"חייבים להשתחרר מפרפקציוניזם – הוא כובל ומסרס"

היא משפיענית אינסטגרם עם עשרות אלפי עוקבים, יש לה עסק מצליח ולאחרונה השיקה גם קולקציה משותפת עם רונן חן. מנהלת סוכנות התוכן והשיווק הדיגיטלי מיטל ויינברג אדר עונה על השאלון של Samsung Galaxy Note10 | פרויקט מיוחד

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מיטל ויינברג אדר
בת 39, בעלת משרד מיתוג ותוכן D’MMMWA ואושיית אינסטגרם
מיטל ויינברג אדר בת 39, בעלת משרד מיתוג ותוכן D’MMMWA ואושיית אינסטגרםצילום: עידו איז'ק izsak@
דני ספקטור
תוכן מקודם
דני ספקטור
תוכן מקודם

מיטל ויינברג אדר, בת 39 מתל-אביב

משהו שכדאי לדעת: הפקת תמונות בהן צילמה את חברתה גל גדות בעזרת הסמרטפון שלה כיכבו בכתבה במגזין האופנה האמריקאי ווג

איך נראה יום עבודה שלך?
"בימים אני מנהלת את כל שעל סדר היום בסטודיו, יושבת עם הצוות, יוצאת לפגישות. בלילות אחרי שהילדים ישנים החשיבה הופכת יצירתית, דווקא כשאני משחררת עולות מחשבות, תובנות, רעיונות".

"חלמתי להיות מה שאני היום. זה דיי מדהים ומרגש"צילום: עידו איז'ק izsak@

מה חלמת להיות כשהיית קטנה?
"חלמתי להיות מה שאני היום. זה דיי מדהים ומרגש. בדיעבד, זה בדיוק מה שחלמתי מבלי להבין שהפלטפורמות והעולם יאפשר לי יצירה שמשלבת את כל האלמנטים שיחד יוצרים סיפור, אווירה, רגש. כשלמדתי לרגע בחרתי בקולנוע, התחום הכי קרוב ליצירה שהיא מולטי דיסציפלינרית".

מה הייתה העבודה הראשונה שלך?
"חוץ מבייביסיטר לילדי השכנים, כבר בגיל 14 התחלתי קריירת דוגמנות, שפתחה לי את העולם שבו אני פועלת עד היום. הייתי 'זבוב על קיר' ולמדתי הכול על העשייה מאחורי הקלעים. עם להיות מול עדשת המצלמה אני ביחסי אהבה שנאה עד היום".

מתי בפעם הראשונה הרגשת שהצלחת?
"הסרט הקצר הראשון שיצרתי בסוף שנה א׳ בלימודי הקולנוע, הבנתי שכנראה התחושות שלי נכונות ויש לי היכולת לספר רגש דרך כלים ויזואליים, הפידבקים היו מדהימים. מטורף להיזכר שזאת הייתה תקופה שהכלים לתיעוד היו מוגבלים ולא כמו היום מידיים כל כך, שאני יכולה ליצור ולשתף כל שעולה על רוחי".

"אני משתדלת לא לטעות פעמיים באותו עניין"צילום: עידו איז'ק izsak@

מה העצה הכי טובה שקיבלת בדרך?
"להשתחרר מפרפקציוניזם. הוא כובל ומסרס. פשוט לעשות".

היה רגע של משבר שממנו יצאת מחוזקת עוד יותר?
"החיים הם רצף של משברים, שברים ומשברונים. עוד תובנה  מחשלת - לא להתעכב שם, להבין מה אפשר ללמוד שם, להפנים וכך להשתכלל. אני משתדלת לא לטעות פעמיים באותו עניין. אבל פעם אחת זה ממש בסדר ואפילו חשוב!".

מה את הכי אוהבת בעבודה הנוכחית שלך?
"את הצוות שלנו של אנשים נדירים ומיוחדים, לאחרונה הכנסתי את דקל מיימון כשותף, יחד המשרד נותן שירותי מיתוג ותוכן, והניהול בשניים מפרה ומעצים. העבודה עצמה מגוונת ומלאה בכל טוב של אינטראקציה עם אנשים ויצירתיות ללא גבולות".

איזו תכונה צריך לדעתך כדי להצליח בגדול ולפרוץ גבולות?
"תשוקה ואש בעיניים".

לאיזו אפליקציה את מחוברת יותר מאחרות במכשיר הנייד שלך?
"אינסטגרם אהובתי כמובן"

איזה חלום עוד לא הגשמת?
"יום אחד אספר סיפור ארוך יותר ולעומק יותר מהקצרצרים שאני עושה כל יום. סיפור שבסופו אפצח את האיזון המיוחל למימוש עצמי ולחיות את הרגע".

__________________________________________________

במסגרת פרויקט "Stop thinking, Start Making" של TheMarker Labels ו-Samsung Galaxy Note10 בחרנו לשים זרקור על סיפורם של 10 ישראלים שלא פחדו להעז, לצאת מהקופסא ולשנות את העולם כל אחד בדרכו. עידו איז'ק התלווה אל כל אחד ואחת מהם ותיעד את חייהם בעזרת המצלמה של ה-Galaxy Note10. 

הטלפון הנייד הוא חלק בלתי נפרד מהיום יום של כל אחד ואחת מהם, והדרישות שלהם מהמכשיר בהתאם. שיהיה גם סמארטפון, גם מחשב, גם מגרש משחקים, גם עט חכם, גם אולפן וידיאו וגם עם המצלמה הכי מקצועית שיש. והכול במכשיר אחד. מזל שהמציאו להם אחד כזה.

רוצים לגלות עוד על ה-Galaxy Note10, מכשיר הדגל החדש של Samsung? לחצו כאן

חזרה לרשימת 10 הישראלים פורצי הדרך