בחברה טובה: לעבוד עם השחקניות הענקיות בשוק אפליקציות הסלולר

בפרק החדש של "בחברה טובה", פודקאסט הסטארטאפים של TheMarker Labels, תפסנו את עדי בלן, R&D Group Manager בחברת AppsFlyer לשיחה צפופה

תוכן מקודם
שני גברים יושבים בחדר הקלטות עם אזניות
תוכן מקודם

חברת AppsFlyer, שהוקמה בשנת 2011 על-ידי אורן קניאל ורשף מן, נחשבת כיום לחברה הגדולה והמובילה בתחומה – ניתוח ומדידה של קמפיינים שיווקיים במובייל. עם למעלה מ-500 עובדים ו-15 מרכזים ברחבי העולם ומטה מרכזי שיושב בהרצליה פיתוח, היא מחזיקה נכון להיום בנתח שוק של 80% בסין, 70% בארצות הברית ועוד אחוזים גבוהים בשווקים גדולים אחרים בעולם.

להאזנה לפרק של "בחברה טובה":

בחברה טובה: לעבוד עם השחקניות הענקיות בשוק אפליקציות הסלולר

0:00
-- : --

במסגרת הראיון שנתן בפרק הפודקאסט החדש שלנו "בחברה טובה", סיפר לנו עדי בלן, R&D Group Manager בחברת AppsFlyer, שהוא התגלגל לעולם הסארטאפים דרך עולם האופניים. "למדתי פיזיקה באוניברסיטת תל-אביב. חבר מהאופניים שבזמנו ניהל מחלקת CTO בחברת היי-טק משך אותי לשם, ומשם הכל היסטוריה. אל חברת AppsFlyer הוא הגיע כשחיפש משרה בעולמות ההיי-טק באופן פעיל.

כשהתחיל לעבוד בחברה, החברה נראתה מאוד שונה מהאימפריה שהיא כיום. "זו הייתה חברה מאוד קטנה, כולם ישבו בחדר אחד, היינו 15 איש אז. היה משהו באנרגיה של המקום, באנשים שראיינו אותי, שנראה שזה מקום מאוד נעים וטוב לעבוד בו. לא תיארתי ולא דמיינתי בחלומות הפרועים ביותר שזה יתגלגל למה שזה היום".

"אפספלייר היא כלי ניתוח, אנליטיקה ומדידה. הלקוחות שלנו הם בעצם מחלקות השיווק של חברות שהביזנס העיקרי שלהן הוא אפליקציות סלולריות", מסביר בלן. מבין הלקוחות היותר מוכרים שלהם בארץ ניתן למנות את GETT ובעולם אפשר למצוא שחקנים ענקיים עוד יותר כמו Trivago או SkyScanner. "הכלי שאנחנו נותנים להם מאפשר להם לטייב ולעשות אופטימיזציה על תקציב המרקטינג שלהן".

איך זה בדיוק עובד? אילו עובדים החברה מחפשת? ואיך נראה יום העבודה בחברה? כל זאת – ועוד בפרק הפודקאסט שלפניכם.

» רוצים ללמוד על פועלה של חברת AppsFlyer?