חדשנות בעולם ה-CRM |

הגשר הישראלי לענן של ZOHO

לראשונה בישראל, שיתוף פעולה בתחום הטלפוניה בין חברה ישראלית ל-Zoho העולמית. אומניטלקום, שותפת PhoneBridge של Zoho, מספרת כיצד באמצעות הכלי החדש עסקים יוכלו לסנכרן את ה-CRM למרכזיה בקלות, מה שיאפשר חיסכון וייעול בתהליכי העבודה

נועה הראל, בשיתוף אומניטלקום
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
ביתן Omnitelecom בתערוכת החדשנות במובייל בברצלונה
ביתן Omnitelecom בתערוכת החדשנות במובייל בברצלונה
נועה הראל, בשיתוף אומניטלקום
תוכן שיווקי

חברת אומניטלקום מפתחת פתרונות טכנולוגיים כחול לבן לתחום התקשורת והטלפוניה. מאז הקמתה, לפני כשני עשורים, מספקת החברה מגוון פתרונות תקשורת מבוססי ענן לעשרות אלפי לקוחותיה ולעסקים בכל גודל, בהתאם לצורכי הארגון. במוצריה: מערכות לתזכור תורים, מערכות להקפצת צוותי חירום, מערכות לזיהוי קולי, מרכזיות בענן, דשבורדים מתקדמים, מערכות ניהול למוקדים טלפוניים ועוד. בין השאר אומניטלקום מספקת כיום פתרונות אוטומציה וענן למשרדי ממשלה, מרבית בתי החולים וקופות חולים, ועם לקוחותיה נמנים גופים כגון: מכבי שירותי בריאות, בית החולים איכילוב, משרד התחבורה, משרד הבריאות ועוד.

מרכזיית IP בענן

אחד ממוצרי הדגל של אומניטלקום הוא מרכזיה בענן, המאפשרת לכל ארגון את הגמישות הנדרשת בעידן המודרני ואת היכולת לעבוד בצורה היברידית. אם בעבר מערכות טלפוניות התבססו על אמצעים פיזיים כמו כבלים וחדרי שרתים, כיום יותר ויותר עסקים מעבירים את כלל מערכות הטלקומוניקציה בארגון לפתרונות ממוחשבים, מבוססי ענן. מאחר שהתשתית היחידה הנדרשת למרכזיה בענן היא אינטרנט יציב, העסק יכול לעבוד מכל מקום, בכל זמן ובתקציב השווה לכל כיס. בשנתיים אחרונות, נוכח מגפת הקורונה, שהעצימה את הצורך ביצירת רציפות עסקית ואת האפשרות לעבוד גם מהבית, אנו עדים לצורך הולך וגואה במרכזיות טלפוניות מבוססות ענן.

אינטגרציה בקליק

לאחרונה הוכרז על שיתוף פעולה חדש ופורץ דרך בתחום הטלפוניה, בין חברת אומניטלקום הישראלית ל-ZOHO העולמית, אחת מחברות ה-CRM המובילות בעולם. אם בעבר, על מנת לחבר בין מערכת ה-CRM למרכזיה בעסק, היה צורך להיכנס לפרויקט פיתוחי עם חברות חיצוניות, עניין אשר דרש הקצאה של זמן רב ומשאבים, כיום במסגרת שיתוף הפעולה של אומניטלקום ו-ZOHO בוצע חיבור בין המערכות של שתי החברות, כך שניתן לחבר את ה-CRM בעסק למערכת הטלפוניה של אומניטלקום בקליק, תוך מספר דקות וללא צורך באינטגרציה מורכבת.

שיתוף הפעולה החדש ממצב את אומניטלקום כשותפת PhoneBridge היחידה בישראל, וניתן למצוא אותה בחנות האפליקציות (Marketplace) הרשמית של ZOHO ואף ברשימת החברות המומלצות. המשמעות היא שכל עסק המחובר ל–ZOHO יוכל לסנכרן בין ה-CRM לבין המרכזיה בענן של אומניטלקום, אינטגרציה מלאה ישירות דרך ZOHO.

רועי פרידמן, מנהל מערך המכירות והשותפים בחברת אומניטלקום, מסביר: "אני מאמין גדול בשיתופי פעולה כדרך הטובה ביותר לספק ללקוחותינו מעטפת רחבה של שירותים ומוצרים תחת קורת גג אחת. אנחנו מבינים היום יותר מתמיד, ששיתופי פעולה מסוג זה מאפשרים לנו לספק ללקוחותינו פתרון כולל וחיסכון משמעותי בעלויות, ומתוך התפיסה העסקית הזו קידמנו את שיתוף הפעולה עם ZOHO, כמו שאנו עושים זה שנים עם שותפים רבים אחרים שלנו".

פרידמן ממשיך ומספר על התהליך הארוך שנדרש לצורך שיתוף הפעולה: "תהליך החיבור בין המערכת שלנו לבין ZOHO נמשך חודשים ארוכים ולווה בסדרת מבחנים ובמגוון תחומים, החל במימוש האינטגרציה עצמה וכלה בנושאי אבטחה, קישוריות והיבטים נוספים אחרים. לפני הכל, ל–ZOHO חשוב שהשותפות איתה תהיה עם חברה אמינה, יציבה, בעלת יכולות טכנולוגיות ומערך שירות רציני. השירותים שאנחנו מעניקים בעולמות הטלקומוניקציה, ובהם גם לגופים מוסדיים ממשלתיים ורפואיים גדולים, מדברים בעד עצמם וממחישים את החוסן העסקי שלנו, כמו גם את היציבות והיתרון התשתיתי שלנו, על פני פתרונות מתחרים של מרכזיה בענן".

לנהל את כל המידע במקום אחד

כיום האינטגרציה עם ZOHO מאפשרת לעבוד דרך ממשק אחד לכלל הצרכים ומרכזת את כל המידע העסקי הרלוונטי במקום אחד, לצד ניהול פשוט של כל תיקי הלקוחות. בעצם, כל התקשורת עם הלקוח, כולל הטלפוניה, מתבצעת ומנוהלת דרך כרטיס הלקוח במערכת ה-CRM. כך למשל, עם קבלת השיחה וטרם המענה, תקפוץ חלונית זיהוי המציגה את פרטי המתקשר. לאחר מכן כל נתוני השיחה יוזרמו למערכת כהיסטוריית התקשרות, וכלל השיחות וההקלטות ישויכו באופן אוטומטי אל כרטיס הלקוח הייעודי. כמו כן החיבור מאפשר ללקוחות לחייג ישירות מכרטיס הלקוח בקליק, מתוך המערכת. פרידמן משתף: "כבר עכשיו לאחר ההשקה מורגשת תנועה ערה של לקוחות שמעדיפים פתרון מובנה שיחליף את החיבור באמצעות אפליקציות מקומיות וחיצוניות שהיה נהוג עד כה. אם פעם חיבור הטלפוניה למערכת ה–CRM היה בחזקת Nice to have, היום זוהי דרישה בסיסית של לקוחות שפונים אלינו, ואנחנו בהחלט מבינים את הצורך לנהל את כל המידע במקום אחד".

עם המבט לעתיד

קרן חננאל סטולר, המשנה למנכ"ל באומניטלקום, מוסיפה ומסכמת: "אנחנו גאים ונרגשים להיות החברה הראשונה בישראל שנכנסה לתוכנית השותפים היוקרתית Phonebridge של ZOHO. מניסיוני, כמי שנמצאת מעל לעשרים שנה בעולמות ה-CRM והטלפוניה, והיתה שותפה להטמעה של מערכות מהסוג הזה, אני יכולה לומר בביטחון מלא, שהשותפות הזו תסייע באופן משמעותי למשתמשי ZOHO. שיתוף הפעולה הזה הוא רק צעד אחד מתוך מהלך אסטרטגי נרחב שהחברה מבצעת, וצפויים לנו פיתוחים ושיתופי פעולה נוספים ומעניינים בעתיד הקרוב מאוד. כל זאת כפועל יוצא של תפיסת השירות ההוליסטית שלנו ומתוך השאיפה להוביל את תחום פתרונות התקשורת בישראל".

התקדמו למרכזיה בענן לפרטים נוספים >>
לאתר אומניטלקום >>

בשיתוף אומניטלקום