סטנדרט מגורים יוקרתי בצפון הישן של תל אביב

יותר ויותר רוכשים מחפשים דירות מרווחות ומפנקות, מבלי לוותר על המגורים בעיר הגדולה. בקבוצת BROSH, בונים ומשווקים כמה מהדירות המיוחדות בתל אביב: "דירות פנטהאוז מאפשרות חוויית מגורים אולטימטיבית בדירה ייחודית – במרכז הפועם של העיר"

בשיתוף קבוצת BROSH
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
הפרויקט ברחוב בלוך בתל אביב, תמונות הדמיה
הפרויקט ברחוב בלוך בתל אביב, תמונות הדמיה
בשיתוף קבוצת BROSH
תוכן שיווקי

חוויית המגורים האורבנית עברה בשנים האחרונות מגוון שינויים, שגרמו לרוכשי דירות רבים לגבש מחדש את העדפות המגורים שלהם. כיום, יותר אנשים רוצים לשדרג את המרחב הביתי שלהם ממגוון רחב של סיבות – בהן השתרשות תרבות העבודה מרחוק והתגברות תפיסת ה-wellness, ששואפת למצוא, בין היתר, את האיזון ה-work/play הנכון.

לצד אלה, יותר ויותר אנשים מחפשים את שגרת החיים התוססת והפעילה של הערים הגדולות. אירועי השנים האחרונות הובילו לכך שיותר זוגות, משפחות ובודדים בוחרים להעתיק אל חייהם אל תוך הכרך העירוני – וליהנות משלל ההזדמנויות התרבותיות, הקולינריות, העסקיות והחברתיות, ומהקרבה לשירותים הכרחיים שהעיר הגדולה מציעה להם. השינוי הזה נוכח גם בתל אביב, בה הביקוש לדירות מיוחדות הולך וגובר – ובראשן דירות פנטהאוז או גן. אחרי חודשים ארוכים בתוך דירות קטנות וצפופות – רבים מחפשים את המרחב הפרטי המרווח.

קבוצת BROSH בונה ומשווקת בימים אלו מספר פרויקטים למגורים מיוחדים בלב תל אביב – ובפרט ברחובות בלוך ולואי מרשל המבוקשים. החברה הוקמה בשנת 1995 והתרחבה לתחום יזמות הנדל"ן למגורים בשנת 2009, כאשר בעשור האחרון מיצבה את עצמה כחברת נדל"ן עם יכולות ביצוע ויזמות – המסוגלת להוביל פרויקטים של דיור למגורים מ-א' ועד ת'.

על גג העולם

שני הפרויקטים – ברחובות בלוך ולואי מרשל – ממוקמים ברובע 4 בתל אביב. מדובר באחד הרובעים המרכזיים והמבוקשים בעיר שמתפרש על חלק ניכר משטחי הצפון הישן: מנחל הירקון ועד לרחוב שאול המלך. בתוך הרובע נמצאים כיכר המדינה, הרחובות דרך נמיר ויהודה מכבי – וכן חלק מאזור ההכרזה של אתר המורשת של אונסק"ו בעיר הלבנה.

הפרויקט ברחוב בלוך בתל אביב, תמונות הדמיה

חוויית המגורים החדשה שמציעה קבוצת BROSH בשני הפרויקטים מתמקדת בסטנדרט בנייה ואבזור גבוה במיוחד. "לדירות הפנטהאוז גג עם בריכה פרטית – וזה אומר הכל", מספר אורעד יצחקי, מנכ"ל BROSH יזמות. "היכולת להיות בליבה של העיר, במרחק הליכה מכל צורך או מוקד עניין, מבלי להתפשר על איכות החיים המפנקת – היא החזון של הבניין החדש שיוקם. דירות הפנטהאוז שמתפרשות על קומה שלמה וכוללות בריכה וגג - מאפשרות חוויית מגורים אולטימטיבית בדירה גדולה, מרווחת ומפנקת, בבניין אינטימי בלב האורבניות התל אביבית המיוחדת".

הקבוצה מציעה דירות פנטהאוז רחבות ידיים הכוללות מחסן, שתי חניות וכאמור – גג עם בריכה פרטית, המשקיפה על תל אביב, ועם גישה נוחה ממרחב הדירה. כל אחת מדירות הפנטהאוז מאובזרת במרפסת בת 40 מ"ר, שמאפשרת ליהנות ממרחב מגורים פרטי, מרווח ומואר בתוך סביבה אורבנית ודינמית. הדירות תוכננו ועוצבו בידי משרד האדריכלים My Architects בניהולם של יואש ינקוביץ ומרק טופילסקי, אשר דוגלים באדריכלות נקייה בהשראת סגנון הבהואס– שעושה שימוש חכם בחלל ובאור טבעי ומלאכותי. ברוב דירות הפנטהאוז של קבוצת BROSH, כל דירה חולשת על קומה שלמה – וכך הדיירים נהנים ממיקסום של שטח הגג ומתחושת פרטיות מושלמת.

(כבר) לא עוזבים את העיר

קהל היעד של דירות פנטהאוז בתל אביב כולל, כבר שנים, מצמצמי דיור - הורים שילדיהם עזבו את הבית וכעת מבקשים לשדרג את איכות החיים. אך בשנים האחרונות, מספר יצחקי, בוחרים בדירות אלו גם קהלים שבעבר לא שקלו פנטהאוז בתל אביב: "משפחות עם שלושה או ארבעה ילדים, שבעבר המילה 'פנטהאוז' נראתה עבורם כמאיימת והעדיפו לגור בבתי קרקע בערים הסמוכות, מבינות שאיכות החיים הגבוהה ביותר שמורה לתל אביבים – ואין צורך להתפשר על המיקום בתמורה לדירה מרווחת ומפנקת. קבוצת BROSH מציעה להם דווקא לא לזוז, להישאר בבית מפנק, רחב, עם גג ובריכה פרטיים בבניין בוטיק אינטימי, מבלי לעזוב את הסביבה האורבנית לה הם רגילים.

תמונת הדמיה של הפרויקט

"המגורים שאנחנו מציעים הם לתל אביבים אמיתיים - אלו שמכירים ואוהבים את תחושת הקהילתיות והבית שתל אביב יודעת לתת, אבל גם את האפשרויות הבלתי נגמרות שיש לעיר להציע", אומר יצחקי. "כל בניין, בו 16 או 25 דירות לכל היותר, מתוכנן במטרה לחזק את תחושת הקהילתיות. אנחנו מאמינים בבנייני בוטיק שמשתלבים בסביבה העירונית. אנחנו מחדשים ומשמרים את הקיים, כחלק מליבה הפועם של תל אביב, בבניין חדש - שנשאר תל אביבי.

"הדירות עצמן מעוצבות באופן שמשלב תכנון קפדני ומותאם אישית לאיכות החיים שמחפשים הרוכשים. הפנטהאוז שחולש על קומה שלמה בבלוך או בלואי מרשל – יותאם עבור הרוכשים וטעמם האישי. אנחנו חברת ביצוע שמתמחה בפרטים הקטנים, במקום שבו רמת הדיוק והפירוט הנדרשת היא חשובה לאין שיעור", מוסיף יצחקי. "בפרויקט אינטימי של דירות פנטהאוז יוקרתיות, אין תחליף לתכנון קפדני ומעמיק ולשימוש בחומרי גלם וגמר איכותיים".

עיקר העשייה של קבוצת BROSH בתחום הדירות המיוחדות מתמקד ברובע 4 בתל אביב. בנוסף לפרויקטים בבלוך ובלואי מרשל, החברה מובילה פרויקטים למגורים גם ברחובות יהודה המכבי, ויצמן ופישמן-מימון. יצחקי מסביר כי בקבוצה מאמינים במיוחד בחוויית המגורים ברובע 4 ובעתידו של האזור: "יש לנו פרויקטים רבים בשיווק, דירות בכמעט עשרה בניינים – וכולן ברובע 4. זה משקף את האמונה וההשקעה שבצידה באזור, וכמובן את ההתמקצעות שאנחנו רוכשים עם השנים. עם הניסיון העשיר שלנו, יכולות הדיוק והעובדה שאנחנו היזמים והמבצעים גם יחד – מאפשר לרוכשים ולדיירים לישון בשקט".

לפרטים נוספים >>

בשיתוף קבוצת BROSH