הכל אודות הסטארט אפ שישדרג לכם את הקריירה

כמו מכונה שעובדת בשבילך: Gloat מנתחת את קורות החיים של המשתמשים ועוזרת להם למצוא את התפקיד שמתאים בדיוק עבורם בצורה אנונימית לחלוטין. איך זה עובד?

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
צוות חברת Gloat

בעולם התעסוקה הדינמי של ימינו, כולם מחפשים כל הזמן את האתגר הבא שלהם.
אבל מהו התפקיד המדויק עבור כל אחד? ואיך אפשר למצוא אותו בין שלל ההזדמנויות שנמצאות שם בחוץ? הסטארט-אפ הישראלי Gloat מנסה לפתור בדיוק את הבעיה הזו.

המנוע החכם של Gloat פועל כדי לספק למשתמשים המלצות חכמות לניהול הקריירה שלהם. זאת, על בסיס טכנולוגיית בינה מלאכותית המנתחת את היסטוריית הקריירה, הכישורים והניסיון של כל משתמש ומשווה אותם לאלו של משתמשים אחרים.

באופן זה, יכולים המשתמשים לקבל החלטות המבוססות על נתונים ריאליים, לבחון מסלולי קריירה חדשים ולאתר את התפקיד הבא שלהם. המשתמשים במערכת מקבלים הצעות מותאמות מחברות שמחפשות מועמדים בעלי כישורים דומים או זהים לאלו שלהם.

״מרבית האנשים שקוראים את הכתבה הזו, קרוב לוודאי כבר עובדים בחברה כלשהי, אבל מוגדרים על-ידנו כמחפשי עבודה ׳פאסיביים׳״, אומר נעם מרדכי, מנהל הפיתוח העסקי של Gloat. ״זה אומר שהם לא רוצים שיידעו שהם מחפשים עבודה, הם גם ככל הנראה מרוצים מהתפקיד הנוכחי שלכם, אבל רוצים להישאר עם ׳היד על הדופק׳ בכל הקשור להזדמנויות המקצועיות שיכולות להתאים להם״.

מנתחים את קורות החיים שלכם ומסייעים במציאת התפקיד שמתאים בדיוק עבורםצילום: מעיין שוורץ

הפלטפורמה של Gloat מאפשרת אנונימיות בתהליך חיפוש העבודה ובכך מסייעת למשתמשים להיות מודעים לאפשרויות הקידום המקצועיות שלהם, תוך כדי שהם ממשיכים להתפתח במקום העבודה הנוכחי. מחפשי העבודה הפאסיביים נחשבים מבוקשים ביותר בעיניי החברות המגייסות, משום שהם מרחיבים באופן משמעותי את מאגר המועמדים הפוטנציאליים.

אז איך זה עובד בעצם? המשתמשים ב-Gloat נרשמים למערכת באמצעות העלאת קובץ קורות החיים או פרופיל הלינקדאין שלהם. המערכת סורקת את קורות החיים של המשתמש ומאתרת בו כל מידע רלוונטי במטרה להרכיב את פרופיל המועמד: ניסיון וכישורים מקצועיים ספציפיים כמו שפות תכנות או טכנולוגיות בהן למשתמש יש ניסיון ועוד. מיד לאחר מכן, מקבלים המועמדים הצעות למשרות שעשויות להתאים להם ומחליטים האם הם מעוניינים בהן או לא.

מייסדי Gloat מימין לשמאל: בן ראובני, עמיחי שרייבר, דני שטיינברג צילום: מעיין שוורץ

בנוסף, מאות חברות היי-טק וסטארטאפים המחפשים לגייס עובדים משתמשים גם הם במערכת של החברה. מנהלי ומנהלות הגיוס מקבלים התראות ממוקדות על משתמשים חדשים שיכולים להתאים להם ולאחר מכן מתחילים בתקשורת ישירה מולם.

ל-Gloat מעל 500 חברות היי-טק בארץ ובעולם. בין החברות שמשתמשות בפלטפורמה: Argus ,My Heritage ,AppsFlyer ,Tapingo ועוד.

גולשי דה מרקר? הירשמו ל-Gloat בחינם >>