חוויית מגורים יוקרתית, בלב השרון הצפוני

נופים ירוקים, קרבה לים וקהילה שנבנית במקום: פרויקט "BST אור ים" מציע סביבת מגורים קהילתית, יוקרתית ומתוכננת לצורכי הרוכשים

נועה ביגון, בשיתוף חברת בסט ייזום
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
פרוייקט BST אור ים, הדמיה: 3Dvision
פרוייקט BST אור ים, הדמיה: 3Dvision
נועה ביגון, בשיתוף חברת בסט ייזום
תוכן שיווקי

במרחק הליכה מהטיילת של קיסריה נבנית בימים אלו שכונת אור ים — עיר קטנה ופרברית המתוכננת בקפידה, עם תכנון חדשני, איכות חיים וחיי קהילה ברמה גבוהה מאוד התואמת את השכונות היוקרתיות בצפון תל אביב. פרויקט "BST אור ים", שנבנה בימים אלו בחלקה המרכזי של השכונה ובצמוד לפארק, הוא אחד הפרויקטים הבולטים והמרשימים שניתן לראות באזור.

משבי רוח נעימים מכיוון הים, פארק שנושק למרפסות ולגינות ממזרח ובין לבין פרויקט מגורים איכותי, יוקרתי ומודרני, המורכב משמונה בניינים עם חוויית מגורים ייחודית ועיצוב אדריכלי מוקפד עד הפרט האחרון. ארבעה מהם בנייני בוטיק נמוכים בני שש קומות עם מרפסות מדורגות הצופות קו ראשון לפארק וארבעה בניינים בני עשר קומות הפונים לכיוון הים. דיירי הפנטהאוזים ודירות הגן של בנייני הבוטיק יתעוררו מדי יום לנוף המדשאות הירוקות של פארק אור ים, ואילו דיירי הפנטהאוזים והמיני-פנטהאוזים של הבניינים הגבוהים ייהנו מהנוף המרהיב ועוצר הנשימה הנשקף אל חופי קיסריה וחדרה.

דן מור מנכ"ל חברת בסט ייזוםצילום: סיון פרג'

הבנייה צפויה להסתיים בקיץ 2023 וכבר ניתן לדמיין את חיי הקהילה התוססים, המשפחות המבלות בפארק ורוכבי האופניים מסביב לאגמים. מתחמי פנאי וספורט יוקמו לצד מרכז מסחרי ומרכזי חינוך וקהילה ברחבי השכונה החדשה.

אור ים על המפה

על הצלחת הפרויקט כבר מעידים נתוני הביקוש והמכירות: 232 יחידות דיור יצאו לשיווק בפרויקט "BST אור ים" לפני פחות משנה, ונותרו 30 דירות אחרונות: 13 דירות בנות 5 חדרים, שמונה דירות גן ותשעה פנטהאוזים בגדלים שונים. מבט על התוכניות ומפרטי הדירות מעיד על תכנון אדריכלי איכותי וחשיבה ברורה על חללים ומרחבי המחיה, על פרטיות השכנים מחד ושמירה על אופי ייחודי של שכונה וקהילה מאידך. הדירות מאופיינות בתכנון ייחודי וניצול אופטימלי של שטח הדירה, בשילוב יצירת חלל משותף רחב ופתוח למרפסות המרווחות.

הדמיה: 3Dvision

נתון מעניין על רוכשי הדירות המעיד על אופי הפרויקט הוא אחוז המשקיעים הקטן שבין רוכשי הדירות. "זיהינו שמרבית הרוכשים מתעניינים במגורים בשכונה ויש שיעור מאוד נמוך של משקיעים. זה קנה מידה מובהק לחוויית המגורים שפרויקט זה מבטא", מסביר דן מור, מנכ"ל חברת בסט ייזום.

על התכנון אחראי משרד האדריכלים המוביל My-architects התל אביבי, שהצליחו לשלב בצורה נפלאה אופי ים תיכוני עם מפרטי גמר יוקרתיים בחשיבה עד הפרט האחרון. מור מספר כי "ההתכנסות אל שולחן השרטוט לא יצאה לדרך לפני שמשרד האדריכלים החל במסע חקר הסביבה. הם חקרו את ההיסטוריה של האזור, דרך הסביבה הטבעית שלו ועד האוכלוסייה המקומית. על בסיסו של המסע הזה גובש הקונספט הייחודי, העשיר והמדויק והארכיטקטורה יוצאת הדופן של 'BST אור ים'". זה המקום שבו נפגשו השראה ותכנון, המפגש בין מרכיבים ים תיכוניים לבין מאפיינים מודרניים ובנייה חדשנית המאפיינים שכונות מגורים בצפון תל אביב.

הדמיה: 3Dvision

מדובר בשילוב חכם ומחושב בין פונקציונליות והתאמה לדרישות המשפחה הישראלית של המאה ה-21, לבין חוויית המגורים של העתיד: הדירות עצמן רחבות ידיים (93 מ"ר לדירת-גן בת 3 חדרים), המטבחים מצוידים באי כסטנדרט, כל הדירות מצוידות בטכנולוגיית "בית חכם" ולכל חניה קיימת הכנה לטעינה חשמלית. "כל המתחם הוקם על בסיס חשיבה חדשנית וטרנדים חמים של עולם האדריכלות והעיצוב, של עולמות חוויית המגורים בכלל ומגורי יוקרה בפרט". כעת מוצעות לשיווק שתי דירות גן בנות 3 חדרים על שטח של 93 מ"ר וגינה בת 42‏-66 מ"ר; שש דירות גן בנות 5 חדרים 124 מ"ר עם גינה של 170 מ"ר וגובה תקרה של 3.65 מ' (החל ב-2.95 מיליון שקל); מיני–פנטהאוז אחרון בן 6 חדרים, 138 מ"ר עם מרפסת גג של 55 מ"ר הצופה לים; ושמונה פנטהאוזים אחרונים בני 5 חדרים, 136 מ"ר עם מרפסת שמש של 86 מ"ר הצופות לפארק או לים.

התאמה מושלמת לצורכי הרוכשים

את תכנון מרחב המגורים בדירות המיוחדות ליוותה האדריכלית נירית ברנר, המתמחה בעיצוב ובפריסות חללי דירות יוקרה. אדוה רסקי, מנהלת השיווק של קבוצת BST, מדגישה: "דירות אלו תוכננו מראש להיות דירות יוקרה ברמה הגבוהה ביותר עם מרפסות מרהיבות, גינות גדולות ותקרות גבוהות מעל הסטנדרט, הנותנות תחושה עוצמתית לחלל הדירה.

שילוב הלייף סטייל הצפון תל אביבי שהולם את הפרויקט ודירות אלו בפרט, יחד עם חיי קהילה ענפים, הוא אחד הגורמים העיקריים לרכישת דירות מיוחדות בפרויקט 'BST אור ים'. רסקי מזמינה את רוכשי הדירות להיפגש עם ברנר ולזכות בליווי המקצועי שלה בעיצוב הפנים של הדירה והתאמתה לצרכים ולאופי האישי שלהם. "חוויית המגורים מתחילה מחוויית הרכישה וגם עליה שמנו דגש חשוב ומשמעותי. אנו עושים הכל על מנת שרוכשי הדירות בפרויקט שלנו יהיו מרוצים ויקבלו מענה מיידי".

בחודש מאי 2022 נפתחה בפרויקט "BST אור ים" דירת גן 5 חדרים לדוגמה, הציבור מוזמן להגיע ולהתרשם.

בשיתוף חברת BST ייזום