תיק מניות

רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

לרשימת הקריאה המלאה לחצו כאן

חברת סרוגו מציגה בהוד השרון: יוקרה זה לא רק עניין של מחיר!

לכתבה
פרוייקט Hi Lifeנאוה פמיליה

הפנטהאוזים נחשבים ליהלום שבכתר בקרב הדירות למכירה בכל פרויקט. הסיבה לכך אינה נעוצה רק בעובדה כי מדובר בקומות האחרונות של כל בניין ובנוף הנשקף מהן, אלא גם בזכות השטח עליהן דירות אלה משתרעות, ברמת הגימור והאבזור, ובעובדה כי מדובר במספר מוגבל מאוד של דירות הנהנות מביקוש גבוה מאוד

המעבר לדירות מגורים מוקפדות במגדלי היוקרה הופך לטרנד של ממש וכיום ניתן לראות בבירור כי רבים מן הדיירים ששקלו בעבר קנייה של בתים פרטיים מחפשים כיום להעתיק מגוריהם לפנטהאוזים במגדלי יוקרה הצופים לנוף מדהים ומציעים איכות חיים מושלמת. חברת סרוגו מציעה ללקוחותיה פנטהאוזים בהוד השרון המצטיינים במפרט פרימיום ובאיכות בנייה חסרת תקדים במחיר השווה לזה של דירה: 18 אלף שקלים למ"ר.

בהוד השרון מחיר דירה סטנדרטית עומד על 17-18 אלף למ"ר וכיום עדיין ניתן לרכוש פנטהאוזים באותו מחיר למ"ר. הצעה זו אטרקטיבית במיוחד לנוכח העובדה כי  פנטהאוז עולה בדרך כלל 30-50% יותר מאשר מחיר הדירות הממוצע בבניין. עובדה זו, יחד עם האטרקטיביות הגואה של הוד השרון והביקושים הקשיחים לדירות בעיר, מובילות למסקנה כי רכישת פנטהאוז בפרויקט מהווה הזדמנות ייחודית, המגלמת גם איכות חיים עילית וגם השקעה נדל"נית משתלמת במיוחד.

סרוגו מגדירה מחדש את שוק היוקרה בהוד השרון

חברת סרוגו, הנמצאת בימים אלה בסיומו של שיווק פרויקט Hi Life ברמתיים – הוד השרון יוצרת מציאות חדשה בשיווק הפנטהאוזים בעיר. פרויקט HI LIFE של סרוגו מציע לרוכשים 80 דירות במגדל שתוכנן על ידי משרד האדריכלים יסקי ק.ש.ת ומשתלב עם האופי הירוק והנוף הפתוח של הוד השרון ומציע לדייריו חווית מגורים יוקרתית, מודרנית ומוקפדת.

תמונה של דירה, קערת תפוזים על השולחן
נאוה פמיליה

בפרויקט מציעה חברת סרוגו פנטהאוז המשתרע על כ- 200 מ"ר עם מרפסת של כ- 80 מ"ר במפלס אחד, ופנטהאוז לופט, המשתרע על כ- 150 מ"ר עם סלון בגובה 6 מ"ר ומרפסות בשטח של כ- 50 מ"ר, המהוות חלק מחלל האירוח ומהסלון.

"הפרויקט שלנו מייצר הזדמנות חד פעמית בהוד השרון, במיקום הפרויקט עצמו ובסטנדרט הבניה המוקפד והיוקרתי" סופי סרוגו – לוין

הבטיחו את מקומכם בפרוייקט Hi Life >>

תמונה של פינת אוכל בפרוייקט סרוגו
נאוה פמיליה

סופי סרוגו, מנכ"ל משותפת בחברה אומרת: "הפרויקט שלנו מייצר הזדמנות בהוד השרון. ההזדמנות מתחילה במיקום הפרויקט עצמו, הסמוך למושב רמות השבים, עם כל השירותים העירוניים המצטיינים שהוד השרון מציעה לתושביה. היא ממשיכה בסטנדרט הבניה המוקפד והיוקרתי שאנו מציעים לדיירים, הכולל: לובי כניסה מפואר, חניות תת קרקעיות ומחסנים לכל דירה, חדר עגלות ואופניים, לאונג' דיירים שמשלב פנים וחוץ ונפתח לרחבת דק, לגינה הגדולה ולבוסתן הישראלי העוטף את הפרויקט. איכות הבנייה בפרויקט יוצאת דופן באיכותה ונחשבת לגבוהה בעיר. זה הזמן לרכוש דירות יוקרה במחיר למ"ר של דירה "רגילה" מכיוון שמחיר זה ישתנה בעתיד הקרוב מאוד".

יהלומי הכתר בפרויקט שלנו הם דירות הפנטהאוז והפנטהאוז לופט. מדובר בדירות שמציעות את רמת החיים וחווית המגורים הגבוהות בעיר: החל מחניה כפולה ושני מחסנים לכל דירה, דרך מפרט ייחודי ומפנק הכולל הכל – מארונות מטבח יוקרתיים, דרך חלונות מסך עם מנגנוני הזזה מתקדמים, ועד למזגנים עם פתחי אוורור "סטריפליין", וכלה בדירות הפנטהאוז לופט, המוצעות כשהן מרוהטות במלואן".

הוד השרון – היעד האטרקטיבי למשקיעים בשרון

מבט חטוף במחירי הדירות באזור השרון מגלה כמה תובנות: מחירי הנדל"ן בשרון נמצאים בעלייה מתמדת, במקביל לעליות המחירים בגוש דן. עם זאת, הוד השרון עדיין מציעה לרוכשי הנדל"ן מחירים אטרקטיביים יותר מהערים הרצליה ורמת השרון:

תמונה של דירה בפרוייקט סרוגו
נאוה פמיליה

לפי נתוני רשות המסים לחודש מרץ 2016, המחיר הממוצע למ"ר בהרצליה עומד על כ- 24 אלף שקלים למ"ר, ברמת השרון המחיר עומד על כ- 23 אלף שקלים למ"ר ואילו בהוד השרון רמת המחירים הממוצעת עומדת על כ- 18 אלף שקלים למ"ר.

"יהלומי הכתר בפרויקט שלנו הם דירות הפנטהאוז והפנטהאוז לופט. מדובר בדירות שמציעות את רמת החיים וחווית המגורים הגבוהות בעיר" סופי סרוגו – לוין

לפרטים נוספים אודות הפרוייקט ותאום פגישה >>

מומחי נדל"ן מעריכים כי הפערים בין רמת השרון והרצליה ובין הוד השרון ילכו ויצטמצמו במהלך חמש השנים הקרובות. הסיבה לכך נובעת הן בשל ההיצעים הנמוכים באזור הוד השרון והן בשל האטרקטיביות של העיר בקרב משפחות צעירות ומצליחות ממרכז הארץ, אשר מכירות בפוטנציאל הגלום בהוד השרון, בייחוד לנוכח המחירים הנוחים.

סופי סרוגו מוסיפה בהקשר זה: "כאשר השקנו את פרויקט Hi Life בהוד השרון, הפערים במחירים שבין הוד השרון ובין הרצליה ורמת השרון עמדו על רמה של כ- 40%. כיום – כארבע שנים לאחר מכן הצטמצם הפער לרמה של 25% ואני מעריכה כי המגמה תמשיך ותתחזק, עד לפער שיסתכם בכעשרה אחוזים לכל היותר. אנו מעריכים כי הרוכשים בפרויקט, ייהנו מהשבחה של הדירה שלהם בכ- 15% בטווח של חמש השנים הבאות.

תמונה של שני כסאות ירוקים על מרפסת
נאוה פמיליה

לעומתם, רוכשי הפנטהאוזים ודירות הפנטהאוז לופט יהנו מהשבחה גבוהה יותר בשל העובדה כי מדובר במוצרים ייחודיים ובמלאי מאוד מוגבל. אם נצא מנקודת הנחה שעל כל 50 דירות רגילות נבנות 5 דירות ייחודיות כאלה, הרי שמדובר במלאי מצומצם מאוד עם אטרקטיביות הולכת וגדלה לאורך השנים. לכן אנו מעריכים כי רוכשי הפנטהאוזים ודירות הפנטהאוז לופט יהנו מהשבחה של כ- 30% תוך חמש שנים מהסיבות הבאות:

  • ראשית הפער בין המחירים בפרויקט שלנו ובין המחירים בשאר הפרויקטים ילך ויצטמצם ומחירי הפנטהאוזים אצלנו ידביקו את המחירים בפרויקטים האחרים

  • כיום יש חוסר איזון בין מספר הפנטהאוזים המוצעים למכירה בהוד השרון לעומת הביקוש להן. אני מאמינה כי הביקושים ההולכים ומאמירים לדירות בעיר ימגר את חוסר האיזון

  • ככל שהמחירים יעלו בהוד השרון, הרי שגם מחירי הפנטהאוזים ייהנו מעליה, והפעם ביחס למחיר המקובל בשוק ולא למחיר המכירה הנוכחי המשקף הזדמנות אמיתית".

ראשית הפער בין המחירים בפרויקט שלנו ובין המחירים בשאר הפרויקטים ילך ויצטמצם ומחירי הפנטהאוזים אצלנו ידביקו את המחירים בפרויקטים האחרים

כיום יש חוסר איזון בין מספר הפנטהאוזים המוצעים למכירה בהוד השרון לעומת הביקוש להן. אני מאמינה כי הביקושים ההולכים ומאמירים לדירות בעיר ימגר את חוסר האיזון

ככל שהמחירים יעלו בהוד השרון, הרי שגם מחירי הפנטהאוזים ייהנו מעליה, והפעם ביחס למחיר המקובל בשוק ולא למחיר המכירה הנוכחי המשקף הזדמנות אמיתית".


לפרטים נוספים אודות פרוייקט Hi Life בהוד השרון >>

לחזרה לערוץ על גג העולם>>