"מול המיקרופון אני הכי חשופה ואמתית"

יש לה מאות אלפי מאזינים קבועים בכל יום, היא התקליטנית הכי נחשקת בישראל ולאחרונה גם חלקה במה עם בריטני ספירס. השדרנית וה-DJ דלית רצ'שטר עונה על השאלון של Samsung Galaxy Note10 | פרויקט מיוחד

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
דלית רצ'שטר
בת 31, שדרנית רדיו ו-DJ
דלית רצ'שטר בת 31, שדרנית רדיו ו-DJצילום: צילום: עידו איז'ק izsak@ צולם באוזן השלישית
דני ספקטור
תוכן מקודם
דני ספקטור
תוכן מקודם

דלית רצ'שטר, בת 31 מתל-אביב

משהו שכדאי לדעת: כשליידי גאגא ביקרה בישראל היא ערכה מסיבת עיתונאים אליה הגיעה גם דלית כנציגת גלגלצ. אחרי שהתאהבה בה (איך אפשר שלא), החליטה ליידי גאגא לתת לה את הצמיד האישי שלה, אותו שומרת דלית עד היום

איך נראה יום עבודה שלך?
"כל בוקר שלי נפתח באימון אצל ליקי. אחר כך ישר לגלגלצ לתוכנית הצהריים היומית שלי, בה יש לי את הזכות לערוך ולדבר על המוסיקה שאני הכי אוהבת בעולם. משם, כל יום שלי נראה טיפה אחרת. או שאני כבר בדרך לתקלט באירוע או שאני באולפן עובדת על מוסיקה חדשה והיומן מלא בפגישות ועשייה".

"הרגע הזה בו עליתי לבמה, מול מאות אנשים, היה אחד הרגעים הכי מרגשים ומשמעותיים בקריירה שלי"צילום: צילום: עידו איז'ק izsak@ צולם באוזן השלישית

מה חלמת להיות כשהיית קטנה?
"החברה השישית בספייס גירלז. לצערי זה עוד לא קרה, אבל תמיד יש בי תקווה".

מה הייתה העבודה הראשונה שלך?
"זה היה בבר קטן בתל אביב, הזמינו אותי לנגן ואני זוכרת שנתתי את כל כולי ובכלל לא עניין אותי שמדובר בקומץ קטן מאוד של אנשים".

מתי בפעם הראשונה הרגשת שהצלחת?
"אני חושבת שההצלחה הגדולה ביותר שלי היא דווקא מהתקופה האחרונה, בה אחרי עבודה ארוכה השקתי את המופע שלי 'הנשף'. הרגע הזה בו עליתי לבמה, מול מאות אנשים שקנו כרטיס כדי לרקוד במסיבה שלי, היה אחד הרגעים הכי מרגשים ומשמעותיים בקריירה שלי ומשם השמיים הם הגבול".

"השעות האהובות עליי הן השעות באולפן"צילום: צילום: עידו איז'ק izsak@ צולם באוזן השלישית

מה העצה הכי טובה שקיבלת בדרך?
"פשוט תהיי את. זה נשמע קטן, אבל כשפותחים מיקרופון כל יום מול מאזינים או עולים בערב על במה מול אנשים, מה שתמיד לנגד עיניי הוא להביא את ה'אני' האותנטית בצורה הכי חשופה ואמתית. מעולם לא ניסיתי להתאים את עצמי לתבניות של אף אחד, ככה לא מאבדים את הדרך בעיניי".

היה רגע של משבר שממנו יצאת מחוזקת עוד יותר?
"בכל פעם שיש אחד כזה, אני תמיד סופר מתבאסת ושואלת את עצמי האם זה משהו שיש לי שליטה עליו? אם לא, אז אני משחררת. ואם כן? אני תמיד מסיקה מסקנות ומחשבת מסלול מחדש וכמובן יוצאת מחוזקת".

מה את הכי אוהבת בעבודה הנוכחית שלך?
"השעות האהובות עליי הן השעות באולפן. החשיבה על איך לקחת שירים, בעיקר שירים מפעם שעיצבו את מי שאני והשפיעו עליי, ולייצר להם אינטרפרטציות משלי להגיש לקהל שלי".

איזו תכונה צריך לדעתך כדי להצליח בגדול ולפרוץ גבולות?
"אומץ".

לאיזו אפליקציה את מחוברת יותר מאחרות במכשיר הנייד שלך?
"ספוטיפיי כמובן, עוד לא הבנתם שכל החיים שלי זה מוזיקה?"

איזה חלום עוד לא הגשמת?
"יש עוד כל כך הרבה חלומות להגשים, אפילו לא התחלתי".

__________________________

במסגרת פרויקט "Stop thinking, Start Making" של TheMarker Labels ו-Samsung Galaxy Note10 בחרנו לשים זרקור על סיפורם של 10 ישראלים שלא פחדו להעז, לצאת מהקופסא ולשנות את העולם כל אחד בדרכו. עידו איז'ק התלווה אל כל אחד ואחת מהם ותיעד את חייהם בעזרת המצלמה של ה-Galaxy Note10. 

הטלפון הנייד הוא חלק בלתי נפרד מהיום יום של כל אחד ואחת מהם, והדרישות שלהם מהמכשיר בהתאם. שיהיה גם סמארטפון, גם מחשב, גם מגרש משחקים, גם עט חכם, גם אולפן וידיאו וגם עם המצלמה הכי מקצועית שיש. והכול במכשיר אחד. מזל שהמציאו להם אחד כזה.

רוצים לגלות עוד על ה-Galaxy Note10, מכשיר הדגל החדש של Samsung? לחצו כאן

חזרה לרשימת 10 הישראלים פורצי הדרך