חוויית המגורים המושלמת למשפחות נמצאת מעל הפארק הגדול בת"א - על גג העולם: פנטהאוז ודירות יוקרה - TheMarker
תיק מניות

רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

לרשימת הקריאה המלאה לחצו כאן

חוויית המגורים המושלמת למשפחות נמצאת מעל הפארק הגדול בת"א

לכתבה

המשפחות הצעירות של תל אביב נוהרות לשכונות המתחדשות בדרום תל אביב, שם הן מוצאות את התמהיל המושלם - פרויקטים חדשים המתאימים למגורי משפחות עם פוטנציאל עליית ערך מהותי. ולאחרונה גם דירות גן המגשימות את חלום המגורים המושלם

המשפחות הצעירות והחזקות שהתחילו את דרכן בתל אביב לא רוצות לעזוב את העיר ועם זאת הן לא מוותרות על חלום הדירה החדשה בפרויקט מגורים מודרני ויוקרתי עם גינה. לכן הן מחפשות פרויקטים לצד הפארק הגדול בתל אביב - פארק מנחם בגין שיחד עם פארק אריאל שרון יוצרים את הרצף הירוק הגדול בישראל, על מנת ליהנות מפוטנציאל ההשבחה העתידי של שכונות אלה. אם תרצו - שכונת בבלי הבאה של הדרום.

מה מחפשות המשפחות? לצד הביקוש לדירות סטנדרטיות הן מעניקות תשומת לב מיוחדת לדירות הגן שמספקות את חוויית המגורים המושלמת בעיניהם: דירת גן עם חצר גדולה בלב המטרופולין.

דרום תל אביב מתעורר לתחיה

תל אביב מתפתחת באחרונה לכיוון פארק מנחם בגין, יד אליהו וכפר שלם, וכן לכיוון פלורנטין והשכונות הצפוניות של יפו. ההתפתחות הזאת נגרמת בעיקר באמצעות משפחות צעירות וחזקות שהגיעו לאזורים אלה עוד לפני הקמת המשפחה, התאהבו והחליטו להישאר.

פרויקטים אלה אטרקטיביים במיוחד וטומנים בחובם פוטנציאל עליית ערך משמעותי בקרב אותן משפחות צעירות משום שהם מגלמים אפשרות להישאר בתל אביב ועם זאת, ליהנות מדירה בפרויקט חדש ומסגנון מגורים מודרני במחיר משתלם. הכל תוך ידיעה כי פרויקטים אלה שווים גם להשקעה ויהפכו דומים למחירים הקיימים בשכונת בבלי הצמודה לפארק הירקון.

אך לא כל השכונות הדרומיות מתאימות למגורי משפחות, בחלק מהשכונות הדירות קטנות, הכבישים סואנים ואין שירותי חינוך וקהילה לטובת הילדים. אחת הדוגמאות הבולטות לשכונת מגורים המתאימה למגורי משפחות היא ללא ספק פארק תל-אביב, הפרויקט של חברת אלעד ישראל מגורים, הצמוד לפארק הגדול בתל אביב המאפשר חיים פעילים לכל המשפחה. מאז השקת הפרויקט לפני 3 שנים המחירים בשכונה מאמירים בהתמדה אך עדיין רחוקים מהמחירים במרכז ובצפון תל אביב.

פנטהאוז פארק תא

בשונה מהשכונות האחרות בדרום העיר, דוגמת פלורנטין ויד אליהו, פרויקט פארק תל אביב ממוקם בשכונה חדשה לחלוטין: כל התשתיות העירוניות והחינוכיות בשכונה חדשות לחלוטין ולכן אין את התחושה של תשתיות הנבנות טלאי על טלאי. דבר זה נחשב ליתרון ייחודי ונחשק במיוחד בקרב משפחות.

יתר על כן, המחירים המאמירים בשכונות הסמוכות לפארק הירקון בצפון העיר מדגישים ביתר שאת את ערכו של פארק ירוק בצמידות לשכונת מגורים. לכן, מומחים מעריכים כי גם בסביבתו של פארק תל אביב תהיה תשואה עודפת הנובעת מהצמידות לפארק.

צמצום פערי המחירים יושלם תוך עשור

אוהד דנוס - נשיא לשכת השמאים היוצא מתייחס לעליות המחירים בפרויקט ואומר: "עליות המחירים בפרויקט ובסביבתו לא מפתיעות אותי. מדובר באחת מחטיבות הקרקע האחרונות בתל אביב, בהן ניתן ליהנות ממגורים בפרויקט חדש לחלוטין, באזור שעדיין רחוק ממיצוי הפוטנציאל שלו. היום יש עדיין פער של כ- 40% בין המחיר הממוצע למטר בתל אביב ובין המחיר הממוצע למטר בסביבת הפרויקט.

"אם מחפשים חיזוקים להנחה זו שווה להציץ במחירים בפרויקטים החדשים בפלורנטין, שם הפער בין המחירים בלב תל אביב ובין השכונה כמעט ונעלמו. סביר מאוד להניח שהפער הזה ילך ויצטמצם ככל שהפיתוח הסביבתי יתקדם. אני מעריך כי בעוד עשור כבר לא נראה פער משמעותי בין פרויקט זה ובין פרויקטים אחרים בעיר".

דירת גן - חווית מגורים מושלמת

חוויית המגורים בבית עם גינה היא חלומם של כמעט כל המשפחות בישראל. גינה מהווה תוספת שערכה לא יסולא בפז: היא מאפשרת חלל חיצוני בטוח ומתוחם לילדים, שם הם יכולים לשחק, להתרוצץ ולארח חברים במרבית ימות השנה, היא הופכת לחלק מחלל האירוח ובל נשכח את היכולת לצאת החוצה עם כוס יין בסוף היום וליהנות מחיק הטבע, משמיים זרועי כוכבים ועם נגיעה לאדמה.

דירת גן פארק תא

עם זאת, בלב המטרופולין של תל אביב אין כמעט את האפשרות ליהנות מכל אלו בשל צפיפות הבניה, ובגלל מגבלות תכנוניות שלא מאפשרות תכנון של דירות גן. לכן, דירות גן מהוות מוצר אטרקטיבי במיוחד עם ביקוש קשיח, בדומה לפנטהאוזים. רונן יפו - מנכ"ל אלעד ישראל מגורים מספר: "אם הפנטהאוזים מהווים את המוצר המועדף על ידי משפחות מבוססות ובוגרות, הרי שדירות גן מהוות את החלום עבור משפחות צעירות, במצב סוציו אקונומי גבוה, שלא מוכנות לוותר על החיים בלב תל אביב. דירת גן מהווה מבחינתם את כל החבילה: הם ממשיכים לחיות בלב העיר האהובה, להיות קרובים למקום העבודה, לעשייה התרבותית ולכל הפנאי והבילויים שתל אביב מציעה להם ולא פחות חשוב - להעניק למשפחה שלהם את חוויית המגורים המלאה: מגורים בצמוד לפארק הגדול בתל אביב, בפרויקט חדשני ומבלי לוותר על חוויית המגורים בבית קרקע".

פארק תל-אביב - הזדמנות נדירה לדירת גן

כאמור, המשפחות הצעירות של תל אביב מחפשות דירות בפרויקטים חדשים, המעניקים מענה לכל הצרכים והרצונות של כל המשפחה: מערכת חינוך מצטיינת, מיקום מעולה, וכמובן סטנדרט בנייה עילי. עם זאת, אלה המבקשות דירות גן מוצאות את עצמן עם מבחר מצומצם במיוחד בשל העובדה כי מדובר במוצר נדיר בתל אביב.

הדמיה פארק תא

בפרויקט פארק תל-אביב, הצמוד לפארק המתחדש והגדול במזרח התיכון, שולבו דירות גן מסוגים שונים, החל מדירות דופלקס - לופט נדירות ועד לדירות גן עם מרתפים צמודים, אולם מרביתן נמכרו כבר בשלבי הפרויקט המוקדמים. כיום מציעה החברה שלוש דירות גן ייחודיות לאכלוס מיידי אשר אחת מהן מהווה דירה לדוגמא. דירות אלה מעניקות למשפחות הצעירות את חוויית המגורים המושלמת: דירות דופלקס-לופט בנות 5 חדרים שמרבית הדירה בגובה של 6 מ', הדירות בנות 140 מ"ר ומוצמדות אליהן גינות ענקיות בשטח של 130 מ"ר, חניה תת קרקעית ומחסן צמוד.

הפרויקט ממוקם בצמידות לפארק מנחם בגין ודייריו נהנים מגישה מיידית, נוחה ונגישה אליו, אל מתקני הפנאי והספורט בו וכמובן, לאגם בליבו. השילוב בין הפרויקט, דירות הגן והפארק מהווה הזדמנות נדירה ליהנות מכל העולמות וכמובן, להישאר בתל אביב ולהמשיך ליהנות מכל מה שיש לה להציע. וכל זאת, במחיר הנמוך בכ- 40% מהמחיר הממוצע למ"ר בתל אביב.

לפרטים נוספים ורכישה היכנסו >>