עושים את זה מדהים

שיתוף הפעולה בין ענקית הטכנולוגיה אמדוקס ליוצרת נגה ארז שוטף את הרשת ומציג לכל את הערכים הייחודיים של החברה

שיר-לי גולן
תוכן מקודם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
נגה ארזצילום: עדי אורני
שיר-לי גולן
תוכן מקודם

כשנגה ארז שרה "The future is waiting for us" וכל-כולה אומרת חדשנות, תחכום ואותנטיות, כמעט קשה להאמין שהיא כתבה את השיר לחברת טכנולוגיה. כשהיא מגיעה לפזמון וקוראת לכולנו "Make it Amazing" אי אפשר שלא להיטען באנרגיה ולרצות לעשות כדבריה. המסר הזה אינו מקרי – הוא חלק בלתי-נפרד מה"אני מאמין" שחרתה על דגלה חברת אמדוקס.

"יותר מ-3 מיליארד איש ברחבי העולם נוגעים בדרך כזאת או אחרת במערכות של אמדוקס", מספרת הילית פישמן, מנהלת השיווק הגלובלית באמדוקס. "הייחודיות שלנו טמונה ביכולת לעשות טרנספורמציה דיגיטלית מלאה לחברות התקשורת המובילות והגדולות ברחבי העולם. אנחנו עוזרים ללקוחותינו לממש את הפוטנציאל שלהם בעולם ה-G5. המטרה שאמדוקס הגדירה לעצמה היא להעשיר את כלל האוכלוסייה העולמית ולקדם אותה, תוך שימוש ביצירתיות ובטכנולוגיה לבניית עולם מחובר טוב יותר.

הילית פישמן, מנהלת השיווק הגלובלית באמדוקס

"באמדוקס יש כ-27 אלף עובדים, שתומכים ב-85 מדינות ואחראים על 1.7 ביליון טרנזקציות דיגיטליות יומיות. המוצרים שלנו מבוססים על טכנולוגיות ענן וכוללים פתרונות דיגיטליים, פלטפורמות ושירותים המאפשרים ללקוחות שלנו להיות תחרותיים ולהשיק במהירות שירותים חדשים לשוק, כדי לתת מענה מרבי לצרכים המתפתחים של לקוחותינו, כשהם פועלים להניע צמיחה ותהליכי טרנספורמציה ומעבירים את העסקים שלהם לסביבות ענן".

"יצרנו לעצמנו כוכב צפון"

מהלך נוסף שהעסיק את עובדי החברה, בהנאה רבה כך נראה, הוא ההחלטה לספר את "האני מאמין" של החברה, בעזרת נגה ארז – האמנית הבינלאומית הצעירה שמכה גלים ברחבי העולם. "עברנו תהליך שנמשך למעלה משנה ולאחר עבודת עומק אסטרטגית יחד עם חברת מקאן אנטרפרייז בלונדון, נוצר המניפסטו של החברה עם מחשבה על כל מילה ומילה. הסלוגן "Make it Amazing" נבחר כמשפט המניע של החברה ומתייחס ללקוחות החברה אשר בעזרת אמדוקס יכולים ליצור חוויות חדשניות ומדהימות ללקוחותיהם. "בחירתה של נגה ארז כחלק מהתהליך היתה טבעית: ביצירתה היא נותנת ביטוי לערכים אנושיים חובקי עולם כמו תעוזה, חדשנות, שבירת גבולות, יצירתיות ורוח חופשית – ואלה בדיוק הערכים שאמדוקס רוצה לקדם. השלב הראשון היה פגישה ארוכה עם נגה שבה הצגנו לה לפרטים את החברה, את עומק התהליך ואת ה'אני מאמין' שלנו. תוך זמן קצר היא חזרה אלינו עם השיר שכתבה וזה היה 'בום'. היא פשוט הבינה אותנו, את המסר שחשוב לנו להעביר פנימה והחוצה – 'בכל דבר שאתה עושה – תחשוב תמיד על התוצר הסופי שלך ותעשה אותו מדהים'. מבחינתנו, לסלוגן יש משמעות כפולה: ההון האנושי שלנו הוא החשוב ביותר עבורנו, ואנו מגדירים אותו כ'מדהים' ובאמצעותו אנחנו נותנים ללקוחותינו את האפשרות לתת את החוויות והשירותים המדהימים ללקוחות הקצה שלהם. הנתון שהיה הרבה מעבר למצופה היה 10 מיליון צפיות לשיר תוך עשרה ימים, והוא היווה אסמכתה לכך שאנשים מתחברים לערכים שלנו, לאותנטיות ולחוויה".

בשבוע הבא תיקח אמדוקס חלק בכנס HR של דה מרקר, ובמסגרת התרחבותה היא מגייסת עובדים לכ-500 משרות רק בישראל, בנוסף למשרות רבות בקמפוסים ברחבי העולם. מדובר בחברה המקדמת גיוון והכלה – אמדוקס ישראל היא המעסיקה הגדולה בארץ של בני המגזר הערבי במשרות טכנולוגיות, 43% מעובדיה בארץ הן נשים ו-35% מהן בתפקידים ניהוליים. בנוסף, לאחרונה ערכה החברה בוט קאמפ לשילוב אנשים עם מוגבלויות. פישמן: "אנחנו מציעים מקסימום אפשרויות למעוניינים ליצור לעצמם קריירה, ומסלול הקריירה בחברה יכול להיות מגוון מאוד. לא במקרה משך ההעסקה הממוצע של עובדים באמדוקס בישראל הוא 11 שנים. מעבר לזה, אנחנו עוסקים בטכנולוגיות החדשניות ביותר, בליבה של התקשורת, וההשפעה שלנו היא עולמית – מי שיבוא לעבוד איתנו ייגע כמונו בדברים שהם החמצן של כולנו".