בין ירוק לאורבני: דירת יוקרה בלב תל אביב

הפריבילגיה לעבור דרך כיכר דיזנגוף אל פנים דירה יוקרתית שמתאפיינת במרכיבים של "ריאה ירוקה" במספר צעדים בלבד מקפיצה את איכות חיי הדיירים בה. בדירת הגן המרווחת השקיעה חברת נוגה — יזמות נדל"ן מחשבה רבה על כל פרט ופרט, שיחד יצרו את השלם והמושלם

גלית בן חמו, בשיתוף נוגה — יזמות ונדל"ן
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
פרוג 2 תל אביב
פרוג 2 תל אביבצילום: גדי יוסף
גלית בן חמו, בשיתוף נוגה — יזמות ונדל"ן
תוכן שיווקי

50 צעדים בלבד — זהו המרחק מכיכר דיזנגוף, הלב הפועם של תל אביב, לדירת הגן העורפית והיוקרתית ברחוב פרוג 2, המאפשרת לדיירים ליהנות מחוויית מגורים אורבנית אולטימטיבית שהיא גם יוקרתית ואינטימית. נוגה — יזמות נדל"ן משווקת בימים אלה את דירת הגן, לאחר שהושקעו משאבים רבים בתכנון ובביצוע מפרט שאינו שגרתי. דירה זו היא הנכס האחרון בבניין הבוטיק שנותר לשיווק נרחב.

דירת הגן היא חלק מפרויקט בנייה שהובילה החברה על בסיס מודל ייחודי, שבו כל דירה מחולקת ומעוצבת באופן שונה ופרטני על פי דרישת הלקוחות. הדירה שוכנת בבניין בן 6 קומות, שכולל 10 דירות בלבד. הבניין נבחר כ"בניין היפה ביותר" בתחרות הבניינים היפים של סיטי סקוור בקטגוריית בחירת הקהל בתל אביב והוא תוכנן על ידי המשרד המוביל בר אוריין אדריכלים. ג'קי כהן, סמנכ"ל השיווק והמכירות של חברת נוגה נדל"ן, מציין שלאחר אכלוס מלא של הבניין הוסבו המשאבים לתכנון והשלמת פנינת הגן על ידי מעצבת הפנים אולה אלישר, הבעלים של סטודיו "by ola", המתמחה בעיצוב דירות יוקרה.

לגור בוילה עירונית במרחק נגיעה מכיכר דיזנגוף | לפרטים >>

פרוג 2 תל אביב, תמונת חוץצילום: עמית גירון

מדובר בדירה עורפית, שכוללת שני מפלסים נרחבים. כל אחד מהמפלסים משתרע על שטח של 107 מ"ר — ובסך הכל מדובר ב-214 מ"ר בנוי, כאשר במפלס התחתון של הדירה שתי סוויטות וחדר משפחה שניתן להופכו לחדר שינה נוסף, בהתאמה לצורכי הרוכשים. מכל אחד מחדרי השינה ניתן לצאת לחצר אנגלית בשטח של 20 מ"ר. בקומת הכניסה ישנה יציאה לגינה המשתרעת על פני שטח של כ-125 מ"ר, שקיבלה את הכינוי "הריאה הירוקה של הדירה". בנוסף, לדירה מוצמדים מחסן ושתי חניות. "לצורך עיצוב הדירה נעשה שימוש בחומרי גמר איכותיים, והיא מתאפיינת במרכיבים יוקרתיים, כגון פרקט שברון, מערכת מיזוג בטכנולוגיית VRF מתוצרת מיצובישי, מטבח יוקרתי מתוצרת חברת CESAR, חיפויי אבן טבעית, חשמל חכם, גופי תאורה וכו'". הדירה מוצעת בימים אלה למכירה בעלות של 17.5 מיליון שקל.

מיקומה של הדירה מסומן כלוקיישן נדיר — בפינת רחוב פרוג השקט באופן יחסי, ולצד ההתעקלות אל כיכר דיזנגוף. לדברי כהן, הקהל שמגלה עניין בפרויקט מורכב מאנשים שמחפשים סביבת מגורים ייחודית במרכזה של העיר, ובמעבר חד — שקט פסטורלי וירוק בחלק העורפי והמיוחד של הדירה. "חלקם ירצו לאכול ארוחת בוקר באחד מבתי הקפה סביב הכיכר, חלקם ירצו ללכת לים עם הגלשן בבוקר וחלקם ישאבו את מוקדי התרבות סביב הכיכר, בהם תיאטרון בית לסין, קולנוע לב, מסעדות ובתי קפה שונים".

ייחודיות בנוף פרויקטי תמ"א 38/2

נוגה יזמות נדל"ן מתמקדת בפרויקטים של בנייה חדשה ותמ"א 38/2 בדגש על אזור תל אביב. הפרויקטים שמובילה הקבוצה ממוקדים ברבעים 3 ו-4 בתל אביב, שממוקמים מערבית ומזרחית לרחוב אבן גבירול.

הקו המנחה את חברת הנדל"ן שונה בנוף ההתחדשות העירונית. חברת נוגה מציעה גישה בלתי רגילה, שבה הדירה מותאמת לפי צורכי הדיירים. "מרגע שהפרויקט יוצא לדרך האדריכלית של החברה מלווה כל דייר, ומתכננת עבורו את חלוקת הדירה בהתאמה אישית עד לקבלת המפתח. הדיירים יכולים להחליט על מספר החדרים בדירה, כמובן בהתאם למגבלת השטח הכולל; ויכולים לקבל החלטות רבות, כגון היכן למקם את המטבח או את חדר השינה. הגמישות התכנונית היא הפורטה שלנו".

הבידול בא לידי ביטוי גם בבחירות של חברת הנדל"ן להתמקד בפרויקטים של בנייני מגורים שמתנשאים עד לגובה של 7 קומות. "בכל הבניינים שחידשנו או בנינו מהיסוד כל דירה מספרת סיפור אחר, ולצד זה חומרי הגמר נבחרים בדקדקנות ובאיכויות הטובות ביותר שיש", מסביר כהן.

האנשים מאחורי נוגה — יזמות ונדל"ן

נוגה משמרת מסורת משפחתית ותיקה בעולמות הנדל"ן והובילה פרויקטים יוקרתיים בתל אביב ובמרכז ירושלים. תשתית החברה מבוססת על שלוש דמויות מרכזיות — האחים דן ודודו אלישר, וסימן שאזו, מנכ"ל החברה והשותף המנהל, שלו ניסיון ארוך שנים בתחום הבנייה בפרט והנדל"ן בכלל. מנכ"ל החברה הוא איש הביצוע שמשפיע מאוד על הדנ"א של נוגה יזמות נדל"ן. "בשונה מחברות יזמיות רבות, המנכ"ל בעל רקע בתפקידים שונים בעולם הביצוע. וזה בא לידי ביטוי בתשומת הלב שניתנת לתכנון, למפרטים, לבנייה ולגמרים. התייחסות שאינה רגילה בנוף היזמי", מסביר כהן. תפיסת העולם של השותפים דוגלת בבחירת איכות על פני כמות. "אין דבר שמלהיב אותנו יותר מהפיכת בניין מתפורר או שטח אדמה ליצירת מופת אדריכלית שתעמוד במקומו", נמסר מהנהלת החברה.

לגור בוילה עירונית במרחק נגיעה מכיכר דיזנגוף | לפרטים >>

בשיתוף נוגה — יזמות ונדל"ן