "יש טבעת חנק סביב העיר שמוקפת מושבים", הוא מסביר. "בשונה, למשל, מקריית גת או מאשקלון, שם יש תוכניות פינוי-בינוי אבל גם שטחים לרוב. בקריית מלאכי עתודות הקרקע קטנות מיום ליום וזה הגורם הישיר להקטנת ההיצע לעומת הביקוש המוגבר, לכן המחירים לא מפסיקים לטפס ויזמים שמזהים את הפוטנציאל מגיעים לקדם תוכניות של התחדשות עירונית. אני מאמין גדול בתוכניות האלו, הרבה מכיוון שאין הרבה עתודות קרקע לעיר והאפשרות הטובה ביותר היא להרוס ולהקים שכונות חדשות".

מה הערך המוסף שמשרדי רימקס אדוונס קריית מלאכי יכולים לתת למוכרים ולקונים בשוק הנדל"ן המקומי?
"שאלה מצוינת. כדי לענות כדאי לחלק את התשובה לשתי קטגוריות: מוכרים וקונים. נתחיל עם המוכרים. במקרה של מכירה מופקד על הבית של המוכר רק סוכן שמטפל בו ומייצג אותו ואת האינטרסים שלו באופן מובהק. קוראים לזה 'סוכן מוכרים'. בנוסף אנחנו עורכים ניתוח שוק ודו"ח שווי נכס חינם. כמו כן, אנחנו מכינים תוכנית שיווקית מהמתוחכמות והחדשניות בארץ, שכוללת בתוכה 14 פעולות שיווק חזקות שיוצרות באזז אדיר על הבית ומוביל לפניות רבות ויצירת פגישות עם לקוחות פוטנציאליים ובהמשך הגשת הצעות מחיר ומקסום המחיר של הדירה.

"כאשר אנחנו מטפלים ברוכשים, לאחר שקונה נקלט למערכת של רימקס אדוונס ישר מצוות אליו סוכן קונים מובהק. הסוכן יודע כל פיסת מידע היסטורית ודברים בהתהוות על העיר שלנו. הקונה נהנה ממלאי נכסים בלעדי הכי ענק בעיר וזוכה
לתהליך עם בקרה מלאה ושקופה מהפעם הראשונה שבה הוא רואה את הדירה עד החתימה על הסכם רכישה. הקונה נהנה מ-100% ייצוג של האינטרסים שלו לאורך כל התהליך ובוודאי במהלך משא ומתן עד לחתימת הסכם מכר".

לסיכום, מציין לוזי כי "המשרד שלנו נהנה באופן שוטף משיתוף פעולה ארצי ועולמי מכל משרדי רימקס, הכולל טכנולוגיה מתקדמת, הדרכות וסדנאות וכלים מקצועיים נוספים שמבדלים אותנו באופן מובהק מהקולגות שלנו. זה מה שמוביל קונים ומוכרים לבחור בנו. עם הצלחה לא מתווכחים. במקביל אנחנו ממשיכים להצמיח סוכנים ולתת להם כלים להתמקצע בעולם תיווך הנדל"ן. הסוכנים נהנים משפע של ידע, כלים טכנולוגים, סדנאות, הדרכות, קורסים ואנרגיות מטורפות שיש במשרד. כל אלה הופכים אותם לסוכנים מהמובילים ברשת".

לוזי מעטוף - רימקס אדוונס קריית מלאכי
טלפון: 052-4314490
לעמוד הפייסבוק>>
למעבר לאינסטגרם>>
לעמוד הטיקטוק ולתכנים נוספים>>
למעבר ללינקדאין>>